2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.15 22:07 (prieš 1 sav.)

Margarit parašė:
    Pas mane irgi 5kg tie nelaimingi irgi taip ir likę, kažkur girdėjau pasakojimą, kad su kiekvienu vaiku po +5kg užsilieka :oh: tikiuosi plepalai... arba kaip ten tos…

Belekaip megstu saldumynus, bet visa nestuma neleidau sau bet ko,kaip ir pries tai, nes numeciau pries pastojant 12 kg..tai tikrai leidau sau nestumo metu pasileptinti su saiku, ir bandele viena kita ir ledu..nekalbu kad cia per visa nestuma,paprastom savaites dienkm...savaitgaliais aisku vadzias atleisdavau priaugau finale 12,5 kg..nesinorejo vel grizti i sena svorį..tai motyvacija po gimdymo vienu metu 1 kg maziau sveriau nei ories pastojant,db pastojant svoris panasus.. tad mitas,kad nuo vaiko po 5 kg. Kas labai labai man mano galva padejo numesti kg,tai vaikucio maitinimas..nes tikrai nesu is tu kur turi gerus genus ir gera figūra

2. 2019.05.15 22:11 (prieš 1 sav.)

Reda3 parašė:
    Belekaip megstu saldumynus, bet visa nestuma neleidau sau bet ko,kaip ir pries tai, nes numeciau pries pastojant 12 kg..tai tikrai leidau sau nestumo metu pasilept…

vienareiksmiskai. As buvau taip sukudus, kad vyras sake, jeigu nebutu pas tave implantu, tai atrodytum kaip 12kos metu mergaite. Nes visiskai siknos neliko, nieko 😂 tikiuos ir su situo nestumu viskas bus gerai as taip pat maitinaus sveikai, bet leisdavau sau kazka skanesnio paragaut. Ant galo labai noredavau ledu. Kaip dabar menu su sokolado gabaliukais 😂😂😂

3. 2019.05.15 22:27 (prieš 1 sav.)

Sveikos, jungiuosi prie jūsų 🥳 jau 6 savaitė 😍 taip laukiau laukiu ir sulaukiau 🙂 pirmadienį einu pas ginę. Nes simptomai labai įdomūs tik maudena pilvo apačią, daugiau nieko, nrt nepykina 🤔 baisi, kad kas blogai nebūtų 🙊

4. 2 mėn. 4 sav.

2019.05.15 22:41 (prieš 1 sav.)

Hape parašė:
    Sveikos, jungiuosi prie jūsų 🥳 jau 6 savaitė 😍 taip laukiau laukiu ir sulaukiau 🙂 pirmadienį einu pas ginę. Nes simptomai labai įdomūs tik maudena pilvo apačią, da…

Juk ne visas ir pykina

1
  5. 2019.05.15 22:53 (prieš 1 sav.)

Manęs visiškai nepykina. Tik kartais pajuntu, kad smirda maistas, kurį prieš pastojant labai mėgau. Taip užsimaniau karališkù krevečiù, nulėkiau, nusipirkau. Pagaminau, lyg būtù baisiai skanu, bet kad taip dvokė 🤮 vyras grįžo, sako: o kaip kvepia😍.
    Mmmhm... man irgi anksčiau kvepėjo

6. 2019.05.15 22:57 (prieš 1 sav.)

Hape parašė:
    Sveikos, jungiuosi prie jūsų 🥳 jau 6 savaitė 😍 taip laukiau laukiu ir sulaukiau 🙂 pirmadienį einu pas ginę. Nes simptomai labai įdomūs tik maudena pilvo apačią, da…

Taip,ne visas ir pykina,kodel jus norit,kad jus pykintu,dziaukites,galit skrajoti,nieko nera geriau!

Dovileee1 parašė:
    vienareiksmiskai. As buvau taip sukudus, kad vyras sake, jeigu nebutu pas tave implantu, tai atrodytum kaip 12kos metu mergaite. Nes visiskai siknos neliko, nieko 😂…

Man dabar apetitas padidejes ir papykina dazniau nei su pirmu,tai uzvalgau kažką praeina as kelias dienas labai riesutu sviesto norejau,bet kai 100 riesutai tik, tai nesikankinau ir valgiau,su saiku vel.. 😂 o šiaip as vistiek dejau pastangas,kad nevalgyt beleko, nebuvo,kad sast ir nukrito..o dar ir del maitinimo,vaikui pilva pute,bandziau valgyt garuose virta vista ir ryzius tik kuri laika,bet ne esme,vistiek pute,tai va normaliau paskui valgiau

7. 2019.05.15 23:00 (prieš 1 sav.)

Manes pvz irgi nepykina, bet kaip griauzia remuo pavalgius kazka...tai kancia 🙄

8. 2019.05.15 23:19 (prieš 1 sav.)

Reda3 parašė:
    Taip,ne visas ir pykina,kodel jus norit,kad jus pykintu,dziaukites,galit skrajoti,nieko nera geriau!

manes su pirmu visai nepykino. O dabar tai papykina, siandien net vemiau...

9. 1 m. 8 mėn.

2019.05.15 23:33 (prieš 1 sav.)

Sveikos,nedràsiai jungiuosi ir aš planuojame 1metus ir 8mėnesius, niekada nebuvo jokio kibimo, esu po laparoskopijos antras ciklas,abu sveiki, 5-oji stimuliacija ir lygtais pavyko! HcG 89 ir va testukas

8
  10. 2019.05.16 01:04 (prieš 1 sav.)

Margarit parašė:
    Aš nešiodama pirma buvau tikra karalienė tinginė, fiziškai buvau neaktyvi' priaugau svorio +25, gimdyti buvo sunku ir silpni nugaros raumenys, žodžiu nugarai šakės …

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras