2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.06.18 22:19 (prieš 1 mėn.)

Snieguolee parašė:
    Sakykit darys tai per makštį?

Man vakar dare per makštį. Norėjo tikslesniu rezultatų 🙂

2. 2019.06.18 22:25 (prieš 1 mėn.)

Rasytė12 parašė:
    Man vakar dare per makštį. Norėjo tikslesniu rezultatų 🙂

Kokiu tikslesnių?;)

1
  3. 2019.06.18 22:45 (prieš 1 mėn.)

Snieguole, man gan ilgai dare vaginalini echo, gal pirmus tris-keturis net vizitus. Zinau, kad kai dare per pilvo siena, jau buvo pilvukas matyti. Bet ne visi daktarai vienodai daro. Nebijok, neskauda

4. 2019.06.18 23:16 (prieš 1 mėn.)

Sveikutės, jungiuosi prie 2020 m neštukių 🥰🥳🥳🥳🤭😊

3
  5. 2019.06.19 07:12 (prieš 1 mėn.)

Snieguolee parašė:
    Kokiu tikslesnių?;)

Sprando raukšlės matavimų. Norėjo apžiūrėti kitus organus. Bandė per pilva. Labai neryškiai matėsi. Todėl darė vaginaliniu. DAUG kas priklauso kokia aparatūra. Jeigu labai gera, tai per makštį ir nedarys. Aš pataikiau ant senos.

6. 2019.06.19 07:33 (prieš 1 mėn.)

Sveikos,
    Toks jausmas, kad mane persekioja blogų naujienų srautas...
    Prieš savaite buvo baisus viduriu uzketejimas, po to kai pradejau vartoti gelezi. Truko dvi dienas, paskui pripirkau kefyro, slyvų, aliejaus pyliau i kose, lyg palengvejo. Pries pora dienu pastebejau, kad atsirado puslele salia angos, nuejau pas proktologa, pasake yra isorinis mazgelis ir viduje keli. Reikia gydyti nes nestumo metu tik paumes isejau is vaistines su maisu vaistu: zvakes, tabletes, skystis. Dar papildomai gydytoja israse antibiotiku kovai su bakterija... Galva svaigsta nuo visko, nenoriu ignoruoti daktaru, nes tikrai bijau komplikaciju, bet ir neramu, kad tiek vaistu, nors proktologas pasake, kad nestumui nepakenks...

7. 2019.06.19 08:02 (prieš 1 mėn.)

Juste115115 parašė:
    Sveikos,
    Toks jausmas, kad mane persekioja blogų naujienų srautas...

Man po antro vaiko buvo hemarojus, nu labai baisus dalykas. Zvakytes ir tepaliukas padejo per kelias dienas. Reikia valgyti pusryciams avizu kose, kad tik nekietetu viduriai, man ji padejo, labai ziureti maista. As iki pat šiandien atsisakiusi esu ryziu, nuo ju neiseinu i wc, nebeboriu net pagalvoti apie ta skausma kuris buvo😞

8. 2019.06.19 08:31 (prieš 1 mėn.)

andrejeva33 parašė:
    Man po antro vaiko buvo hemarojus, nu labai baisus dalykas. Zvakytes ir tepaliukas padejo per kelias dienas. Reikia valgyti pusryciams avizu kose, kad tik nekietetu…

As praktiskai jokiu skausmu nejauciu, jauciu gal tik pradzia, bet nemalonu nes jei yra polinkis, tai teks saugotis visada

9. 10 m. 10 mėn.

2019.06.19 09:13 (prieš 1 mėn.)

SigitaKa parašė:
    Sveikutės, jungiuosi prie 2020 m neštukių 🥰🥳🥳🥳🤭😊

Sveika prisijungus, ar pirmas nėštumas?

10. 2019.06.19 09:21 (prieš 1 mėn.)

Man rytoj pas gine
    Jau slapima nunest reik ir krauja paims sake negert ir nevalgyt kaip iki 8:40 iskentet ? 🙁 nes ant tuscio skrandzio pykina

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras