2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.06.18 13:37 (prieš 1 mėn.)

nematoma parašė:
    su siuo dopleriu su pirmu nestumu nuo 9sav klausiausi sirdeles

Nematoma... Dabar tikrai neiskentesiu.

2. 2019.06.18 13:42 (prieš 1 mėn.)

Sveikos mamytes, senai buvau jau cia berasius tai va ana antradieni buvom ir mes pasimatyme su savo klecku dideli klecka auginam jau dabar is stuomens ir is lemens atitinkam visas savaites kaip priklauso, kita savaite eisim nipt tyrimus darytis pagal kuri ir lyti suzinosim gyvenam mes belgyjoje tad cia sis tyrimas yra privalomas ir nemokamas

6
  3. 2019.06.18 13:59 (prieš 1 mėn.)

Sandy20 parašė:
    Merginos o kaip jums su apetitu,ir pas jus jis toks nežmoniskas,ir pastoviai norisi valgyti?Man ypač vakare užeina besotė,o kg tik auga nuo to kaip save val…

As pvz tai valgau ką noriu ir kada noriu.. Tik daug neišeina prikišti netelpa.. Tai pas pagavau praeina pora h ir vėl einu, skaičiau kad taip ir yra geriausia 😌

4. 2019.06.18 14:16 (prieš 1 mėn.)

Kaip jums su simptomais? Man tokiom bangom užeina, bet bendroj visumoj pykinimas kur kas apmažėjo ir nebe tokia jautri kvapams pasidariau. Ir žinoma, tai kelia begalinį nerimą, nes paskutinį kart pas ginę nuvau 05-30, o dabar eisiu tik 07-09 🤦🏼‍♀️😊

5. 2019.06.18 14:40 (prieš 1 mėn.)

MorkaLiza parašė:
    Kaip jums su simptomais? Man tokiom bangom užeina, bet bendroj visumoj pykinimas kur kas apmažėjo ir nebe tokia jautri kvapams pasidariau. Ir žinoma, tai kelia bega…

Žodžiu, dar ryte skundžiasi, kad krūtinės jautrumas pradingo. Va dabar vėl grįžta, bet tik prilietus šiaip jautrumo nesijaučia, nuovargis, pykinimas. Bet šiaip ar taip ir pas mane viskas labai apmazeja. Kiek jums laiko?

6. 2019.06.18 14:41 (prieš 1 mėn.)

Mergaites, ar valgote cipsus, limonadus, ledus, konservus?

7. 2019.06.18 14:42 (prieš 1 mėn.)

Liulliu Yu parašė:

Čipsus, ledus tai net labai. Nu noriu negaliu 🙂🙄

8. 2019.06.18 14:43 (prieš 1 mėn.)

MorkaLiza parašė:
    Kaip jums su simptomais? Man tokiom bangom užeina, bet bendroj visumoj pykinimas kur kas apmažėjo ir nebe tokia jautri kvapams pasidariau. Ir žinoma, tai kelia bega…

Man bangom, tai uzena ir pykina ir i wc kas 15min ir silpnumas, o buna visai liuks. Buvau sunerimusi kai pradejo blogumas apleisti, bet dabar rami, nes echo paskui daremes ir viskas liuks. Tad manyciau nera pagrindo nerimauti, uzplus dar bangeles ;)

9. 2019.06.18 14:44 (prieš 1 mėn.)

Liulliu Yu parašė:

tik ledus ir tai retai, kazkaip nebesinori ju

10. 2019.06.18 14:45 (prieš 1 mėn.)

Vakar pasigaminau, labai uzsimaniau 😀 dabar po darbo kertu šaltą su pieniska kava 😀 busiu tikras kulverstukas su tokia dieta 😀

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras