2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.25 22:14 (prieš 1 mėn.)

andrejeva33 parašė:
    Na as irgi daugiau geriu, bet man labai svaigsta galva, silpnumas didelis... Tikiuosi čia laikina...

Galva ir man svaigsta. 🤔

2. 2019.05.25 22:53 (prieš 1 mėn.)

patricija.luk parašė:
    Na jei atsimena jie mus visas tai gerai tada. Nes as visada galvodavau ka reiketu sakyti paskambinus 🤣

Gyvenime nesu skambinus jokiam ginekologui, bet aš ir pas ginekologus buvus tik nėštumo metu vis pas skirtingus, tai nebuvo ir poreikio, jokių bėdų niekad nei su ciklu, nei su pastojimu nesu turėjusi. Bet tikiu, kas turi bėdų, yra dažnos pacientės kaip pas šeimos gydytojus, tai jas ir atsimena... Aš jei imčiau kraujuoti, tai tiesiog vykčiau iki priimamojo, ten jau bet kuris ginekologas, manau, apžiūrėtų. Tiesa, čia visos taip jautriai sureagavo, kad ginekologė pasakė, jog nieko negali padaryti jeigu persileidimas įvyksta - iš tikro aš jos pusėje, nes, o ką čia padarysi daugiau tuo metu jei jau šaukštai po pietų? Gal jei progesteroną laiku sutikrinsi ir spėsi pasikelti su kokiu duphu, tai ok, o jei kita kokia priežastis viena iš "n", kur nieko greitai nepadarysi...

3
  3. 2019.05.25 23:00 (prieš 1 mėn.)

Aš tai neturiu kas veikti, sugadinau šiaip sau dar vieną, kad pažiūrėt dar kartą ar tikrai ryškus Mat apart pilvo maudimo ir dingusių mm nieko nejaučiu, ai, nu, krūtinė jau 1 dydžiu didesnė ir jautri, bet šiaip su dukra agresyviau lyg ėmė mane, o gal jau ir neatsimenu.

1
  4. 2019.05.25 23:25 (prieš 1 mėn.)

5. 2019.05.26 05:45 (prieš 1 mėn.)

Agnile parašė:
    Gyvenime nesu skambinus jokiam ginekologui, bet aš ir pas ginekologus buvus tik nėštumo metu vis pas skirtingus, tai nebuvo ir poreikio, jokių bėdų niekad nei su ci…

Na, jei sirdute nebeplaka, taip, nieko nepadarysi, bet yra begales isgelbetu nestumu su gulimu rezimu ir lasalinemis. Galiu tik viena pasakyti, dazniausiai taip sako to skausmo nepatyrusios, niekam nelinkiu to isgyventi...

6. 2019.05.26 05:48 (prieš 1 mėn.)

Laurita888 parašė:
    Pas ka lankotes jeigu ne paslaptis?

Tarandes klinikoje pas Viktorija Navickiene, o su nestumais is karto vaziuoju i Antakalni pas Sonata Raksniene. Kol dar nesu irasyta i iskaita, ji mane priimi ir priziuri be jokio mokescio

7. 2019.05.26 07:18 (prieš 1 mėn.)

patricija.luk parašė:
    as tai kazkaip neisivaizduoju to skambinimo ginekologei ka sakyti paskambinus?pas jas juk milijonai tu pacienciu,tai pradziai paskambinus prisistatyti kas tokia …

šiaip man tas pats klausimas kilo, bet praktiškai išbandžiau. Neatsiminė visus kartus, bet labai maloniai pagelbėjo. Laba diena, vardas pavardė, lankausi pas jus jau tiek ir tiek laiko ir kaip maldelę pasakoji, kas yra ai, ir dar atsiprašai, kad paskambinai netikėtu momentu, bet nežinojai, kur daugiau ieškoti pagalbos.

8. 2019.05.26 07:24 (prieš 1 mėn.)

tutto_bene parašė:
    Tarandes klinikoje pas Viktorija Navickiene, o su nestumais is karto vaziuoju i Antakalni pas Sonata Raksniene. Kol dar nesu irasyta i iskaita, ji mane priimi ir pr…

Kaip gydytoja Sonata? Aš pas ja lankysiuos nuo birzelio 5d.

9. 2019.05.26 07:29 (prieš 1 mėn.)

Svietachka parašė:
    Kaip gydytoja Sonata? Aš pas ja lankysiuos nuo birzelio 5d.

Man labai patinka, praejusi nestuma lankiausi, buvom sutare, kad per Kaledas ir gimdysiu pas ja, bet nespejom pakviest, vos spejau ant stalo uzlipti, tai tik pranesiau, kad jau pagimdziau ir si nestuma is karto susiskambinau su Sonata

10. 2019.05.26 07:37 (prieš 1 mėn.)

baltoji_ parašė:
    šiaip man tas pats klausimas kilo, bet praktiškai išbandžiau. Neatsiminė visus kartus, bet labai maloniai pagelbėjo. Laba diena, vardas pavardė, lankausi pas jus ja…

Na, jums tiesiog nepasiseke su gydytoja. Todel ir renkames sau priimtiniausius. Praejusi nestuma kai krito prg, savo gydytoja susiradau per interneta, privacioje klinikoje, nes lankiausi pas ja, kai dirbo musu seimos klinikoje ir ji man lb patiko, buvo praeje 5 metai, vos mane pamaciusi, visa mano istorija prisimine, tad man nereikia nieko pasakoti, tik prisistatau ir isgirstu klausima - niu, tai kas nutiko? kai praejusi nestuma pradejo teplioti sekmadieni vakare, nereikejo atsiprasinet, kad trukdau, ji mane ramino, kad viskas bus gerai, jei blogetu, liepe ir nakti skambinti, o is pat ryto lauke priimamajame manes...

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras