Komentuoti
 1. 2017.07.11 14:37 (prieš 1 m.)

  Sveikos. Toks netikėtumas atsirado. Mažylei dar tik 6 savaitės ir 5 dienos, o kandžiojasi. Kartais siaubingai padidėja seilėtekis, burbulais iš burnytės veržiasi, jei ant šono paguldau tai po galvyte bala didžiausia po kelių minučių.. ne kasdien, bet būna dienų kai visą dieną taip.. būna ir dienų kai beveik nesiseilioja. kiek ieškau informacijos tai kandžiojimasis ir seilėtekis dantukų dygimo požymis. Bet gal ne 6 savaičių kūdikiui? kai sukanda tai nėra baisiai skausminga, bet tikrai priverčia įsitempti. Būna kaip šuniukas sukanda ir purto galvytę į šalis. Šita mada lyg apstojo, bet dabar žysdama įsikanda ir suka galvytę į šoną. Galvočiau krūties nebenori, bet jei išslysta spenelis ar pati paleidžia tada vėl ieško ir žinda laiminga. Tokio amžiaus nei pasakysi ką, nei pamokysi o gal įtakos turi čiulptukas? Savaitė kaip panaudojam kartais, pvz kai valgyt gaminu, o jai nuobodu pasidaro. Ar kuriai buvo kažkas panašaus? Kaip gintis nuo savo mažosios vampyriukės?

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  2017.07.11 14:56 (prieš 1 m.)

  Scorpiona parašė:
  Sveikos. Toks netikėtumas atsirado. Mažylei dar tik 6 savaitės ir 5 dienos, o kandžiojasi. Kartais siaubingai padidėja seilėtekis, burbulais iš burnytės veržiasi, j…

  Teko lankyti pazystama ligonineje tai vien moteriske pagimde leliu su pora dantu. Tai kazkaip labai nesistebeciau jeigu butu dantuku pradzia. Visgi kiekvienas vaikutis unikalus ir skirtingas.
  Maniskei pirmi dantys prasidejo po dvieju menesiu, nepamenu o gal trecio pradzioje. Dabar pupsi 8dideli dantukai ir pradeda dar du baltuoti bet kolkas nieko.
  Tai gal dantukai kokie.

 3. 2017.07.11 19:12 (prieš 1 m.)

  maniškė irgi kartais įsikanda ir suka galvą į šoną tempdama, o dar paskui nusišiepia patenkinta ir valgo toliau. Dabar trys mėnesiai, kenčiu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras