5 nėštumo savaite. Dingo krūtų skausmas, stangrumas

Komentuoti
  1. 2018.12.05 14:11 (prieš 1 sav.)

Sveikos mielosios,
    Mano paskutinės mm buvo lapkričio 2d. Prieš turint prasidėt mm pradèjau jausti pilnas krutines, pasikeitė įnoriai maistui. Mm vėlavo. Pasidariau testą. Jis teigiamas buvo. Labai apsidžiaugiau, bet trumpam. Šian ryte prabudau tarsi nebesilaukčiau, nebeskauda krutinès, subliuškusi, pilva pamaudžia. Dar prieš pora dienų mano 7 m. Dukryte užmigo man pasidėjus galva ant krutunės, po to pajutau, kad kaip būtų pienas užsistovėjas, net priliesti negalėjau. O po to miegodama nakti pajutau, kad man slapia ties tos krutines spieneliu... kaip taip gali buti 5 nestumo savaite
    Kaip tik vakar buvau pas ginekologe, uzrase echoskopijai tik gruodžio 20 d. Sako tada labiau viskas matysis..
    Bet dabar kai nebeskauda krūtinės, blogos mintys lenda.. ar nebus koks organizmo atmetimas?

2. 2018.12.05 14:35 (prieš 1 sav.)

Jeigu nekraujuoji didelis procentas viskas gerai 😊

1
  3. 2018.12.05 14:36 (prieš 1 sav.)

Sveiki, turėtų būti 3-4 sav., kol kraujavimo nėra nusiraminkite. Šalia maudenimo galite pastebėti ir nedaug kraujingų išskyrų ( dažnai būna tuomet kai nėštumas implantuojasi). Tad kolkas viskas gerai, nekelkite nieko sunkiai, susilaikykite nuo lyt. santykių bent jau tomis dienomis, kuriomis preliminariai turėtumėte sulaukti mm. Sveikinu, pats laikas pradėti gerti folio rugštį

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras