3 dažniausios nėštukių mitybos klaidos

Jei vėluodama rytą nepapusryčiauji ar nejučia sieki dar vienos deserto porcijos, gerai žinai, kad elgiesi netinkamai. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2013.07.31 09:44 (prieš 5 m.)

laukiuosi 20 sav, pradžioja nėštumo ką mėgau labiausiai nebemėgau visai, o ko nemgau megstu :)) Nem nem..

2
  2. Stepukas :))) 4 m. 9 mėn.

2013.10.02 21:47 (prieš 5 m.)

laukiuosi 20 sav ir apetito beveik nera, esu priaugus 500gr tik pilvukas grazus, nedidelis, bet bijau nusilpti beveik nevalgydama :((

3. 2013.10.25 11:46 (prieš 5 m.)

pirmus tris men. buvo labai sunku jei ryte iki tam tikros valandos nepapusryciaudavau tada mane pykindavo visa diena ir valgyt jau ta diena negaledavau normaliai.. erzino viskas kvapai, negalejau mesos kepti virti tiesiog vien kvapas erzino... 16 savaite atsigavau kaip reikiant. pradejau viska valgyt.

4. Vikius 8 m. 6 mėn.

2015.02.25 12:34 (prieš 3 m.)

Kaip laukiu kada praeis tas silpnumas-blogumas. tikiuosi si savaite paskutine, nors galetu but paskutine diena. na viltis d...motina, bet gal prasidejus antram timestrui viskas pasikeis. Ieskau budu kas palengvintu bukle, bandysiu imbiero arbata.

5. 2015.02.25 13:13 (prieš 3 m.)

SoneGirdi parašė:
    Kaip laukiu kada praeis tas silpnumas-blogumas. tikiuosi si savaite paskutine, nors galetu but paskutine diena. na viltis d...motina, bet gal prasidejus …

Pabandykit greipfruta, man labai jis padejo. Gal ir jums tiks

6. 5 mėn. 6 d.

2015.05.20 11:07 (prieš 3 m.)

o man jau 24 savaite, priaugau 7 kg, saves neatpazystu kokia riebuile pasidariau. nors daug priaugau kraujas nusilpes...

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.10.07 16:42 (prieš 3 m.)

Labukas, mat tik pati pradzia (6savaite), bet nieko nesinori valgyti, vien pagalvojus pykina... Bet pagaliau i vakara prikirsiu! Sugalvojau ko labai noriu, tai bulviu koses su spirguciais ir kefyru

8. Rugilė Ūna 1 m. 4 mėn.
    Domantas 2 m. 6 mėn.
    Kasparas 15 m.

2015.10.18 11:40 (prieš 3 m.)

Hopee parašė:
    Labukas, mat tik pati pradzia (6savaite), bet nieko nesinori valgyti, vien pagalvojus pykina... Bet pagaliau i vakara prikirsiu! Sugalvojau ko labai noriu, tai b…

O mane ant cepelinu ir kugelio traukia.. bet kad pykinimas nezmoniskas, tai kol prisiruosiu daryti, ir noras praeina ka nors valgyti..

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.10.20 15:31 (prieš 3 m.)

Panasiai ir man, siai dienai gaminti traukia vakare, o visa diena pasninkauju gaila vyro su vaiu...

1
  10. 2016.11.23 17:16 (prieš 2 m.)

Man 6 sav, nepykina tik kelis kart blogai pasijutau valantis dantis, mane teaukia lietuviskas maistas: cepelinai, kugelis, naminiai koldunai, bulvibiai blynai ir pan ???bet va sokoladas visai nevilioja nors anksciau iki nestumo bent po viena saldaini turedavau suvalgyt ???

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras