Komentuoti
  1. 2019.01.04 16:59 (prieš 5 mėn.)

brangekaile parašė:
    bet kiek zejau ant ju anksciausiai buvo nuo 3menesiu pradet duot.nuo keliu jus pradejot duot?

Nu ne, rašo nuo gimimo galima aš pradėjau nuo kažkur 3 savaičių, pas mažyte mano buvo aplink nagucius odyte tokia atserpetojus kai gimė tai HW sakė duoti vit D

1
  2. 2019.01.04 17:09 (prieš 5 mėn.)

Mum tokius dave ir kai pabaigsim vel duos ale

2
  3. 2019.01.11 18:57 (prieš 5 mėn.)

Sveiki, apsvieskit mane jauna ir durna😀 sianakt skrendu su kudikiu ir idomu viskas. Pirmiausia, pirkau aptamilo buteliukus ir zadu ji duoti lektuve, ar pasiteisino? Ar ima ta soske ir geria ta salta piena? Kaip vyksta viskas prie patikros, ar liepe nusirengti striukes viska? Ir tiesiog su vaikiuku eini per patikra? Vesiu dar tuscius buteliukus ar tikrins juos?

4. 2019.01.11 19:01 (prieš 5 mėn.)

GodaS parašė:
    Sveiki, apsvieskit mane jauna ir durna😀 sianakt skrendu su kudikiu ir idomu viskas. Pirmiausia, pirkau aptamilo buteliukus ir zadu ji duoti lektuve, ar pasiteisino?…

Ar pasiteisins priklauso nuo vaiko, su mažu vaiku man uk leisdavo eiti kartu, Lt reikėdavo duoti pvz vyrui palaikyti ir tada grįžti pasiimti ir kartu eiti. Nusirengti reikia. Vežimo ne karto nekeliau ant patikros, pasiima ir patikrina rankomis ir aparatais tuščių man niekas netikrino

5. 2019.01.11 19:15 (prieš 5 mėn.)

GodaS parašė:
    Sveiki, apsvieskit mane jauna ir durna😀 sianakt skrendu su kudikiu ir idomu viskas. Pirmiausia, pirkau aptamilo buteliukus ir zadu ji duoti lektuve, ar pasiteisino?…

Atsidekit laiko nes buteliukus visus tikrins į aparatą dės mum pasiteisino. Duodavau irgi buteliukais. Gali paprašyt lėktuve kad pašildytų pieneli jeigu negers salto. Tuščiu buteliuku netikrins

6. 2019.01.11 19:16 (prieš 5 mėn.)

Agne_Ker parašė:
    Ar pasiteisins priklauso nuo vaiko, su mažu vaiku man uk leisdavo eiti kartu, Lt reikėdavo duoti pvz vyrui palaikyti ir tada grįžti pasiimti ir kartu eiti. Nusireng…

I prieki skrendu su vyru, tai bus kam paduoti nu o atgal teks vienai skrist. Ziauriai pergyvenu del sitos keliones, kazko stresuoju. 😱 nu pirmas kartas baisu 🤪 o visur rase kad priority su vaiku dabar jau atsisiunciau bilieta ir raso no priority taip ir likau nesupratus, skrendu su wizzair

7. 2019.01.11 19:47 (prieš 5 mėn.)

GodaS parašė:
    I prieki skrendu su vyru, tai bus kam paduoti nu o atgal teks vienai skrist. Ziauriai pergyvenu del sitos keliones, kazko stresuoju. 😱 nu pirmas kartas baisu 🤪 o vi…

Sakyk o kaip taip greit pavyko dokumentus susitvarkyti skridimui? Nes mes kai registravom vos gimus tai gavom triju menesiu eile laukti, kad patekti i ambasada.

8. 2019.01.11 19:49 (prieš 5 mėn.)

GodaS parašė:
    I prieki skrendu su vyru, tai bus kam paduoti nu o atgal teks vienai skrist. Ziauriai pergyvenu del sitos keliones, kazko stresuoju. 😱 nu pirmas kartas baisu 🤪 o vi…

Is uk tai man ne karto nereikėjo palikti vaiko, o is Lt visada prašo duoti vyrui ar kažkam kad palaikytų, tas va nepatinka, bet ką padarysi.... Em, priority niekas neduoda jei neperki bet pvz Palangos oro uoste su vaikais praleidžia į priekį, tai kaip ir nereikia priority, o kituose oro uostuose priklauso nuo darbuotojų, šiaip nėra taip kad su vaiku automatiškai priority, jį reikia pirkti tieisog jei geranoriški darbuotojai, praleidžia

9. 2019.01.11 19:49 (prieš 5 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Atsidekit laiko nes buteliukus visus tikrins į aparatą dės mum pasiteisino. Duodavau irgi buteliukais. Gali paprašyt lėktuve kad pašildytų pieneli jeigu negers s…

Aciu jums 🙏

10. 2019.01.11 19:50 (prieš 5 mėn.)

Gvazdikelis parašė:
    Sakyk o kaip taip greit pavyko dokumentus susitvarkyti skridimui? Nes mes kai registravom vos gimus tai gavom triju menesiu eile laukti, kad patekti i ambasada.

Galėjot laikina leidimą vykti pasidaryti, jam užtenka 1 is tėvų su dokumentais, iki metų net nereikia vaiko vežtis ir atiduoda ta pačią dieną arba atsiunčia paštu, jei skrydis dar negreit

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras