2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 3 m. 5 mėn.
    mylimuke varliuke 5 m. 8 mėn.

2019.06.13 15:18 (prieš 4 d.)

ingute9899 parašė:
    Na o as asmeniskai esu per daug "skysta" ir pati esu turejusi nelaime, todel ir paklausiau. Nes kai matau kad kas antrai ar treciai merginai persileidimas, as baigi…

Jūsų požiūris labai savanaudiškas.

3
  2. 2019.06.13 15:26 (prieš 4 d.)

ingute9899 parašė:
    Mergaites as cia su pamastimu. Nieko nenoriu izeisti ir panasiai. Suprantu kad cia nestukiu grupe, ir suprantu kad buna ivyksta nelaimes. bet gal butu galima ner…

Na as irgi turejau nelaime ir netaip seniai,kovo men. Bet man netgi sakyciau ramiau,kai paskaitau kitu istorijas,kad atsitiko nelaime,bet va ir vel laukiasi ir dabar viskas gerai. Mane netgi paskatino nebijoti ir greitai bandyti vel..su viena mergina iki siol susirasom,nes buvom vienoj grupej ir persileidom ta pacia diena..viena kita guodem ir padrasinom,kad ateity viskas bus gerai. Taip,kad tokie postai ir komentarai man tikrai netrukdo

4
  3. 2019.06.13 15:34 (prieš 4 d.)

Aš irgi nesutinku, nes kai pasiguodi pasidaro lengviau. Mes spalį netekome dukrytės dėl preeklampsijos ir būtent kalbėjimas padėjo mums atsitiesti po nelaimės! Tad manau, kad pirmiausia reikia kalbėti, žinoma su tais žmonėmis kas nori, dalintis savo patirtimi ir visada galvoju, ir galvosiu, kad gal mano patirtis, nors ir labai baisi ir skaudi, kažkam padės!

3
  4. 2019.06.13 15:53 (prieš 4 d.)

Sveikos, šiandien lankiausi pas gydytoją, patvirtino nėštumą, širdutė plaką, vaisius vystosi. Nėštumas 7 savaitės, neramina tik tai, jog rado nedidelę hematomą, gal kas susidūrėte su šia problema, kaip klostosi toliau jūsų eiga?

5. 2019.06.13 16:01 (prieš 4 d.)

AK1234 parašė:
    Aš irgi nesutinku, nes kai pasiguodi pasidaro lengviau. Mes spalį netekome dukrytės dėl preeklampsijos ir būtent kalbėjimas padėjo mums atsitiesti po nelaimės! Tad …

as ir turejau preeklampsija pirmo nestumo metu, bet viskas pasibaige sekmingai. Taciau zinau, jog antra karta pasikartoti siai ligai yra nemaza tikimybe, tai man gyd. patare gerti aspirina, ar jus geriate su siuo nestumu?

6. 2019.06.13 16:09 (prieš 4 d.)

Olive123 parašė:
    as ir turejau preeklampsija pirmo nestumo metu, bet viskas pasibaige sekmingai. Taciau zinau, jog antra karta pasikartoti siai ligai yra nemaza tikimybe, tai man gy…

Na man preeklampsijos daktarė laiku nepastebėjo, tad mums baigėsi tragiškai 24 savaitę pastojau po 7 mėnesių, aspiriną geriu nuo pat pirmos dienos, kai testas teigiamas buvo. Preeklampsija gali pasikartoti, tačiau yra mažesnė tikimybė kad jis pasikartos anktyvuoju laiku jeigu pagimdys iki 2 metų po ligos.

7. 2019.06.13 16:11 (prieš 4 d.)

AK1234 parašė:
    Na man preeklampsijos daktarė laiku nepastebėjo, tad mums baigėsi tragiškai 24 savaitę pastojau po 7 mėnesių, aspiriną geriu nuo pat pirmos dienos, kai testas te…

Esu tikra, kad si karta viskas bus kitaip. As ir pati save raminu, kad si kart nepasikartos ta liga, nors man ji pasireiske velai, tik 37 sav., bet aspirina ir as pradesiu gerti. Noriu pameginti uzkirsti kelia kiek tik imanoma

8. 2019.06.13 16:20 (prieš 4 d.)

Olive123 parašė:
    Esu tikra, kad si karta viskas bus kitaip. As ir pati save raminu, kad si kart nepasikartos ta liga, nors man ji pasireiske velai, tik 37 sav., bet aspirina ir as p…

Ir aš tikiu, kad viskas bus gerai na aspirinas sumažina apie 20% tikimybę, kad liga pasikartos

9. 2019.06.13 16:22 (prieš 4 d.)

AK1234 parašė:
    Ir aš tikiu, kad viskas bus gerai na aspirinas sumažina apie 20% tikimybę, kad liga pasikartos

Galvojau siek tiek daugiau bet reikia kuo maziau nervuotis ir gerai nusiteikti, nes baimes tikrai nepades. O geriat cardio 100? Nes dar yra kazkoks kitas

10. 2019.06.13 16:26 (prieš 4 d.)

Olive123 parašė:
    Galvojau siek tiek daugiau bet reikia kuo maziau nervuotis ir gerai nusiteikti, nes baimes tikrai nepades. O geriat cardio 100? Nes dar yra kazkoks kitas

Ne, lankausi pas Romoaldą Juršėną, tai jis padarė gerti tokio rūgštį 800 ir aspiriną. Taip pat kasdien spaudimą matuotis ir stebėti save

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras