Alergiškas vaikas. Bėrimas

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.17 19:38 (prieš 1 m.)

EditaUsa parašė:
    Jokių kitu problemu neturime, tik kad tas bėrimas :/ As gyvenu US ir pas mus tokiu tepaliuku nėra, reiks paprasyti artimųjų, kad atsiustu.

ten us turbut viskas receptiniai prie to pacio ??

2. 2018.01.17 20:10 (prieš 1 m.)

LauraLT parašė:
    ten us turbut viskas receptiniai prie to pacio ??

Galima kažką nusipirkti ir be recepto, kasdieniniam naudojimui. O visa kita reikia recepto.

3. 2018.01.20 00:46 (prieš 1 m.)

Jolanta26 parašė:
    Sveikos mamytes .. Noreciau pasipasakoti savo istorija ir sulaukti patarimu ar panasios patirties,nes siandien nakti net sunkiai miegoti ejosi,vis galvojau ka darau…

Sveiki, daug laiko praėjo nuo šito jūsų post, mano sūnus turi ta pačia bėdelė, vis nerandam, kas negerai. Ar jums pavyko išsiaiškinti kas iššaukia tuos bėrimus?

4. 2018.02.08 23:56 (prieš 1 m.)

Sveikos. Yra kaune homeopatė viena, tiksliai nepamenu kaip jos pavardė, bet jei kam bus aktualu, sužinosiu. Ji išgydė mano pusseserės dukrytę ir taip pat lb pagelbėjo man.
    Visų pirma liepė nusikirminti vaiką, nes šiti mažiukai lb kiša pirštus į burnytę ir prigaudo visokio brudo. Nuo kirminų išsišaukia daugelis alerginių reakcijų. Kirminuoti liepė su helmintox 125 vaistu. tada išsiklausinėjus visko apie vaiką, tokioj vaistinėj užsakė žirniukus. Esmė ta kad po jos paskirto gydymo ir prsėjus porai sav. Odelė vaiko buvo švarut švarutėlė. Anei vieno bėrimuko.
    Sūnus turėjo AD nei vienas kraujo tyrimas nerodė, praėjom vilniaus daktarus pinigų krūvos sumokėtos, praėjom šiaulių daktarus 0. Rinkom maistą, skalbimo multelius ir t.t. gaila anksčiau apie šią moterytę nžnojau.

5. 2018.02.09 00:00 (prieš 1 m.)

Apchy parašė:
    Sveikos. Yra kaune homeopatė viena, tiksliai nepamenu kaip jos pavardė, bet jei kam bus aktualu, sužinosiu. Ji išgydė mano pusseserės dukrytę ir taip pat lb pagelbė…

Ir ilgai jau trunka pagerejimas? Kas jusu sunui buvo smulkiau?
    Mane domina, nes panasu, kad reikia ieskoti nauju gydymosi keliu.

6. 2018.02.09 07:04 (prieš 1 m.)

Ilgai. O kai atsikartoja duodi vėl tuos žirniukus. 3 sav duodi 1 sav pertrauka. Iki tol galėjo tik kukurūzus su beršiena valgyti. Daugiau nuo visko bėrė. Po maisto užkaisdavo žandai ir berdavo plėmais, kurie vėliau į žaizdas pereidavo. Suradus jos pavardę parašysiu.
    Už vizitą berods 40 eu mokėjom. O žirniukų kaina iji 7 eu kainavo. Nu tikrai ne kosmosas. O mes bandėm, nes buvom girdėję daug gerų atsiliepimų ir plius tiesiog neturėjom ko prarast.

7. 2018.02.09 07:57 (prieš 1 m.)

Apchy parašė:
    Ilgai. O kai atsikartoja duodi vėl tuos žirniukus. 3 sav duodi 1 sav pertrauka. Iki tol galėjo tik kukurūzus su beršiena valgyti. Daugiau nuo visko bėrė. Po maisto …

Taip, kaina visai normali, tiek, kad man tektu is Vilniaus i Kauna pas ja vaziuot su autobusu, bet matyt reikes

8. 2018.02.09 08:15 (prieš 1 m.)

rasiukas_rasiukas parašė:
    Taip, kaina visai normali, tiek, kad man tektu is Vilniaus i Kauna pas ja vaziuot su autobusu, bet matyt reikes

Aš iš Šiaulių važiavau. Tik tiek kad su mašina..
    https://www.manodaktaras.lt/gydytojas/vidaus-ligu-gydytojas/roma-melnikiene/5290
    Įmetu kontaktus. Jei vyksit po vizito parašykit, kaip sekės?

9. 2018.02.09 10:16 (prieš 1 m.)

Apchy parašė:
    Aš iš Šiaulių važiavau. Tik tiek kad su mašina..
    https://www.manodaktaras.lt/gydytojas/vidaus-ligu-gydytojas/roma-melnikiene/5290

Ok, aciu, kol kas vaikas serga, tai artimiausiu metu nevaziuosiu, bet itariu, kad teks aplankyti. Bet kuriuo atveju, kaip jus ir raset, nepakenks

10. 2018.02.09 11:12 (prieš 1 m.)

rasiukas_rasiukas parašė:
    Ok, aciu, kol kas vaikas serga, tai artimiausiu metu nevaziuosiu, bet itariu, kad teks aplankyti. Bet kuriuo atveju, kaip jus ir raset, nepakenks

Ta jau tikrai

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras