6 mėnesių kūdikis nevalgo nė vieno pieno mišinio

Komentuoti
  1. 2017.11.13 08:50 (prieš 1 m.)

Mano mama, g. 1944 nuo pirmos dienos augo tik su karves pienu-gyva ir svarbiausia sveika iki siol, jai 73m. Aisku tuo metu karves pienas buvo kitoks nei dabar, bet nemanau, kad riebalu santykis skyresi. Kartais man atrodo, kad raginimas maitinti tik misinukais, jei mama neturi pieno, ir jokiu budu ne naturaliu gyvulines kilmes pienu, tai tik verslo klausimas, nors gal ir klystu.

1
  2. 2017.11.13 09:40 (prieš 1 m.)

Stavreta parašė:
    Mano mama, g. 1944 nuo pirmos dienos augo tik su karves pienu-gyva ir svarbiausia sveika iki siol, jai 73m. Aisku tuo metu karves pienas buvo kitoks nei dabar, bet …

Tai ir manų košę ankščiau vaikams duodavo. Kad kažkas išgyveno, tai nereiškia, kad labai gerai tai buvo. Va mano močiutės vienas vaikas tais metais kaip tik numirė, prosenelės vaikas panašiu laiku, gal kiek ankščiau, mirė. Aišku nesakau, kad nuo karvės pieno, bet tais laikais būdavo dažnai, kad iš 5 vaikų vienas miršta.

3. 2017.11.13 12:08 (prieš 1 m.)

Stavreta parašė:
    Mano mama, g. 1944 nuo pirmos dienos augo tik su karves pienu-gyva ir svarbiausia sveika iki siol, jai 73m. Aisku tuo metu karves pienas buvo kitoks nei dabar, bet …

Is tiesu jus klystat nes galvojat kad tai tik verslo klausymas bet karves piena taip pat reikia pirkti kaip ir pieno misini.
    Reikia dziaugtis kad galim isigyti subalansuota kudikiu maista. Karves pienas nera subalansuotas uztikrinant vaiko vystymasi, vitaminu patenkinima organizme. Kaip ir rase auksciau LaMona kad anksciau neisgyvendavo kudikiai ir tikrai didzioji dalis kudikiu mirdavo del maisto stygiau nebutai del karves pieno ar taip vadinamu klijuku kuriuos gamindavo is ryziu kurie savyje nieko neturi tik skrandi uzpildo kad badu nemirti. Taip pat tais laikais kudikiu mirstamumas buvo ir del skiepu nebuvimo del gyvenimo salygu.

2
  4. 2017.11.20 08:18 (prieš 1 m.)

Tas pats misinelis yra padarytas is KARVES PIENO, paversto milteliais ir pakeisto, prideta augalines kilmes riebalu ir dar bala zino ko. Nors as nesu visiskai pries misinelius, ir pati maitinuo jais dalinai. O del skiepu ir kudikiu mirstamumo manau klystate. Yra toks staigus kudikio mirties sindromas, tai va, manoma, kad tai del skiepu. Japonija uzdraude skiepyti kudikius iki 2 m, ir kas atsitiko-kudikiai nustojo staiga mirti. Leisdami kudikiui nuodus (vakcinose yra toksisku elementu, naudojamu kaip konservantai-aliuminis, formaldehidas, gyvsidabris) nepadarysime ju sveikiasniais.Be to vakcinos neapsaugo nuo visu ligu ir persalimu, o sudaro laikina imuniteta (jei toks organizme susidaro, nera garantijos ir vaikai siuo klausimu netiriami) tik nuo tu ligu, nuo kuriu vakcinuojama-tymai, difterija, stablige ir.t.t. Tai virusines ligos siom dienom praktiskai nesutinkamos :). Gydytoja imunologe-virusologe Galina Cervonskaja, pradirbusi 45 m su vakcinomis, isleido knyga- vaiku vakcinavimo kalendorius- didziausia 20 amziaus klaida. Visa tai ka rasau kiekvieno asmeniniam apmastymui, nenoriu niekam nieko irodyti.

4
  5. 2017.12.31 20:21 (prieš 11 mėn.)

Mano uošvis vaikystėje visada gaudavo gerti kiaulės kraują. Visi jo kaimo vaikai augo gerdami šviežiai papjautos kiaulės kraują. O jų "tualetas" buvo laukas už daržinės. Tad gal nesiūlykit riebaus karvės pieno motyvuodamos, jog beveik visi taip augo.

2
  6. 2017.12.31 20:57 (prieš 11 mėn.)

[email protected] parašė:
    Gerbemos mamos nesiulykite kitiems to daryti. Baisuiausia kad galetu butu duoti 6men kudikiui karves piena ir dar riebu.

Daugumai tokio amžiaus vaikų alergiją karvės pienui nustato

7. Ms. D 7 m. 2 mėn.

2018.02.16 18:58 (prieš 9 mėn.)

musiske irgi buvo tokia pati nevalgi ir coliuke, kas menesi tikrinant svori ji jau budavo zemiau ribos.... tuo metu buvo ismeginti visu rusiu buteliukai ir visu rusiu misinukai, kosyciu lygiai taip pat nenoredavo valgyti. Normaliai be asaru pradejo valgyti tik apie trecius metus. Ta laikotarpi prisimenu kaip kosmara......O dabar visiskai tokia pati kaip jos bendraamziai is svorio ir ugio.

2
  8. 2018.02.16 20:21 (prieš 9 mėn.)

R.G. parašė:
    musiske irgi buvo tokia pati nevalgi ir coliuke, kas menesi tikrinant svori ji jau budavo zemiau ribos.... tuo metu buvo ismeginti visu rusiu buteliukai ir visu rus…

Tikiuos mano coliuke irgi pasikeis paaugus?

9. 2018.02.17 11:14 (prieš 9 mėn.)

Stavreta parašė:
    Tas pats misinelis yra padarytas is KARVES PIENO, paversto milteliais ir pakeisto, prideta augalines kilmes riebalu ir dar bala zino ko. Nors as nesu visiskai pries…

Na ne visai jus teisi dėl mišinio. Jis iš karvės pieno, tačiau karvės pieno baltymai yra suskaldinti į mažesnes molekules mišiniuose, o mišiniuose alergiškiems tos molekulės dar labiau suskaldintos. Nes pats karvės pieno baltymas didžiulis ir užtat lb sunkiai virškinamas ir apdorojamas fermentų.

10. 2018.02.18 19:48 (prieš 9 mėn.)

Nėra karvės pienas nei nuodai, nei pats blogiausias dalykas, kurį galima duoti vaikui. Jei vaikas valgo, jam patinka, nepasireiškia kažkokios alergijos - duokit ir nesukit sau galvos. Lygiai taip pat ir su manų koše. Taip, tai nėra pats sveikiausias pasirinkimas, bet tai lengvai virškinamas ir kaloringas produktas.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras