2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.06.17 12:43 (prieš 1 mėn.)

Sandy20 parašė:
    Sveikos mamytes,o visos einat genetikos patikrai?Nes su pirmu nestumu nieks niekur nesiunte,o dabar cia kazkas naujo? papasakokit kas nors placiau nes kaip buvau…

Laba,

man pirmas nestumas, 32 m. su daktare pasitarus, pagalvojau tikrai gerai bus pasitikrinti rimtesne echoskopija pas genetikus. Tuo labiau, labai gerai ir pataikiau, nes man vizitas ir pas savaja buvo pries savaite, ir bande rauksle matuoti ir niekaip nesimate kad nepatogiai gulejo ir miegojo, tai sakem labai gerai kad sia savaite einu pas genetikus, bus dar galimybe pasitikrinti. siaip jei pasakys is echoskopo kad viskas lyg ir gerai, neplanuoju nei priscu darytis nei kitu tyrimu. nes prisca isvis tik galvos skausmas, nes apart tikimybiu teorijos nieko daugiau ir nepasako ten tikro

2. 3 m. 6 mėn.
    mylimuke varliuke 5 m. 9 mėn.

2019.06.17 12:49 (prieš 1 mėn.)

Tercijaa parašė:
    kuo jie tokie isskirtiniai? noriu zuvu tauku pagert, bet nzn kokiu.

Equazen apskritai yra geros sudeties nes dhr mazesnis uz epr dvigubai ir dar juose nera prikista papildomu vitaminu

3. 2019.06.17 12:56 (prieš 1 mėn.)

Merginos, o apie panorama testa ar zinot ka nors. Beja, gal kas gali patarti gera genetika Vilniuje?

4. 2019.06.17 13:06 (prieš 1 mėn.)

Liulliu Yu parašė:
    Merginos, o apie panorama testa ar zinot ka nors. Beja, gal kas gali patarti gera genetika Vilniuje?

as dariausi platesni nei panorama, bet panorama irgi labai gerai butu pasidaryti

5. 2019.06.17 14:02 (prieš 1 mėn.)

Adelė85 parašė:
    Aš irgi užsisakiau šių taikų, nes čia omega 3 ir omega 6,butent taip kaip sakė gyd.

Aš jau daugiau nei metus naudoju zinzino balance oil, jie skysti ir pakankamai brangūs tik vat jaučiu jiems šleikštulį šiuo metu nors rezultatu nesiskundžiu, imunitetas kalbant apie peršalymus sustiprėjo, jei ir pagaudavau ką tai labai lengvai ir greitai praeidavo, o anksčiau baikdavosi sinusitais ir bronchitais. Galvoju gal pereiti į kokias kapsules, paskaitysiu apie šitas

6. 3 m. 6 mėn.
    mylimuke varliuke 5 m. 9 mėn.

2019.06.17 15:16 (prieš 1 mėn.)

Liulliu Yu parašė:

Natalija Krasovskaja, Egle Benusiene

1
  7. 2019.06.17 15:44 (prieš 4 sav.)

Tercijaa parašė:
    kuo jie tokie isskirtiniai? noriu zuvu tauku pagert, bet nzn kokiu.

neolife gerkite, geresniu nesu maciusi

8. 2019.06.17 15:47 (prieš 4 sav.)

Labai asmeniškas klausimas. Bet kaip pas jus reikalai su išskyromis? Nes pas mane tai jų daug palyginus. Prieš nėštumą jų nebūdavo

9. 2019.06.17 16:19 (prieš 4 sav.)

Padaugeja

Baby parašė:
    Labai asmeniškas klausimas. Bet kaip pas jus reikalai su išskyromis? Nes pas mane tai jų daug palyginus. Prieš nėštumą jų nebūdavo

Baby parašė:

Padaugejo, bet upeliais nebega. Bet buna jauciasi ant kelnaiciu siek tiek 🤭 su pirmu irgi buvo taip pat

10. 2019.06.17 16:40 (prieš 4 sav.)

nematoma parašė:
    neolife gerkite, geresniu nesu maciusi

bet neolife tik omega 3?ar klystu?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras