AFS (antifosfolipidinis sindromas) ir nėštumas

Komentuoti
  1. stebuklėlis 2 mėn. 1 sav.
    2 m. 4 mėn.

2019.01.12 15:39 (prieš 5 mėn.)

[email protected] parašė:
    Nz taip lyg gerai gerai viskas suleido viska truputi pagriauze ir pradejo suktis viskas stipriai ..gal cia vienkartinis toks nz net.. buvau isgerus grepetix ir uz 2…

Kitoms nuo gepretrix pasvaigsta galva. As kai vartojau, man nuo jo nieko. Nuo jokiu prg nieko nejauciu.

2. 11 m. 2 mėn.

2019.01.12 17:19 (prieš 5 mėn.)

Tai reiks grepetix gerti biski anksciau ir paskui leistis susidejo gal viskas arti vienas kito ir netiko..🤗aciu uz info🤗

3. 2019.01.12 18:07 (prieš 5 mėn.)

elims parašė:
    Kitoms nuo gepretrix pasvaigsta galva. As kai vartojau, man nuo jo nieko. Nuo jokiu prg nieko nejauciu.

Antrinu . Kitoms galva svaigsta nuo geriamo Progesterono per burną.

4. 2019.01.12 20:19 (prieš 5 mėn.)

Ateinu padąsinti tų,kurioms įtaria arba nustatė AFS. Žinau, kad baimė dideė ne kiek ligos, bent pačio fakto apie vaistų leidimąsi pilvan nėštumo metu ir po jo dar kažkiek. Aš sukandau dantis, nustūmiau baimes ir pasirinkau leistis profilaktiškai, nrs AFS nenustatytas.

Nebijokite tų adatų. Jos mažos, smeilios, gerai lenda ir neskauda. Mano pirmas gyvenime suleista adata ir buvo šis Fraxiparine 0,3 sau. kad ir į pilvą. Žinokite, kad baiimės akys didesnės nei pati procedūra. Man uodas skaudžiau kanda.

Tad tikrai tos, kurios skaitys ir galvos, kaip čia bus, tiesiog tai bus lengvai ir paprastai.
    Rašau, nes man labai trūko kažkieno tokios žinutės, kad čia nėra tas drambly toks didelis, kokį jį mes įsivaizduojam

3
  5. My Little boy❤️ 1 m. 10 mėn.
    Pupa 6 m. 5 mėn.
    Uoga 7 m. 7 mėn.

2019.01.12 22:28 (prieš 5 mėn.)

Helly parašė:
    Ateinu padąsinti tų,kurioms įtaria arba nustatė AFS. Žinau, kad baimė dideė ne kiek ligos, bent pačio fakto apie vaistų leidimąsi pilvan nėštumo metu ir po jo dar k…

Kas seka tema as is tu...kuri drasina daug metu visas! Turiu mergaiciu su kuriom laukiau kartu ju vaikuciu, kuriom patariau ir drasinau...pergyvenau uz jas ir viskas buvo puiku
    Tos adatos mano draugai tapo nes ju deka turiu 3 sveikus vaikus, tikrai cia daugiau baimiu nei gali kazkas vaistu deka nutikti. Vaistu dozes profilaktines.
    Vaistus leidausi visur...kino teatras, wc, masina, papludimys, lektuvas, teatras ir kitos Per 3 nestumus ju buvo labai daug Bet tikrai cia juokas musu vaistai, reikia tinkamai juos vartoti ir viskas bus gerai, tikrai daug baisesniu ligu yra... Didziausios sekmes visoms!
    Seniau del afs siusdavo tirtis pas genetikus del vaistu vartojimo, dabar genetikai sake net nera priezastis.

3
  6. Benjaminas 6 mėn.

2019.01.13 14:35 (prieš 5 mėn.)

Sveikos

Man pasidarė įdomu ką gydytojai kalba apie kontracepcija su asf? Išviso tai suderinama? Pradėjau galvoti kaip čia viskas dabar bus. Įdomu išgirsti jūsų patirtis.

7. My Little boy❤️ 1 m. 10 mėn.
    Pupa 6 m. 5 mėn.
    Uoga 7 m. 7 mėn.

2019.01.13 14:55 (prieš 5 mėn.)

Ieva K. parašė:
    Sveikos

Jokiu hormoniniu priemoniu!
    Nehormonine spirale, susilaikymas, prezervatyvai.

1
  8. 11 m. 2 mėn.

2019.01.15 23:09 (prieš 5 mėn.)

Kaip kada geriate ir leidziates vaistukus? Man sake aspirina vakare geriu dabar apie 18h, susileidau faxiparine 21h, tada 22progesterona isgeriau grepetix..kaip jus deliojates vaistuku gerima ir leidima? Ka po ko? Gydytoja kazkaip neuzakcentavo idomu svarbu..🤔

9. My Little boy❤️ 1 m. 10 mėn.
    Pupa 6 m. 5 mėn.
    Uoga 7 m. 7 mėn.

2019.01.16 08:11 (prieš 5 mėn.)

Kaip kada geriate ir leidziates vaistukus? Man sake aspirina vakare geriu dabar apie 18h, susileidau faxiparine 21h, tada 22progesterona isgeriau grepetix..kaip jus…

kok paros metas patogiausias ir gerkite, bet butu gerai vis tuopaciu metu.
    asleisdavausi ir gerdavau vaistus 21 val.

10. Benjaminas 6 mėn.

2019.01.16 10:19 (prieš 5 mėn.)

Kaip kada geriate ir leidziates vaistukus? Man sake aspirina vakare geriu dabar apie 18h, susileidau faxiparine 21h, tada 22progesterona isgeriau grepetix..kaip jus…

Aspiriną ryte su progesteronu gėriau. Leidžiuosi vakare 22

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras