2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.16 11:39 (prieš 1 sav.)

Svietachka parašė:
    Labai noriu buti rami jok viskas ok nes ir ginekologe sake jok jei tik pastosi skubis tvarka pas endakrinologe bek. Nes visko buti gali. Tai antrad tik pasitvirtino…

tai o skaiciais paklauset kiek progresteronas? nes yra gydytoju kurie mano kad prg nereiksmingas.

Margarit parašė:
    O yra tų, kurios stebėjosi VGN konsultacijų klinikije? Ten gimdžiau pirmą, net nzn gal ir antrą ten gimdyčiau, tik geri atsiliepimai apie gimdymo namus.

o man vgn labai nepatiko, esu ten buvus priimamajam tai ten tos uzuolaidos senovines ir tos pertvaros ir dar, kad kiekvienoj palatoj ner nei vc nei duso tik privaciose

2. 2019.05.16 13:48 (prieš 1 sav.)

Sveikos šiandien sužinojau, jog su vyru laukiame 2 mūsų vaikelio gal yra uždara grupė sausinuku?

3. 2019.05.16 13:51 (prieš 1 sav.)

Kristina G. parašė:
    Sveikos šiandien sužinojau, jog su vyru laukiame 2 mūsų vaikelio gal yra uždara grupė sausinuku?

Yra,paieskokite prie uzdaru grupių.

1
  4. 2019.05.16 14:01 (prieš 1 sav.)

Tai va vakar suzinojau kad laukiuos. Viskas cia gerai, valio! Tik neramu, kad simptomai tokie patys kaip ir kelis sykius is eiles kai persileidau. Skauda pilvo apacia. Pastoviai pervargus nors nieko daug nedarau. Gal kam yra taip buve? Laaaabai bijau, kad vel nebutu blogiausiom laukiu jau pirmo skano.

5. 2019.05.16 14:08 (prieš 1 sav.)

ingute9899 parašė:
    Tai va vakar suzinojau kad laukiuos. Viskas cia gerai, valio! Tik neramu, kad simptomai tokie patys kaip ir kelis sykius is eiles kai persileidau. Skauda pilvo apac…

Normalu
    As irgi visad miego noriu pilvo apacia maudzia nes viskas pleciasi
    Man buna kad sona paskauda
    Irgi lenda blogos mintis bet veju salin
    Cia jau kaip bus nieko nepadarysi

6. 2019.05.16 14:15 (prieš 1 sav.)

ingute9899 parašė:
    Tai va vakar suzinojau kad laukiuos. Viskas cia gerai, valio! Tik neramu, kad simptomai tokie patys kaip ir kelis sykius is eiles kai persileidau. Skauda pilvo apac…

Sveiki, man irgi šonus skauda kartais, miegočiau visą dieną

7. 2019.05.16 14:23 (prieš 1 sav.)

As atsimenu su pirma kaip buvau nescia galejau kiekviena diena pieru miego eit visad miegot norejau
    As pastebejau toki dalyka kad pradejau labai daznai ciaudiet 🤔

1
  8. 2019.05.16 14:25 (prieš 1 sav.)

Mariia parašė:
    As atsimenu su pirma kaip buvau nescia galejau kiekviena diena pieru miego eit visad miegot norejau

Ciaudeju daug nesuprantu kas cia. Vis laukiu 17d neateis NT daryti bijau nusivylti.pozymiai daugiau atsirada nestumo

9. 2019.05.16 14:53 (prieš 1 sav.)

Sveikos, kokią folio rūgštį vartojant?

10. 2019.05.16 14:55 (prieš 1 sav.)

Kristina G. parašė:
    Sveikos, kokią folio rūgštį vartojant?

Live well

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras