2022.10.11 12:48 (prieš 3 m.)
Visha parašė:
Mums už savaitės 7mėn. Dar nesėdi. Bet yra labai stiprus, vartosi, pakelia save ant rankyčių, šliaužia, apsisuka aplink savo ašį. Sėstis labai nori, bet jis turi pa…
Gal aš klystu, bet pats atsisėsti turi gerokai vėliau, ar tik ne 8-9 mėn ar net vėliau. Dabar (daugmaž) jie turi išmokti išsėdėti kažkiek laiko.
Atsakant į klausimą autorės, tai maniškė nesėdi, bet vis tvirtėja dienomis. Vartytis pasivarto, suktis apie ašį - truputį. Bet va ką nan patarė, ką ir dariau su pirmagime irgi, tai nešiot, nugara į save, laikant tuk už šlaunų, tada labai gerai dirba nugaros raumenys ir šoniniai taio pat.
Aš sodinu į maitinimo kėdutę, antra diena tik, praeitą sav ant kelių, nes maitinsis ji blw (gabaliukais), o ne tyrelėmis. Dėl paspringimo rizikos negalima pusiau gulsčiomis. Bet realiai reiktų palaukti dar vieną kitą sav kad tikrai sutvirtėtų, bet ji juodai reikalauja maisto. Mano širdis nugali protą 🙈