3 vaikai šeimoje, kaip viską suspėti

Komentuoti
  1. 2019.01.23 22:06 (prieš 1 mėn.)

Tikrai grazi jusu tema, ir prie nicko grozybes puikuojasi😍😍 svajoju apie didele seima. Bet turbut tik ir pasvajosiu, nes reikia atsiszvelgti i finansus..

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.23 22:39 (prieš 1 mėn.)

pukuotukas parašė:
    Sveikos. Dėl neigiamo visuomenės požiūrio kažkaip nesusimasciau ir nesusiduriau. Bet tris vaikučius išlaikyti, išleisti į būrelius ir t.t.pakankamai brangu. Vien ti…

Taip, viešbučiai brangu. bet mums to ir nereik atostogoms nuomai visada ieškome buto, nes ir pigiau ir komfortiškiau. O jei jau norime pailsėti viešbuty, reik tikrai pasistengti surasti "draugišką šeimai". Lietuvoj, vienas tokių Trasalis. Per noriunoriunoriu.lt paieškom. Pastarąjį kartą visi paatostogavom už 89€. Dvi nakvynės, dveji pusryčiai, du neriboti kartai vandens erdvėj, vakarienė, druskų kambarys du kart

Po užsieny dar anksti keliauti. bet pamąstom... su savo auto tarkim..ateity. vėl butas ne viešbutis. Na jaučiu visai įmanoma. Atostogos ne taip dažnai būna, galima pasitaupyti ateity dar labai norėtume namo ant ratų

O šiaip dažnausiai keliaujame vienai dienai, čia Lietuvoje.

Dėl būrelių. dažnai taikomos nuolaidos šeimoms,bei manau leisime vieną vaiką į vieną būrelį, o ne į kelis. Plius, mokyklose būna nemažai nemokamų būrelių.

Aišku, finansinė atsakomybė didesnė.bet atidžiai paplanavus tikrai viskas įmanoma

7
  3. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.23 23:04 (prieš 1 mėn.)

pupa19 parašė:
    Tikrai grazi jusu tema, ir prie nicko grozybes puikuojasi😍😍 svajoju apie didele seima. Bet turbut tik ir pasvajosiu, nes reikia atsiszvelgti i finansus..

Mes labai turtingos mamos 😊 linkiu ir jums svajonių išsipildymo. Sunkiausia, turbūt išdrįsti. O paskui viską priderini ir žiūri, ne taip baisu, kaip tikėjaisi

Aišku, ateitis dar prieš akį. Bet yra dėl ko stengtis ir stengsimės, kad visai šeimai gerai būtų

2
  4. 2019.01.23 23:21 (prieš 1 mėn.)

Momof3 parašė:
    Taip, viešbučiai brangu. bet mums to ir nereik atostogoms nuomai visada ieškome buto, nes ir pigiau ir komfortiškiau. O jei jau norime pailsėti viešbuty, reik tik…

Mes kas metai atostogaujam LT pajūry. Užsirezervavus datą iš anksto tikrai galima gaut nuolaidų. Šią vasarą savaitę ilsėjomės Palangoj malūno vilose. Butai nauji ir jaukūs, kieme baseinas neribotai, pirtis... ir visos pramogos mieste. Neinant per kavines galima tikrai smagiai praleist atostogas, telpant ir į 700 Eur savaitei visai šeimai. Man tai neatrodo daug. Vėliau bandysim keliaut mašina nameliu ant ratų. Dabar dar per maži, o skrist kažkur irgi dar nedrįstu.. nebent pasiimtume močiutę dat kompanijon vienas atostogas taip ir leidom! Labai patiko! dėl būrelių, kol mažiukai labai, nelanko nieko. Nuo 4 metukų eina dukra, per mėnesį 30 eur, nemanau, kad brangu. Kolkas visko užtenka, ir atostogų, ir gyvenamo ploto, ir automobilių, ir, svarbiausia - meilės!

4
  5. 2019.02.06 22:25 (prieš 2 sav.)

Sveikos,
    Kokia aktuali tema Mes svarstom, planuojam, norim. Bet yra visokiausiu BET, tai labai labai idomu skaityti mamu, jau turinciu 3vaikucius patirtis,kaip jos tvarkosi, kaip joms pavyksta viska sustyguoti nepametant saves. Mano vaikai beveik pametinukai, tai tikrai buvo sunku is pradziu, bet siuo metu puikiausiai zaidzia kartu.
    O gasdina viskas planuojant trecia, beet noras didziulis

1
  6. 2019.02.10 16:23 (prieš 1 sav.)

Savrina parašė:
    Sveikos,
    Kokia aktuali tema Mes svarstom, planuojam, norim. Bet yra visokiausiu BET, tai…

Nieko baisaus, vienas džiaugsmas trys vaikučiai aš ir ketvirto užsimaniau, nors visad sakydavau, kad mano svajonė turėti 3,ne daugiau vaikų, bet dabar taaaio noriu dar vieno!

3
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.02.14 22:33 (prieš 1 sav.)

Kumutuke parašė:
    Nieko baisaus, vienas džiaugsmas trys vaikučiai aš ir ketvirto užsimaniau, nors visad sakydavau, kad mano svajonė turėti 3,ne daugiau vaikų, bet dabar taaaio nor…

Lygiai tas pats 😊

Man nesunku, nes turiu nuostabų vyrą... Be jo pagalbos tikrai prapulčiau 😀 nes kleckiukai mano dar maži... 🙂

1
  8. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.02.14 22:42 (prieš 1 sav.)

Savrina parašė:
    Sveikos,
    Kokia aktuali tema Mes svarstom, planuojam, norim. Bet yra visokiausiu BET, tai…

Trečiam buvo sunkiausia ryžtis... Baimių iki pat gimdymo turėjau be galo daug.... Bet dabar drąsiai sakau, tai buvo vienas geriausių sprendimų... 😊 Tik bėda, kad po trečio, greit ketvirto norisi 😂 Dėl pusiausvyros šeimoje 😅

3
  9. Dievo dovana 2 m. 2 mėn.
    Kelrodė žvaigždė 3 m. 8 mėn.
    Akių šviesa 6 m. 8 mėn.

2019.02.15 10:05 (prieš 1 sav.)

Blablablabla parašė:
    Trečiam buvo sunkiausia ryžtis... Baimių iki pat gimdymo turėjau be galo daug.... Bet dabar drąsiai sakau, tai buvo vienas geriausių sprendimų... 😊 Tik bėda, kad p…

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.02.15 13:01 (prieš 1 sav.)

Sunny Day parašė:

O kaip jums , nesinori dar? 😁

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras