2020 m. Vasario mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.07.12 22:37 (prieš 1 sav.)

Pakalnuteee parašė:
    Sveikos maciau cia kazkuriai nepavalgius sleokstulys buna, o ar yra kurioms nesveikai skauda skrandi jei sociai nepavalgot? 🤔 Vakar nenorejau vakarirnes, uzkanda…

Man lb skauda skrandi nepavalgius. Ir dazniausiai noras valgyti uzeina lb staigiai ir lb lb skaudziai. Tokiu atveju visada darbe turiu koki vaisiu. Ir rytais jau atsikeliu su begaliniu noru valgyti 😐

1
  2. 2019.07.12 23:46 (prieš 1 sav.)

Egieva parašė:
    Man lb skauda skrandi nepavalgius. Ir dazniausiai noras valgyti uzeina lb staigiai ir lb lb skaudziai. Tokiu atveju visada darbe turiu koki vaisiu. Ir rytais jau at…

Aha, maan taip pat. Bet iskentejus ta skausma bent siek tiek nepykina. Nes siaip, beleka isidejus i skrandi sakes... Net negalvojau, kad gali taip nuo visko pykinti... 🤢🙊

3. 2019.07.12 23:52 (prieš 1 sav.)

redutexx28 parašė:
    O genetikei uzsiraset del rizikos kokios ar tik norit isitikint kad viskas gerai?

Tikriausia paveikta visų šitų forumų ir prisiskaičius visokių istorijų. Be to, ir kraujavau pradžioje, tai noriu įsitikinti, kad viskas gerai.. =)

4. 2019.07.13 01:19 (prieš 1 sav.)

Sveikutes, siandiena suzinojau, joh 5 savaiteles mums :)) tai va jungiuosiu prie jusu. kaskaip skaiciavau daugiau turejo but🤔 bet kai nereguliarios pas mane tai sunku ir apskaiciuot.
    Kaskaip nepykina dideliu simptomu nejauciu, tik labai pikta esu ir maudzia pilva😑

5. 2019.07.13 01:51 (prieš 1 sav.)

vviktorijaa parašė:
    Sveikutes, siandiena suzinojau, joh 5 savaiteles mums :)) tai va jungiuosiu prie jusu. kaskaip skaiciavau daugiau turejo but🤔 bet kai nereguliarios pas mane tai su…

Sveikinimai Is kur tu?

6. 5 m. 2 mėn.

2019.07.13 04:38 (prieš 1 sav.)

vviktorijaa parašė:
    Sveikutes, siandiena suzinojau, joh 5 savaiteles mums :)) tai va jungiuosiu prie jusu. kaskaip skaiciavau daugiau turejo but🤔 bet kai nereguliarios pas mane tai su…

Sveikinimai 😊 kada numatoma gimdymo data?

7. 2019.07.13 08:41 (prieš 1 sav.)

vviktorijaa parašė:

Kad jums jau tada į kovinukus greičiausiai reiks eit jei dar tik 5 sav.

3
  8. 2019.07.13 09:42 (prieš 1 sav.)

Agnile parašė:
    Kad jums jau tada į kovinukus greičiausiai reiks eit jei dar tik 5 sav.

O jums sausinukus 😁 pati Kovo 1d pagimdžiau tai buvau vasarinukuose (maniau kad gimd anksčiau) ir ten labiau susibendravom tai jei kelios d manau nk tokio

3
  9. 2019.07.13 10:19 (prieš 1 sav.)

Mano dukra birželio 28d gimė,pagal mm atseit turėjo būti Liepos 3d,tai aš nuo pat pradžių liepinukuose ir prasėdėjau Nors gydytoja vėliau patvirtino,kad birželio 27d niekur nebesiblaškiau
    Dabar pagal mm vasario 28, ir pagal abu skanus,kai matėsi tik namelis atitinka,tai va dabar gal jau kitą savaitę sužinosiu tiksliai Bet vėl ant ribos aš

10. 2019.07.13 10:46 (prieš 1 sav.)

Sveikos, prisijungiu ir aš prie jūsų Esu truputėlį pasimetus pamačius teigiamą testą, nes tikrai nesitikėjau ( tam yra priežasčių). Vakar apžiūrėjo ir jau klausėm širdelės plakimo. Pats geriausias garsas, tiek emocijų. Gavom nuotraukytes. Ir vis negaliu patikėti, kad pavyko.

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras