2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.26 12:02 (prieš 1 mėn.)

Tikiuosi, kad nieko nenutiks ...
    Kitas dalykas, nesugebu net namu susitvarkyti. Pila saltas prakaitas, sukasi galva, pulsas uzkyla. Vien jau nuo grindu siurbimo ar aktyvesniu judesiu. Kosmaras 😟

2. 2019.05.26 12:06 (prieš 1 mėn.)

andrejeva33 parašė:
    As pas boguziene noriu uzsiregistruoti, tai gal nebus nerealu ta kaina😳 40 man kažkaip labai daug skamba

Mano drauge viso nestumo metu lankesi pas Bogusiene, 30€ kiekvieno apsilankymo metu mokedavo, bet cia buvo praeiti metai, dbr kainos gali buti pakilusios

3. 2019.05.26 12:11 (prieš 1 mėn.)

Robbie parašė:
    Manau slepsiu nestuma kaip imanoma ilgiau. Nera ko cia anksti apsiskelbt.

O as 6 sav turėjau pasakyt, nes darbas sunkus, fizinis, o jaučiausi labai silpnai.. Ir labai džiaugiuosi, kad darbe visi žino, nes daug darbų man atkrito, daug ramiau jaučiuosi. Tai mano atveju slėpimas būtų visiškai neprotingas sprendimas.

1
  4. 2019.05.26 12:15 (prieš 1 mėn.)

baltoji_ parašė:
    ta prasme nepasiseke? as nematau problemos turbut ne taip supratote

Nepasiseke, kad neatsimena nei kas jus, nei del ko skambinate 😉 visos pacientes kaip "konvejeriu" praeina 😉 ir nesakau, kad ji prasta gydytoja del to, tiesiog prieme, atidirbo, duris uzdare ir viso gero as nuo tokios pabegau su pirmu nestumu, kai sesta menesi atejus apziurai paklause- o jus visada pas mane lanketes? 🤔😂 Daugiau nebegryzau 🤣

1
  5. 2019.05.26 12:46 (prieš 1 mėn.)

laume33 parašė:
    Paklausiau, nes aš pas Juršėną iš neliga.lt irgi gimdymus priima santariškėse

aš pas Juršėna dariausi 3D echoskopija su pirmuoju leliuku kompetetingas gydytojas, bet nesutapo biolaukai man su juo :)))

6. 2019.05.26 13:16 (prieš 1 mėn.)

Robbie parašė:
    Jau 5 dienos kaip koseju, sloga, baisus gerkles skausmas. Niekas nepadeda... 😥 bijau, kad pakenksiu zirniui. Arbatos, gerkles skalavimas, nosies plovimas. Niekas ne…

Sveikute, laikykis buna sakoma jok pirmos 5d. Kancia o veliau turi gerėti. Gal tu dar pasirodyk daktarei jei negerėja tau visai😳

7. 2019.05.26 13:22 (prieš 1 mėn.)

Svietachka parašė:
    Sveikute, laikykis buna sakoma jok pirmos 5d. Kancia o veliau turi gerėti. Gal tu dar pasirodyk daktarei jei negerėja tau visai😳

As lankiausi nieko nepaguode tik apziurejo lor, sake galima vartoti ka galima vaikams germortrol taip pat galima, siaip nors plauti juros druska o del nosies paskaitykit buna nesciuju sloga ir man paziurejus nosi nemate nieko blogo nors sloga kosau daugiau nei savaite bet siandien jau eina geryn

8. 2019.05.26 15:30 (prieš 1 mėn.)

Per praita nestuma nei karto nesirgau, del to atrodo pasaulio pabaiga tikekimes praeis greitai. Aciu!!!

1
  9. 2019.05.26 17:04 (prieš 1 mėn.)

tutto_bene parašė:
    Nepasiseke, kad neatsimena nei kas jus, nei del ko skambinate 😉 visos pacientes kaip "konvejeriu" praeina 😉 ir nesakau, kad ji prasta gydytoja del to, tiesiog priem…

turbut ne taip supratote taip buvo pirmus tris kartus kai teko skambinti gydytojai 2 metu laikotarpis

10. 2019.05.26 17:17 (prieš 1 mėn.)

baltoji_ parašė:
    turbut ne taip supratote taip buvo pirmus tris kartus kai teko skambinti gydytojai 2 metu laikotarpis

Ok 😄

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras