2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.16 01:10 (prieš 5 d.)

Hape parašė:
    Sveikos, jungiuosi prie jūsų 🥳 jau 6 savaitė 😍 taip laukiau laukiu ir sulaukiau 🙂 pirmadienį einu pas ginę. Nes simptomai labai įdomūs tik maudena pilvo apačią, da…

Sveika man 7 savaites , tik dabar pradejo rytais pykinti , zinok jausmelis tikrai ne koks ... nesibaimink , viskas manau , bus gerai ! Ne visas ir pykina zinok

2. 2019.05.16 01:10 (prieš 5 d.)

O del pilvo maudimo ir man taip buvo , tai ginekologas liepe pagerti magnio ir tikrai viskas susitvarke

3. 2019.05.16 01:14 (prieš 5 d.)

Sveikos esamos ir busimos mamytes💐❤️ As su tokiu klausimu kuri zinote koki prietara, seneliu isminti kokia bus vaikucio lytis pagal tam tikrus nestumo pozymius ... 🤗👌😍 taip idomu , kad negaliu ... kol dar per anksti pamatyti tai norisi siaip paspelioti 🤗😍😋

4. 2019.05.16 01:16 (prieš 5 d.)

Labukas ! Mu

aida_val parašė:
    Čia jungiasi 2020m. Sausio mėn. mažylio laukiančios mamos

Labukas 🤗 terminas sausio 4 dienuke ot bus grazu kai pagimdysiu per Naujus metus 🙈🤗

5. 2019.05.16 05:03 (prieš 5 d.)

Reda3 parašė:
    Belekaip megstu saldumynus, bet visa nestuma neleidau sau bet ko,kaip ir pries tai, nes numeciau pries pastojant 12 kg..tai tikrai leidau sau nestumo metu pasilept…

Super, šaunuolė!

6. 2019.05.16 05:43 (prieš 5 d.)

Metamorfozė parašė:
    Na nežinau, jei easy tikrai juostelė rožinė, tai viskas ok, na bet jei juostelė kaip išdžiūvimas-pilka, tai pasitikėti negalima. Buvo mane apgavę easy, šie naujieji…

Man irgi anksčiau isdziuvus pilka juostele būdavo jau sokinedavau iš laimės o kita diena menesines. Taip kad manau jai yra iškart paraudonuoja.

1
  7. 2019.05.16 06:52 (prieš 5 d.)

Sveikos mamytės busimos 😉 man irgi tik 7d. Pas ginekologe, dar su vyru tariuos dėl Antakalnio motinystės centro, esu labai smulki 155 ir 42kg iki pastojimo. Man kazkur 5 sav. Ryte jauciuosi kaip ir gerai , pilvukas gurgena, bet darbas aktyvus tai vakare pavargus bunu ir gryzus norisi tik miegoti , nors ir pagamini ir susirvarkai ir kokia 24 nueini gult o 6 keltis 🤪 kaip jus jauciates?;) man vakar biski tepliojo sviesia spalva , pergyvenu gal kas negerai jau maziukui?😳

8. 10 mėn. 2 sav.
    Uogiukas :] 3 m. 2 mėn.

2019.05.16 07:00 (prieš 5 d.)

Roberta30 parašė:
    Sveikos esamos ir busimos mamytes💐❤️ As su tokiu klausimu kuri zinote koki prietara, seneliu isminti kokia bus vaikucio lytis pagal tam tikrus nestumo pozymius .…

Labuka! Mes be prietarų, bet su pirmuoju iškart žinojom lytį abu su vyru 😂 net skano nereikėjo 😂
    O dabar manom, kad bus mergytė. Ir sūnelis sako sesutės nori😂 ir sako, kad pilvelyje sesutė gyvena❤️
    O ir mane papykina dažniau, ko nebuvo pirmąjį nėštumą 🤔

9. 10 mėn. 2 sav.
    Uogiukas :] 3 m. 2 mėn.

2019.05.16 07:02 (prieš 5 d.)

Svietachka parašė:
    Sveikos mamytės busimos 😉 man irgi tik 7d. Pas ginekologe, dar su vyru tariuos dėl Antakalnio motinystės centro, esu labai smulki 155 ir 42kg iki pastojimo. Man kaz…

O jus gal nueikit pas gine?? Lai paziuri del sventos ramybes🙈 visu patirtys skirtingos.

10. 2019.05.16 08:08 (prieš 5 d.)

Anaksunamun parašė:
    O jus gal nueikit pas gine?? Lai paziuri del sventos ramybes🙈 visu patirtys skirtingos.

Jo taip ir darysiu skambinsiu i Registruosiuos i Antakalnio motinystės centra o dar klausimas gal kas zino ar galima lankytis ir poliklinikoje pas savo ginekologe ir stebėtis Antakalnio Motinystes centre?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras