Akvariumas ir žuvytės ;)

Komentuoti
  1. Mano Meilė 8 m. 4 mėn.

2018.03.30 12:14 (prieš 5 mėn.)

seimynele123 parašė:
    Mano paprastas aquael mini

Tai tikrai nieko tokio, nes kai maža akvariumą ir tokį filtrą turėjom, tai nakčiai dažnai išjungdavom, o kai aš nesužiūrėdavau, tai likdavo ir parai išjungtas.

2. Pagranduke :* 2 m. 8 mėn.
    Sese 8 m. 11 mėn.

2018.05.24 07:59 (prieš 4 mėn.)

Laba diena,nupirkau šiandien žolyte,ar reikia ja persodinti ,ar gali augti kaip yra?

3. 2018.05.25 05:38 (prieš 4 mėn.)

Koks būtų geriausias akvariumas pradinukui, tiek optima kainos prasme, teik priežiūros, tiesiog vaikui džiaugsmo daugiau prasme. Kiek tai kainuotu ir koks nedideliausias akvariumas tinkamas jau keliom žuvelėm, nes didelio tai nereikia...

4. 2018.05.25 05:42 (prieš 4 mėn.)

O as jau pardavineju savo akvariuma 😊 gal kam reikia akvariumo 20 litru? Lempos ?

5. Berniukas 5 m. 8 mėn.
    Berniukas 7 m. 8 mėn.
    Berniukas 14 m. 3 mėn.

2018.05.25 05:44 (prieš 4 mėn.)

girgir parašė:
    Koks būtų geriausias akvariumas pradinukui, tiek optima kainos prasme, teik priežiūros, tiesiog vaikui džiaugsmo daugiau prasme. Kiek tai kainuotu ir koks nedidelia…

Maži vienas vargas ir geriau net nepirkit. Ne mažesnį kaip 100 litrų. Maziuka pavargsit prižiūrėti.

6. Berniukas dobiliukas 3 m. 4 mėn.
    Mergytė uogytė 5 m. 8 mėn.

2018.05.25 06:56 (prieš 4 mėn.)

Lūšiukė parašė:
    Maži vienas vargas ir geriau net nepirkit. Ne mažesnį kaip 100 litrų. Maziuka pavargsit prižiūrėti.

Pritariu. Tikrai tai užprogramuota pabaiga ir vaikui liks prisiminimai, kad nieko gero tie akvariumai.
    Jei nėra galimybės turėti bent jau kokių 74-100 ltr akvariumo (tik skamba daug, realiai ne daug didesnis už papūgos narvą), tai geriau visai susilaikyti nuo tokio pirkinio.

1
  7. Pagranduke :* 2 m. 8 mėn.
    Sese 8 m. 11 mėn.

2018.05.25 07:41 (prieš 4 mėn.)

Turiu 49l avariumą,ir kažkaip mažai priežiuros jam reikia,keičiu vandenį karta į menesį ir tai tik 30%vandens,tikrai nera sunku man jis toks kaip tik sakyčiau

8. Mano Meilė 8 m. 4 mėn.

2018.05.25 07:52 (prieš 4 mėn.)

girgir parašė:
    Koks būtų geriausias akvariumas pradinukui, tiek optima kainos prasme, teik priežiūros, tiesiog vaikui džiaugsmo daugiau prasme. Kiek tai kainuotu ir koks nedidelia…

Mes pradejome nuo 30l ir keliu gupiju. Bet, kad butu maziau vargo, butinai filtro reikia, nes be filtro tai tikrai pavargsit priziureti ir nebus grozio, nes daznai bus purvinas. O ta 30l akvariuma kruopsciai isvalydavom kas menesi ar du. Daugkas daro klaida nupirkdami tiesiog vaza ir gaideli, bet ji reikia istisai valyti...

9. Berniukas 5 m. 8 mėn.
    Berniukas 7 m. 8 mėn.
    Berniukas 14 m. 3 mėn.

2018.05.25 08:30 (prieš 4 mėn.)

Silke parašė:
    Pritariu. Tikrai tai užprogramuota pabaiga ir vaikui liks prisiminimai, kad nieko gero tie akvariumai.

Man jau įsipareigojimas skamba išvalyti būtinai nors ir kas mėnesį. Pas mane būna ir ilgiau išbūna, net būna momentu, kada nesiariamos. Žinoma ėda jos mielai augalus. Jais vis pasirūpinu. Kuo mažiau akvai dėmesio reikia tuo geriau

10. 2018.05.27 17:48 (prieš 4 mėn.)

Prisilietus_isnykstanti parašė:
    Labai ypatingos prieziuros auksinem zuvytem nereikia. Beje, 2 auksinem zuvelem reiketu ne mazesnio nei 10-15 litru akvariumo (zinoma, galima auginti ir 5 L akvarium…

Norėčiau ir aš apie žuvų dauginima sužinoti turiu 100l akvariumą ir kelias zuvis

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras