3 dažniausios nėštukių mitybos klaidos

Jei vėluodama rytą nepapusryčiauji ar nejučia sieki dar vienos deserto porcijos, gerai žinai, kad elgiesi netinkamai. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2016.11.23 18:07 (prieš 1 m.)

ausrine12 parašė:
    Man 6 sav, nepykina tik kelis kart blogai pasijutau valantis dantis, mane teaukia lietuviskas maistas: cepelinai, kugelis, naminiai koldunai, bulvibiai blynai ir pa…

Kai man buvo 6sav tai irgi vien tik bulviniu patiekalu norejosi ir jokiu sokoladu po to bulves nurimo kazkaip ir saldumynu pradejau noret

2. 2016.11.23 21:57 (prieš 1 m.)

ausrine12 parašė:
    Man 6 sav, nepykina tik kelis kart blogai pasijutau valantis dantis, mane teaukia lietuviskas maistas: cepelinai, kugelis, naminiai koldunai, bulvibiai blynai ir pa…

Oj kaip Jums pavydžiu.. Man nuo visko bloga, net jei suvalgau ko tikrai labai norisi, po to bloga. Ir taip kasdien.. O apie dantų valymą net nekalbu. Retai pasiseka, kad išsivaliusi dantis nevemčiau. Beje mane irgi traukia visokie cepelinai, bulviniai blynai (ko iki nėštumo visiškai pakęsti negalėjau ) ir kebabai

3. 2016.11.24 10:43 (prieš 1 m.)

Man dar tik 6 savaitė ir laaabai traukia ant mėsos.. Galvoje tik mėsa, mėsa ir mėsa Anksčiau ryte dažniausiai pusryčiams valgydavau varškės, jogurto kokio, grudėtos varškės, ryžių košę.. Dabar pusryčiams net negaliu į save sukišti pieno produktų, iškart pykina. Ir dar visur trūksta druskos, niekada nebuvau druskos megėja ir jos minimaliai naudodavau, dabar varausi žymiai daugiau

1
  4. 2016.11.24 10:50 (prieš 1 m.)

Toccata parašė:
    Man dar tik 6 savaitė ir laaabai traukia ant mėsos.. Galvoje tik mėsa, mėsa ir mėsa Anksčiau ryte dažniausiai pusryčiams valgydavau varškės, jogurto kokio, grudė…

Tokia pati situacija ir pas mane ?

5. 2018.11.05 13:01 (prieš 1 sav.)

Man 8savaite,pykina dazniausiai ryte ir vakare,tai turiu valgyti tam ryte jog praeitu negerumas... Seip labai norisi jogurtuku,vaisiu,darzoviu,saldumynu visai nesinori.. neturiu daug jegu,dienos metu einu pamiegoti,jeigu nepamiegu,tada buna silpna..pats skaniausias maistas pomidoru salotos su grietine Bet nesuprantu kodel rytais pradejo pilva skaudeti,lyg skrandi...nepraeina kol nenueinu i VC... Ar tai normalu???

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras