2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.16 20:49 (prieš 1 sav.)

nematoma parašė:
    man jau praejo kazkaip, pirma savaite kai suzinojau ciaudejau kaip isprotejusi kazkur esu skaiciuosi, kad kaikurios ir nestuma atspeja del ciaudejimo

Nu nerealiai! Nesuvedziau galu, zinokit 😂🤷‍♀️ per diena maziausiai 3 kartus ir is eiles 🤰🙊

2. 2019.05.16 21:30 (prieš 1 sav.)

Margarit parašė:
    Ooooo užsikišę viduriai... ta pati istorija...

Oh ten daug bedu buvo... Bet gal negazdinsiu aš pirmakarčių

3. 2019.05.16 21:42 (prieš 1 sav.)

nematoma parašė:
    man jau praejo kazkaip, pirma savaite kai suzinojau ciaudejau kaip isprotejusi kazkur esu skaiciuosi, kad kaikurios ir nestuma atspeja del ciaudejimo

Hahaha 🤣 as ciaudeju irgi ir kol nepaskaiciau kad cia forume kelios merginos irgi ciaudeja net nepagalvojau kad cia kazkas ne taip 😂😂

1
  4. 2019.05.16 21:55 (prieš 1 sav.)

Padruškė parašė:
    Hahaha 🤣 as ciaudeju irgi ir kol nepaskaiciau kad cia forume kelios merginos irgi ciaudeja net nepagalvojau kad cia kazkas ne taip 😂😂

Bet čia rimtas bajeris😂😂😂 aš irgi čiaudėjau! Tik aš dar ir sloga grynai iš nieko turėjau😂😂

1
  5. 2019.05.16 22:00 (prieš 1 sav.)

Paskambinau i registratura poliklinikos vakare sakiau kas ir kaip sake ryt atvykti duos extra priemima pas mano ginekologe. Rytoj rytas bus itemptas nuo itampos🥺

6. 2019.05.16 22:05 (prieš 1 sav.)

TheStranger parašė:
    Bet čia rimtas bajeris😂😂😂 aš irgi čiaudėjau! Tik aš dar ir sloga grynai iš nieko turėjau😂😂

Skaičiau, kad peršalimo požymiai gali būti nėštumo simptomai bet kad čiaudėjimas tai nežinojau 🤣

7. 2019.05.16 23:58 (prieš 1 sav.)

Svietachka parašė:
    Paskambinau i registratura poliklinikos vakare sakiau kas ir kaip sake ryt atvykti duos extra priemima pas mano ginekologe. Rytoj rytas bus itemptas nuo itampos🥺

Laikykitės, laikom kumsčius, kad tik viskas gerai 🤗

8. 2019.05.17 08:59 (prieš 1 sav.)

Padruškė parašė:

Su čiauduliu tikrai juokinga, nes aš taip pat čiaudėjau pačioje pradžioje net nepagalvojau, kad gali būti nėštumo požymis galvojau ko aš čia taip čiaudau, nes man tai itin nebūdinga

9. 2019.05.17 09:05 (prieš 1 sav.)

😃 ir aš kasdien čiaudau😉😅🙂 pradzioje maniau persalau gal, bet ziuriu daug kam tas čiaudėjimas😊🥰😉

10. 2019.05.17 09:07 (prieš 1 sav.)

O tai ar yra uždara grupė 2020 sausinuku!? Niekaip nerandu tik vasarinukus radau

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras