2020 m. sausio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.07.12 00:15 (prieš 1 sav.)

Pinkiauskienė_ parašė:
    O gal kurios nors lyginot Emmaljunga su Navington caravel lopšiukus? abu sunkūs, bet įdomu kuris patikimesnis. Navington man labai patinka dėl besisukančių ratų …

Niekada nesu uzdejus. Jei uzmiega ir kazkur nubegt reikia, tai patogiausia i ranka, be ratu 😊 o pasivazinejimam po prekybos centrus jau su lopsiu, nes kedutej kazkaip atrodo nepatogu ilga laika but, uztenka kiek pabuna masinoj kelionese, prekybos centre erdviai leidom gulet 😊

1
  2. 2019.07.12 07:23 (prieš 1 sav.)

Juste115115 parašė:
    Sveikos,
    kas nors geria maisto papildus su magniu? Šiandien nakti pirmą katą sutraukė blauz…

Man gine pasiule "Mumomega". Brangus, bet grynai nesciosioms.

Tercijaa parašė:
    kokius geriat? as tai zuvies tauku uzsisakiau, prisikaiciau cia tyrimu visokiu kaip vaiko smegenim padeda tai sakiau gersiu nuolatis dabar, ziuresim ar genijus bus😂…

"Mumomega" 😁👌💪

1
  3. 3 mėn. 2 sav.

2019.07.12 07:36 (prieš 1 sav.)

Kristinukas parašė:
    As pirmagimei pirkau camarelo 3in1 deveta, bet labai geros bukles. Tai ir vis vaikelis jame vazinesis. Ir spalva tinkanti tiek erniukui tiek mergytei

Tai iš patirties sakot jog ir jums jis gerulis tiesa?

4. 2019.07.12 07:48 (prieš 1 sav.)

sabinaa1 parašė:
    Tai iš patirties sakot jog ir jums jis gerulis tiesa?

Tikrai geras vezimas. Erdvus lopsys. Ir sportine dalis buvo gera, patogi vaikui. Minusas kad reikia vietos turet kur laikyt visas dalis

5. 2019.07.12 08:24 (prieš 1 sav.)

inga93 parašė:
    Sveikos mergaitės, vis forumą paskaitau, bet prisijungti dar neskubėjau, laukiu didžiojo echo (bus 17d.), planavau prisijungti po jo, tačiau vis labiau norisi įsili…

Sveika, pas mane irgi dvynukai bus didysis scanas pas genetikus buvo 10 skirtumas tai nerealus nuo to ka maciau kai dare 8 savaiciu. Pas mane buvo klausimas ar abu isloks - nes vienas buvo labai mazas palyginti su kitum bet dabar susivienodino beveik is kokio jus miesto?

6. 2019.07.12 09:21 (prieš 1 sav.)

NidaNi parašė:
    Ta ir as turejau omeny 😊 praktiskai susilanksto ir mazai vietos uzima. Tik jau uz sportinuka as uz nauja, kadangi dazniausia daug naudojamas ir devetas gali but bar…

na va nesuprasi, kaip kam. Musu vaikas ismoko vaikscio metuku ir viskas - nelipo nei i viena vezima, norejo tik eiti kaip tik sketuka buvom nusipirke nauja, tai panaudojom viena karta, kitus kartus tiesiog pati pastumdziau ir pardavem

7. 2019.07.12 09:52 (prieš 1 sav.)

Svietachka parašė:
    Nusipirkau nes irgi jau sausėja oda pilvo

Tik nepamirškit ir nugaros bei sėdmenų tepti, nes strijos labai tas vietas mėgsta.

2
  8. 2019.07.12 09:58 (prieš 1 sav.)

Žiūriu diskusijos dėl vėžimėlių jau neblogai įsisiubavusios. Visoms draugėms, kurios laukės daviau vieną patarimą. Jei yra iš ko pasiskolinti tai ir pasiskolinkit, kad nebūtų kaip man. Mano damutė nekentė vėžimo, ilgiausiai pusvalandį išbūdavo, tad mums vežimas gavos nereikalingos išlaidos. Jei matysit, kad vaikučiui tinka ir patinka tada ir nusipirksit savo. Mūsų dukrytė augo nešioklėje, neįsivaizduoju kaip kitaip būčiau lauke buvusi su mažyle.
    Jei apsisprendėt pirkti, tai labai žiūrėkit lopšio nuėmimo mechanizmas, kad būtų patogus. Maniškio nerealiai geras - tiesiog spusteli abejose pusėse ir nešiesi su vaiku. Pas draugę buvo su kažkokiais papildomais fiksatoriais, tai kiekvieną kartą kankindavosi.

1
  9. Aivaras 11 m. 4 mėn.

2019.07.12 10:20 (prieš 1 sav.)

Sidabro parašė:
    Tik nepamirškit ir nugaros bei sėdmenų tepti, nes strijos labai tas vietas mėgsta.

Va va pas mane ant pilvo nebuvo, o ant krutines ir sedmenu virsaus atsirado. Dabar tepu ir ten

10. 2019.07.12 10:22 (prieš 1 sav.)

NidaNi parašė:
    Niekada nesu uzdejus. Jei uzmiega ir kazkur nubegt reikia, tai patogiausia i ranka, be ratu 😊 o pasivazinejimam po prekybos centrus jau su lopsiu, nes kedutej kazka…

pritariu, as ir max pora kart uzdejus buvau, y prekybcentrius valandai ir daugiau visad tik y lopsy, gaila vaiko toj kedutej tiek gulet..

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras