2026.05.22 13:18 (prieš 2 sav.)
Sveikos mamytes, geguzes 13 suzinojau, kad laukiuosi. Testas parode teigiama🥳 turim dukrele, tai cia bus antras vaikelis. Treciadieni buvau pasitikrinti pas ginekologe, tik nelabai likau patenkinta vizitu.. Pamate tik gemaline puslele, ir salia vienos kiausides rado geltonkuni. Dabar liepe ateiti po 2 sav, pasiziureti ar plaka sirdele ir del to geltonkunio.. Realiai nebuvo pats dziugiausias vizitas.. Tokiam pasimetime, ginekologe baisiai nepatiko (ejau privaciai pas ta pacia kaip ir pirma karta), toks vaizdas, kad dabar tik pinigeli isplesti nori. Tai dabar uzsirasiau pas kita ginekologe, labai geru atsiliepimu, bet gavau vizita tik po 3sav... Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai :((