2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.06.18 20:43 (prieš 1 mėn.)

Grupėse kai perskaitau tai pačią neramumas ima. Tai persileidžia, tai nesivystantis nėštumas. Kaip širdis dreba už jas, kai pati esi tai išgyvenus. Vajė vajė... Duok Dieve jiems stebukliuko kita nėštuma. O mums visoms linkiu išnešioti sveikus vaikučius

5
  2. 2019.06.18 20:45 (prieš 1 mėn.)

Gardi parašė:
    Aš aną nėštumą pajutau tik 20 sav ir keliu dienu, tikrai vėlai, tai net ir vėl laukiantis nesitikiu labai anksti

Dopleri as turiu. Šiandien pirmą kartą pavyko širdute pagauti. Apie juos klausiau daugumos daktarų. Visi sako, kad nekenkia. O tik padeda visoms įveikti nerimą. Sako, jeigu visos turėtų doplerius, tai nereikėtų vos tik kažkam nutikus, važiuoti į apžiūra 😁 pasiklausai ir ramu 🙂

3. 2019.06.18 20:52 (prieš 1 mėn.)

Rasytė12 parašė:
    Dopleri as turiu. Šiandien pirmą kartą pavyko širdute pagauti. Apie juos klausiau daugumos daktarų. Visi sako, kad nekenkia. O tik padeda visoms įveikti nerimą. Sa…

As kiek apie juos skaiciau, tai neradau jokios info kad kenktu. Jei tai atnesa ramybes mamytei tai tik uz

1
  4. 2019.06.18 20:57 (prieš 1 mėn.)

Tašiau žinutę ir išjungiau 🤦🏼‍♀️ Nors užpuola nerimas dažnai, šiaip tikiu, kad viskas gerai kalbinu savo Kruopą, kad būtų stipri ir sveika ir tikiu! Šiaip nieko juk nepakeisi...

Dėl doplerių naudojimo, tai man sunkiai suvokiama kuo jie gali kenkti... juk įrodyta, kad ultragarsas nekenkia vaisiui, žmogus tokio dažnio negirdi ir nejaučia. Man toks jausmas, kad čia seno sukirpimo gydytojų nusistatymai. Mano pirmoji ginė uždraudė seksą nėštumo metu, nes neva persileisti galiu. Vėliau, kai jau motinystės centre lankiausi, gydytojos paklausiau, tai ji tik nusijuokė... svarbiausia atsirinkti šaltinius, domėtis pačioms ir nepasitikėti kas ką pasakė kokiam forume

Dėl maisto, tai man ypatingai norisi kokosų pieno ir kario sriubos 🍜 , buritų 🌮 ir cezario salotų 🥗 nieko saldaus, nieko įprasto - žodžiu, sunku 😂

2
  5. 2019.06.18 20:58 (prieš 1 mėn.)

Rasytė12 parašė:
    Dopleri as turiu. Šiandien pirmą kartą pavyko širdute pagauti. Apie juos klausiau daugumos daktarų. Visi sako, kad nekenkia. O tik padeda visoms įveikti nerimą. Sa…

Koki turit?

6. 2019.06.18 20:59 (prieš 1 mėn.)

As prisibijau pas kiniečius pirkti. Gal žinot kokius patikimus gamintojus?

7. 2019.06.18 21:01 (prieš 1 mėn.)

Liulliu Yu parašė:
    Koki turit?

As šitą turiu. Labai geras. Ir dar kelios pažįstamos turi. Tai 10balu jiems 🙂 gavau per 10dienu

8. 2019.06.18 22:14 (prieš 1 mėn.)

Sakykit darys tai per makštį?

9. 2019.06.18 22:15 (prieš 1 mėn.)

Snieguolee parašė:
    Sakykit darys tai per makštį?

Man per pilvą darė pirma echo kai buvo 7+4

10. 2019.06.18 22:19 (prieš 1 mėn.)

Baby parašė:
    Man per pilvą darė pirma echo kai buvo 7+4

Man irgi dare per siena, bet čia raso kad per makštį

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras