2024.11.25 22:11 (prieš 1 m.)
Sveikos merginos!
Šiandien buvau pirmam susitikme su gine, tai echo matosi tik, kad gimdoje, ir tik žirniukas
Paskutinės mm mano spalio 15 buvo tai dar labai nedidelis mano neštumas :)) Po dviejų savaičių kartosim.
Bet taip kažkaip pamaudena kirkšnis,gal net gaktos sritį, tokie kaip spazmai.. 🙈
Šiaip tai šiandienos toks vizitas tai tik pažintis su gine buvo,net iškarto pasakė,kad labai dar mažas neštumas
Bet patiko empatija, domėjimąsis mano istorija - nesivystantis, persileidimas..🪽
Kai tik pamačiau II brūkšnelius dariausi tris kartus prg ir hcg prisiskaičius forumo 🤯 tai skaičiai augo, prg jis kintantis hormonas, tai ginekologė kaip tokiam ankstyvam neštumui rodmenys geri ir galiu daugiau nekartoti,laukti susitikimo su gydytoja.