2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.26 07:55 (prieš 3 sav.)

tutto_bene parašė:
    Man labai patinka, praejusi nestuma lankiausi, buvom sutare, kad per Kaledas ir gimdysiu pas ja, bet nespejom pakviest, vos spejau ant stalo uzlipti, tai tik pranes…

👼👍👏 dar dvejoniu buvo ar rinktis Antakalnio Motinystės centra ar ne, bet po Antakalnio poliklinikos priėmimo dėl tepliojimu suvokiau jok tokio nezmogisko priėmimo nebenoriu gyvenime patirt. Visa nestuma stebės Sonata mane. Tikiu jok ten gydytojai bent atsakys i visus rupimus klausimus ir paaiskins kas ir kaip . Mano nestumas pirmas ir man tai visai naujas etapas , noriu gero gydytojo o ne isejus is kabineto verkti.

2. 2019.05.26 08:17 (prieš 3 sav.)

Svietachka parašė:
    👼👍👏 dar dvejoniu buvo ar rinktis Antakalnio Motinystės centra ar ne, bet po Antakalnio poliklinikos priėmimo dėl tepliojimu suvokiau jok tokio nezmogisko priėmimo n…

Na su Sonata tikrai neverksit ☺️ visada atsako i visus rupimus klausimus, aptariam veiksmu plana, jei man neramu, visada nuramins. Nežinau, gal mano biolaukai su ja sutampa, na bet ir vyrui mano ji lb patiko. Kai paskutini menesi nestumo remontu namie uzsiemiau, ejo vyras mane apskusti tai Sonata ji nuramino, sako nestabdykit lizda kuriancios nesciosios, tegul issikrauna

3. 2019.05.26 09:01 (prieš 3 sav.)

Dovileee1 parašė:
    Pas Mindauga Balnį, dirba klinikoje “Sveikata Jums” ir priima gimdymus Santariškėse

Paklausiau, nes aš pas Juršėną iš neliga.lt irgi gimdymus priima santariškėse

4. 2019.05.26 09:31 (prieš 3 sav.)

Kaip jums, mergaitės, su sapnais? Ar sapnuojate išvis, ar skaitote reikšmes, ar laikote juos pranašiškais? Kodėl klausiu? Nes aš sapnuoju itin dažnai, ryškiai, su visom detalėm ir kartais pati bijau, nes dažnai ir realybėje taip nutinka. Pvz dabar prieš savaitę kai testas dar nebuvo darytas, susapnavau, kad vienam ale "krasavčikui" sapne, kuris mane neva kabino sakau: "I have 2 kids and a husband". Kitą rytą testas parodė du pagaliukus. Taip pat dažnai sapnuoju skaičius, su jų reikšmėm sunku, nes būna visą kombinaciją sapnuoju arba nubudus bandau dėlioti ir aiškintis. Tai prieš kelias dienas pvz visur mačiau skaičių 27. Tai dabar galvoju, kad pagimdysiu arba sausio 27 d. arba kai man sueis 27-eri, nes esu gimusi vasario pradžioje.

5. 2019.05.26 09:47 (prieš 3 sav.)

Agnile parašė:
    Kaip jums, mergaitės, su sapnais? Ar sapnuojate išvis, ar skaitote reikšmes, ar laikote juos pranašiškais? Kodėl klausiu? Nes aš sapnuoju itin dažnai, ryškiai, su v…

Viskas yra mūsų pasąmonėje, o sapnuojant kazkokie epizodai jungiasi su fantazijomis 😄 yra daug mano išsipidziusių sapnų, bet tikrai pasvajodavau iki sapnų apie tuos įvykius o reikšmių niekada nežiūriu, nes jei esate įtaigus žmogus, paskaičiusi neigiamą sapno reikšmę, lauksit kokios nelaimės, o kai lauki, tai būtinai kas nors nutinka 🙂 beje, nėštukių sapnai visada lb ryškūs

6. 2019.05.26 10:23 (prieš 3 sav.)

Sveikos, man iškilo klausimas, kada pranešit darbovietei, kad laukiates?

7. 2019.05.26 10:24 (prieš 3 sav.)

Agnile parašė:
    Kaip jums, mergaitės, su sapnais? Ar sapnuojate išvis, ar skaitote reikšmes, ar laikote juos pranašiškais? Kodėl klausiu? Nes aš sapnuoju itin dažnai, ryškiai, su v…

As dazniausiai niekada nesapnuodavau, tik per pilnati, o pries darantis testa kelias dienas pastebejau kad labai jau ryskiai ir tikroviskai sapnuoju, tai pagalvojau kazin kodel, nes ne pilnatis buvo iki pat dabar labai daug labai aiskiai sapnuoju, bet man nesipildo, nera kazko pranasisko

1
  8. 10 m. 2 mėn.

2019.05.26 10:27 (prieš 3 sav.)

Kristina G. parašė:
    Sveikos, man iškilo klausimas, kada pranešit darbovietei, kad laukiates?

Mane ir domina sitas klausimas🙄

9. 10 m. 2 mėn.

2019.05.26 10:29 (prieš 3 sav.)

Ydomu jei visa nestuma isbuni ant biletenio ar labai sumazeja dekreto pinigeliai..nes man panasu kad visas nestumas bus bileteny neleis dirbt..

10. 2019.05.26 10:30 (prieš 3 sav.)

tutto_bene parašė:
    Viskas yra mūsų pasąmonėje, o sapnuojant kazkokie epizodai jungiasi su fantazijomis 😄 yra daug mano išsipidziusių sapnų, bet tikrai pasvajodavau iki sapnų apie tuos…

Ne ne, aš ir ne nėščia, nuo vaikystės sapnuoju žiauriai ryškiai, su visom detalėm, balsais, spalvom, kvapais. Tai man nesikeičia nuo nėštumo. Bet, kad pildosi kai kurie, tai ne tas žodis.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras