Mettija parašė:
Sveikinimai!!! Princų princasbaltai pavydžių didelei šeimynai! Noriu sūnaus bet dukros gyvenimo neduoda
tad pakanka pažiūrėt kitų gražias šeimas su 3 ir daug…
Ačiūū!🎶🤎greitai metai prabėgo..🥹galėtu kiek sulėtėti laikas🫣
Pas Jus kaip suprantu dvi dukrytės?😇 apie didelę šeimą net nesvajojau, nes netikėjau kad tokią galiu turėti🤭 bet gimus pirmągimei, supratau kad noriu trijų vaikų🥹mūsų situacijoje su dviem buvo paprasta, na o trečiasis tai tikras princiukas, uj kaip reikalinga mama ir tik mama VISADA😁 tai šiek tiek pajutome kad namuose yra vakų😁🫠











