Komentuoti
  1. 2019.01.11 20:05 (prieš 3 mėn.)

Agne_Ker parašė:
    Galėjot laikina leidimą vykti pasidaryti, jam užtenka 1 is tėvų su dokumentais, iki metų net nereikia vaiko vežtis ir atiduoda ta pačią dieną arba atsiunčia pašt…

Ir registruotis iš anksto nereikia aš su pirma dukra taip dariau o dabar laukiu eile ir darysiu pasus čia

2. 2019.01.11 20:08 (prieš 3 mėn.)

GodaS parašė:
    I prieki skrendu su vyru, tai bus kam paduoti nu o atgal teks vienai skrist. Ziauriai pergyvenu del sitos keliones, kazko stresuoju. 😱 nu pirmas kartas baisu 🤪 o vi…

Priority ant bilieto nerašo aš tiesiog eidavau su vaiku prie tos priority eiles ir tavęs praleis man viena mergaite pasake irgi kai skridau sako ko tu stovi eilėj eik į priority 😊 ir man ne karto nepaėmė vaiko, visada skridau ir ėjau per patikra su vaiku ant rankų net kai su vyru skridau nieko nesakė.

3. 2019.01.11 20:22 (prieš 3 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Ir registruotis iš anksto nereikia aš su pirma dukra taip dariau o dabar laukiu eile ir darysiu pasus čia

Nesuprantu kaip tada vyras ten ziurejo, kad ar pasa ar lapa ta pati eilė ilgiausia.

4. 2019.01.11 20:36 (prieš 3 mėn.)

Gvazdikelis parašė:
    Nesuprantu kaip tada vyras ten ziurejo, kad ar pasa ar lapa ta pati eilė ilgiausia.

Ne tikrai laikinam dokumentui nereikia registruotis, važiuojat ir laukiat ten. Tik nuitrauka savo atsivežat ir padaro iškart. Jis galioja 14 dienų.

5. Berniukas 6 m. 3 mėn.
    Berniukas 8 m. 3 mėn.
    Berniukas 14 m. 10 mėn.

2019.01.11 20:41 (prieš 3 mėn.)

Gvazdikelis parašė:

Registruotis nereikia. Vietoj gauni lapuka ir sutvarko greit.

Esu ne kartą skridus lektuvu viena su vaikais ir nei karto nėra reikeja vaiką kam kitam paduoti. Issikraustai tiesiog kišenius, kad nesupypsetu ir tiek. Patikros ir niekada nebuvo kažkokios stiprios, kad extra laiko reikėtų. Max 3–5 min užtrukus esu, net koses ragaujant. O su vaikais visada gali eiti be eilės, bet niekada neskubu, nėra ko brautis, visada paskutine ieidavau, juk vieta lėktuve aiški. Kam vaikus kankinti tose eilėse.

1
  6. 2019.01.11 20:45 (prieš 3 mėn.)

Turbūt is Palangos neskridot. As skridau bene 5 ar 6 kartus, visada pirmiau viena praeinu, paskui grįžtu pasiimti nebent visus tuos kartus nepasisekė su darbuotojais, nors netikiu.

7. 2019.01.11 20:52 (prieš 3 mėn.)

Agne_Ker parašė:
    Is uk tai man ne karto nereikėjo palikti vaiko, o is Lt visada prašo duoti vyrui ar kažkam kad palaikytų, tas va nepatinka, bet ką padarysi.... Em, priority niekas …

Na va raso kad pirmenybe su kudikiu

1
  8. Berniukas 6 m. 3 mėn.
    Berniukas 8 m. 3 mėn.
    Berniukas 14 m. 10 mėn.

2019.01.11 20:58 (prieš 3 mėn.)

Agne_Ker parašė:
    Turbūt is Palangos neskridot. As skridau bene 5 ar 6 kartus, visada pirmiau viena praeinu, paskui grįžtu pasiimti nebent visus tuos kartus nepasisekė su darbuoto…

Ne is Palangos nesu skridus, visada I kauna arba Vilnių.

9. 2019.01.11 21:45 (prieš 3 mėn.)

GodaS parašė:
    Na va raso kad pirmenybe su kudikiu

Super! Wizzair kitaip nei Ryanair :)) nors esu girdėjus kad Ryanair irgi praleidžia, bet paciai per tiek kartų neteko to nei matyti, nei patirti, išskyrus iš Palangos

10. 2019.01.11 23:33 (prieš 3 mėn.)

Agne_Ker parašė:
    Super! Wizzair kitaip nei Ryanair :)) nors esu girdėjus kad Ryanair irgi praleidžia, bet paciai per tiek kartų neteko to nei matyti, nei patirti, išskyrus iš Palang…

Aš su ryanair esu ėjus be priority ir praleido

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras