2025.05.17 23:11 (prieš 1 m.)
hope2 parašė:
Man gali būti panasiai. Pirmadienį apziura ir bus nustatoma cp data, o jau kaip greitai ja paskirs bus matyt.
Ištikro labai neramiai jaučiuosi, nes sunkokai pernešu tas operacijas.. nebe pirma, bet vis tiek nepatinka, kad iš vėžių, rutinos išmuša 😅 o čia dar nauja gyvybė ant rankų, vyras irgi tik šį mėn pabus namie ir tada liksiu viena, tai atrodo tiek daug visko reikia padaryt, o neaišku kaip atsigavimas bus po tos operacijos... man jau terminas antradieni, tai jau sutarėm, kad bus cp. Tai bent tiek ramu, kad nebereikės pernešiot, nes jau darosi nelengva kažkaip 😁 nors batus dar pati užsirišu 😀 o kaip jūsų savijauta? Ar baisu ar kadangi matau ne pirmas gana ramiai laukiat?😊