2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. Mergyte 9 m. 2 mėn.

2019.06.13 13:29 (prieš 5 d.)

ingute9899 parašė:
    Mergaites as cia su pamastimu. Nieko nenoriu izeisti ir panasiai. Suprantu kad cia nestukiu grupe, ir suprantu kad buna ivyksta nelaimes. bet gal butu galima ner…

Sita Grupe ir yra skirti dalintis ne tik dziaugsmu bet ir nesekmem, tos paguodos ir palaikancio zodzio gal ne vienai dar reikes... Pati turejau abrazija ir man niekas nemaiso, Bus jau kaip Dievas nores...

17
  2. 2019.06.13 13:35 (prieš 5 d.)

Rasiux parašė:
    Sita Grupe ir yra skirti dalintis ne tik dziaugsmu bet ir nesekmem, tos paguodos ir palaikancio zodzio gal ne vienai dar reikes... Pati turejau abrazija ir man niek…

man irgi nemaiso.
    Del genetiniu, darausi ryt savo noru, nors nesu rizikos grupeje.

3. 2019.06.13 13:42 (prieš 5 d.)

ingute9899 parašė:
    Mergaites as cia su pamastimu. Nieko nenoriu izeisti ir panasiai. Suprantu kad cia nestukiu grupe, ir suprantu kad buna ivyksta nelaimes. bet gal butu galima ner…

Sveika.,
    Siektiek mane supykdė šitas postas. Esame bendroje grupėje. Ir varge ir džiaugsme. Viena kita turime palaikyti. Jau ne vieną kartą buvo pabrėžta, kad visko bus šiame mūsų kelyje. Toks jausmas, kad reikia atstumti tas, kurioms įvyko nelaimė. Sorry, bet aš ne tokia. Visas be galo palaikau. Ir suprantu kiekvienos liūdesį ir baimės. Sielvartą ir džiaugsmą. Nes pati turėjau 3 nelaimės. Tačiau manęs niekas neatstūmė.
    Todėl mergaitės, jus visas palaikau! Viena už visas, ir visos už vieną!

19
  4. 2019.06.13 13:46 (prieš 5 d.)

MerloOo parašė:
    Sveika.,
    Siektiek mane supykdė šitas postas. Esame bendroje grupėje. Ir varge ir džiaugsme.…

MerloOo parašė:
    Sveika.,
    Siektiek mane supykdė šitas postas. Esame bendroje grupėje. Ir varge ir džiaugsme.…

Na o as asmeniskai esu per daug "skysta" ir pati esu turejusi nelaime, todel ir paklausiau. Nes kai matau kad kas antrai ar treciai merginai persileidimas, as baigiu rarast vilti kad isvis niekada neturesiu leliuko.

1
  5. 2019.06.13 14:03 (prieš 5 d.)

ingute9899 parašė:

Nepritariu jums visai. Man paciais sis nestumas yra antras siais metais. Labai bijau. Liudna skaityti liudnas naujienas, bet tikrai norisi paguosti tas moteris ir jas palaikyti. Sis forumas nera skirtas tik dziugiom ziniom. Susikurkit grupe ir nurodykit pavadinime kad tik teigiamas/ dziugias ziniat rasyti

4
  6. 2019.06.13 14:04 (prieš 5 d.)

ingute9899 parašė:
    Na o as asmeniskai esu per daug "skysta" ir pati esu turejusi nelaime, todel ir paklausiau. Nes kai matau kad kas antrai ar treciai merginai persileidimas, as baigi…

Apeikit tuos postus, neskaitykit ju.

7. 2019.06.13 14:05 (prieš 5 d.)

ingute9899 parašė:
    Na o as asmeniskai esu per daug "skysta" ir pati esu turejusi nelaime, todel ir paklausiau. Nes kai matau kad kas antrai ar treciai merginai persileidimas, as baigi…

tai gal jums nereiketu naudotis apskritai internetu, ten daug blogu ziniu :)))

5
  8. 2019.06.13 14:32 (prieš 4 d.)

ingute9899 parašė:

Dalinsis ar nesidalins moterys savo nelaimėm, tavo likimo nepakeis... jei lemta bloga pabaiga - nieko nepakeisi... geriau tada išvis neskaityti forumų... Aš pritarių daugumai, kad čia vieta dalintis viskuo. O juo labiau, kad tikrai ne kas antra/trečia su nelaime, kiek pamenu čia tik kelios merginos su liūdnom žiniom - bet to visada būna ir tokiu atveju tikrai norisi išlieti širdį, palaikymo ir paguodos. Tad jei pati turėjai tokią patirtį, turėtum suprasti kaip tada svarbu tai.

13
  9. 2019.06.13 14:42 (prieš 4 d.)

Kur pasiguosti, jei ne čia? Taip, galima vyrui, draugei.. bet anonimiškai geriausia.

2
  10. 2019.06.13 14:52 (prieš 4 d.)

Sveikos
    Man šiandien kaip tik ta diena, kai norisi visam pasauliui pasakyti apie neštumą, pagalvoju apie plakančią širdelę kurią mačiau ir verkt pradedu ak tie hormonai
    Kadangi neštumas pas mane labai rizikingas kol kas, žino tik mano tėvai ir geriausi draugai. Vyro mamai norėčiau pasakyti apie tai "post-faktum" nes ji toks žmogus, kuris apie tai praneš kiekvienam sutiktam žmogui, net jei jis manęs net nežino, mat jai ant tiek niežti pletkavoti, kad kartais pykta darosi, nes pati to nesuprasdama pridaro bėdu kitiems... birželio 26 eisiu pas daktarę, sakė pasakys kokios rizikos neštumas, nes iki šiol yra laisvų skysčių. Jau tada reikės sakyti vyro mamai... nes jau prieš vyrą nepatogu, žadėjau po paskutinio karto pasakyti, bet paprašiau dar palaukti. O po 26 dienos bus kas bus...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras