Alytaus mamos 2019

Komentuoti
  1. 2019.07.10 21:21 (prieš 1 sav.)

Labas, ar kas eis i kursus ligoninei nuo 22 dienos liepos ?

2. 2019.07.10 21:41 (prieš 1 sav.)

Smile1 parašė:
    Labas, ar kas eis i kursus ligoninei nuo 22 dienos liepos ?

as eisiu 22 d. i kitas manes dar nerase sake tau dar per anksti man 30 sav dabar

3. 2019.07.11 08:30 (prieš 1 sav.)

Sveikos. Man taip keista dėl tų kursų politikos registravimosi. Aš pati kai laukiausi, kol užsiregistravau tai.... Tai epidemija, tai dar per anksti, tai dar kažkas... Siaubas. Tik nesuprantu aš ėjau gal 35sav ar pan, bet man vienas toks retorinis klausimas iškilo, kodėl jeigu tu nori, tau sako per anksti, kodėl per anksti, kas nutiks jei ateisi anksčiau ne 35sav o 30sav, spėsi visus pasakojimus, pamokas pamiršti iki gimdymo ir dėl to nesusikalbės akušerės su tavim ar kaip... (Šiaip pamokos man patiko ir tikrai jų pagalba, išklausymas labai padėjo, nes dauguma ir akušerių sako, kai būna išklausę paskaitų susikalbėt galima ir gimdyvė nepanikuoja ir iš tikrųjų mažiau bijojau pati, supratau esmę, kaip turiu elgtis per gimdymą, ką galiu daryti ir ko ne ir t.t, bet tarkim kitos nori labai eit į paskaitas, bet joms sako per anksti, o jeigu kitą savaitę jau gimdys ir taip ir nespės į paskaitas.... Tai va toks pamąstymas mano 😄

4. 2019.07.11 09:12 (prieš 1 sav.)

G.perlas parašė:
    Sveikos. Man taip keista dėl tų kursų politikos registravimosi. Aš pati kai laukiausi, kol užsiregistravau tai.... Tai epidemija, tai dar per anksti, tai dar kažkas…

na man irgi keista buvo, kad pasake tau per anksti ale sake sedesi ir bijosi paskui iki gindymo na po pirmos paskaitelez paklusiu tai kada jau man galima bus ateiti ir i kitas, kada jau ne per anksti

1
  5. 2019.07.11 23:11 (prieš 1 sav.)

Pamiršau paskaitos metu paklausti ar yra pogimdyvinių palatų, kad galėtų likti ir vyras (kitaip tariant mokamų)?

6. 2019.07.11 23:24 (prieš 1 sav.)

JustinaBJ parašė:
    Pamiršau paskaitos metu paklausti ar yra pogimdyvinių palatų, kad galėtų likti ir vyras (kitaip tariant mokamų)?

Nera tokiu atskiru mokamu, bet jei neuzimtos visos lovos, neperpildyta gimdyvem, tai tada tiesiog issipirkt galima ta lova vyrui ar kazkam kitam

7. Mamos berniukos 2 mėn. 2 sav.
    Mamos mergytė 10 m. 7 mėn.

2019.07.11 23:27 (prieš 1 sav.)

JustinaBJ parašė:

Sveikos.
    Yra palatų. Apie 10€ vyrui. Mes naudojomės šia paslauga. Čia Alytaus ligoninėje.

1
  8. 2019.07.12 08:30 (prieš 1 sav.)

Sveikos mamytės, radau tokią info gal kam bus naudinga:
    Kviečiame visą šeimą lankyti Alytaus St.Kudirkos ligoninėje veikiančią tėvystės mokyklą.
    Pirmajai paskaitai registruokitės nuo pradžios nėštumo iki 20 nėštumo savaitės, II – III – IV paskaitėlėms registruokitės nuo 30 nėštumo savaitės.
    Registracija telefonu 8-315-56312.

9. 2019.07.12 08:42 (prieš 1 sav.)

inguteezz parašė:
    Sveikos mamytės, radau tokią info gal kam bus naudinga:
    Kviečiame visą šeimą lankyti Alytaus St.Kudirkos ligoninėje veikiančią tėvystės mo…

o man su 30 sav sake tau dar tik i pirma laikas, i kitas dar anksti

10. 2019.07.12 14:01 (prieš 1 sav.)

marsyte parašė:
    o man su 30 sav sake tau dar tik i pirma laikas, i kitas dar anksti

Su pirmu nėštumu prieš 3 metus, tai išėjus į dekretą 30sav ėjau tas paskaitėles, niekas nesakė kad anksti... Bandykit dar kartą pasiskambint...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras