2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.06.12 17:56 (prieš 5 d.)

Roberta1997 parašė:
    Sveikos mamytės, man yra pirmas nėštumas ir nežinau ar galiu maudytis ežere arba mariose, ar tai nepakenks mažyliui. Ačiū už atsakymą. Pas daktarę tik Liepos 2d.…

Domina ir mane

2. 2019.06.12 22:02 (prieš 5 d.)

Kam neramu, kad ilgai netures apsilankymo pas daktare, tai as turbut ilgiausiai neturesiu. Buvau vakar, eisiu sekanti karta tik rugseji
    Streso nejauciu

3. 3 m. 5 mėn.
    mylimuke varliuke 5 m. 8 mėn.

2019.06.12 22:03 (prieš 5 d.)

Innce parašė:
    Kam neramu, kad ilgai netures apsilankymo pas daktare, tai as turbut ilgiausiai neturesiu. Buvau vakar, eisiu sekanti karta tik rugseji

Oho. Ir 12 savaite scano nedarys?

4. 2019.06.12 22:15 (prieš 5 d.)

Innce parašė:

Tik rugsėjį??? Kodėl toks ilgas tarpas???? Man mėnesis jau atrodo daug o čia taip ilgai 🙂

5. 2019.06.12 22:20 (prieš 5 d.)

Innce parašė:

Išprotėčiau su savo galvele 😂

6. 2019.06.12 22:26 (prieš 5 d.)

Innce parašė:

Oho kaip jum visus tyrimus teks daryt? Man maximum po menesio skyrė. Kelis tyrimus padariau jau . Dbr bus liepos 10d. Pagrindinis skanas 😃

7. 2019.06.12 22:29 (prieš 5 d.)

Ir man panašiai. Buvau gegužės 29d. dabar liepos 30d. Gavau siuntimą kitur 11-13sav

8. 2019.06.12 22:36 (prieš 5 d.)

Eirkute parašė:
    Domina ir mane

Nemanau, kad dėl kokių nors priežasčių būtų negalima. Juk leliukus saugo ir gleivių kamštis. Aš maudausi, maudziausi ir ankstesniu nėštumu. Aišku, į užterštą ar neaiškią maudyklą nebrisciau. Visų viešų maudyklų vandens kokybės tyrimai yra skelbiami.

9. 2019.06.12 23:22 (prieš 5 d.)

Sveikos merginos. Sveikinu visas būsimas mamytes.! Mums pirmas nėštumas ir jau esam figos dydžio, skaičiuojam 10 savaičių. Daug neaiškumų, daug minčių.. bet labai džiaugiuosi, kad yra tokios grupės ir draugiška atmosfera, dalijimasis patirtimi nuramina, kai sužinai, kad ir kitos eina panašiu keliu 💞 visos esam stiprios ir visoms linkiu sėkmingo ir kiek įmanoma ramesnio laukimo!

5
  10. 2019.06.13 07:31 (prieš 5 d.)

vukasvb parašė:
    Oho. Ir 12 savaite scano nedarys?

Maigl parašė:
    Tik rugsėjį??? Kodėl toks ilgas tarpas???? Man mėnesis jau atrodo daug o čia taip ilgai 🙂

Svietachka parašė:
    Oho kaip jum visus tyrimus teks daryt? Man maximum po menesio skyrė. Kelis tyrimus padariau jau . Dbr bus liepos 10d. Pagrindinis skanas 😃

Na as is Skandinavijos, tai cia i viska ziuri paprastai, kadangi nestumas antras, tai dar paprasciau
    Del tyrimu, tai kol kas tik slapimo ir kraujo dariau, bei matuos rauksle (nežinau kaip lt vadinasi tie tyrimai)
    Skanas cia buna tik vienas ir kokiu 18-20 sav. Bet as ju maciau savo leliuka, nes turejo matuoti rauksle, bet nezinojau tikslios datos kada pastojau, tai skanas parode, kad 9 savaites ir reikes daryti dar, 11 savaite tai man kaip ir pasiseke, matysiu 3 kartus si karta 😃

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras