5 metų vaikas nenori miegoti vienas

Komentuoti
 1. 2017.12.28 14:36 (prieš 1 m.)

  Miegojo savo kambaryje nuo 3 metukų, pradžioje nenorėjo, paskui apsiprato ir didesnių problemų nebuvo. Bet prieš porą mėnesių susapnavo košmarą, o dar ir šiaip labai laki vaizduote dabar ir bijo miegoti vienas. Įvairius būdus isbandeme, aišku, pirmiausia nuolat aiskiname, kad visos raganos, vampyrai ir pan. tėra vaizduotės kūrinys, TV ir pan. nežiūrime, skaitome gražias pasakas prieš miegą, miega su naktine lempele, armija pliušiniu gyvūnėlių. Ir Kakes Makes didele tamsa turime, nu, niekas nepadeda. Dienos nepasakyciau, kad stresingos, lanko darželį jau n laiko, gyvename sėsliai, ramiai, kažkokiu sukrėtimų ar dramų nevyksta. Dėsningumo nepastebim. Atsibunda vidury nakties ir eina mūsų ieškoti. Gal ką patartumete? Gaila vaiko, bet labai nenoriu ir priimti pas save į lova, nes žinau, kad amžiams nebeiskrapstysiu. Dar yra mažesnis brolis, metukų laiko, galvoju gal ji kraustyti, bet kad jis dar naktimis taip pat bludineja, bijau, kad tada visi naktimis gastroliuosim.

 2. broliukas 3 m. 1 mėn.
  Didysis brolis 5 m. 9 mėn.

  2017.12.28 16:17 (prieš 1 m.)

  Pas mus panasi situacija,jau miegojo vienas savo kambaryje nuo treju,bet visada atsibudes nakti saukdavosi mamos. Turim broli irgi kuris miega su manim,nes dar zindomas,tai dickis mano jam labai pavydi to,tai naktim saukdavo vos ne iki isteriju. Tai as kol kas priemiau ji pas save,bent jau kol brolio iskeldint negaliu. Galvoju vasara iskeldinsiu abu i viena kambari.

 3. 2017.12.28 16:21 (prieš 1 m.)

  O jo lovos į savo miegamąjį pernešt neišeitų? Iki kol mažylį galėsit iškraustyt

 4. Eva 9 m. 2 mėn.
  Robertas 12 m. 4 mėn.

  2017.12.28 23:00 (prieš 1 m.)

  Wassermelone parašė:
  Miegojo savo kambaryje nuo 3 metukų, pradžioje nenorėjo, paskui apsiprato ir didesnių problemų nebuvo. Bet prieš porą mėnesių susapnavo košmarą, o dar ir šiaip laba…

  Pas mus buvo panaši situacija tik mažesniam gal 4 metų tai nuolat lipdavo pas mus į lovą. Tai mes persinešėm avo lovą į jo kambarį ir jis miegojo savo lovoj mes savo. Po maždaug poros mėnesių jis paprašė mūsų apleisti jo kambarį, nes jam reikia vietos nuo tada nebeateidavo pas mus.

  2
 5. Edgaras 6 m. 7 mėn.

  2017.12.30 19:51 (prieš 1 m.)

  Gal geriau nesakykit, kad visu tu pabaisu nera, geriau sakykit kad jus tevai nuo visu pabaisu ji apsaugosit. Ir kai atsikelia nakti nuveskit i tualeta. Pas mus tik vienas, bet irgi buvo taip, nu tai padejo nueiti sisiu ir tada i jis i savo lova ir miegot buvo momentais sunkiau isvis ir diena susinervines ir nakti, tai gydytoja dave miksturos 10d gert. Na buna ir vaikai del kazko pergyvena.

 6. ❤️ Gustas 3 mėn. 4 d.
  ❤️ Kipras 3 m. 1 mėn.

  2017.12.30 21:45 (prieš 1 m.)

  Kalbant apie pabaisas, tai psichologės rekomendavo (seminare apie vaiko raida ir ka turi zinoti suauge), kad patys turit ijungt lakia vaizduote, o ne neigima. Pvz jisai sako bijau tamsos pabaisos, jus sedit ir buriat kartu su stebuklinga lazdele (isivaizduojama) ratus apsaugancius nuo pabaisos, kuri net negali prisiartinti prie jusu namu ir tt.. viskas turi eiti per fantazija, nes taip vaikai supranta, taip jie nori suprasti. Jusu paneigimas - nera pabaisu, vaiko neitikins. Sekmes ieskant rakto sitai iseiciai

  4
 7. 2018.01.02 10:44 (prieš 1 m.)

  Mano vaikas miega su manim (dažniausiai) lovoje. Miegos tiek, kiek norės ir kai jau pati norės išeit, tada ir išeis. Mano mama miegojo su mumis (manimi ir seserim) iki kol man suėjo 10-11 metų. Mano vaizduotė laki - iki dabar galima sakyt bijau tamsos, todėl puikiai suvokiu, kodėl mažas vaikas nori miegot su mama.

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras