Komentuoti
  1. 2019.01.23 00:32 (prieš 4 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Man taip buvo, niekas nieko nesake bet turejau ir ta laikina del visa ko. Bet neprisikabino

Tfu, aciu dievui ir jums aciu 🙈😅🙏

1
  2. broliukas 3 m. 1 mėn.
    Didysis brolis 5 m. 9 mėn.

2019.01.24 16:08 (prieš 3 mėn.)

GodaS parašė:
    Tfu, aciu dievui ir jums aciu 🙈😅🙏

As irgi sau dariau lt pasa,o biletus pirkau su senuoju, paciam pasu poskyri klausiau ka daryt dabar, bet jos man patvirtino, kad jokiu problemu nebus.Tai ramiai skridau ir nieks neprisikabino

3. 2019.01.25 15:02 (prieš 3 mėn.)

piene32 parašė:
    As irgi sau dariau lt pasa,o biletus pirkau su senuoju, paciam pasu poskyri klausiau ka daryt dabar, bet jos man patvirtino, kad jokiu problemu nebus.Tai ramiai skr…

Dekoju, vadinasi nekilt turetu problemu 👌

4. 2019.02.18 00:49 (prieš 3 mėn.)

Gal kas zino,ka gero duota gateway ar ascentis sertifikatai ESOL Anglu kalbos kursu?Gal kam teko mokytis?AR TAI PRIDEDA KAZKOKIU Papild.BALU STOJANT I KOLEDZA AR UNIVERSITETA?AR laikytas LT.12kl.anglu egzaminas B2 lygiu,yra atitikmuo ESOL kursu?

5. Berniukas 6 m. 4 mėn.
    Berniukas 8 m. 4 mėn.
    Berniukas 14 m. 11 mėn.

2019.02.18 00:56 (prieš 3 mėn.)

Mavitidi parašė:
    Gal kas zino,ka gero duota gateway ar ascentis sertifikatai ESOL Anglu kalbos kursu?Gal kam teko mokytis?AR TAI PRIDEDA KAZKOKIU Papild.BALU STOJANT I KOLEDZA AR UN…

Esol kalbos kursai nieko gero neduoda. Jie buvo keli metai prieš būtent atvykėliams. Db reikia baigti functional skills level 1 arba 2. Priklauso nuo koledžo ir specialybės. Be level 1 jau niekur nepriima

6. 2019.02.18 01:11 (prieš 3 mėn.)

Lūšiukė parašė:
    Esol kalbos kursai nieko gero neduoda. Jie buvo keli metai prieš būtent atvykėliams. Db reikia baigti functional skills level 1 arba 2. Priklauso nuo koledžo ir spe…

Bet butent ENGLISH functional skills level 1 ir 2?Situos as baigiau jau.Taciau mokausi ir Esol tik b1 lygi baigsiu.Mano dukterecia LT.baige 12kl.sake laike egza B2 lygiutaciau jos zinios tikrai menkesnes anglu k.bet pagal lygius bent popieriaus gaunasi,kad jos geresnis lygis)ARBA ESOL nera atitikmuo situ lygiu...nk nesuprantu

7. Berniukas 6 m. 4 mėn.
    Berniukas 8 m. 4 mėn.
    Berniukas 14 m. 11 mėn.

2019.02.18 08:44 (prieš 3 mėn.)

Mavitidi parašė:
    Bet butent ENGLISH functional skills level 1 ir 2?Situos as baigiau jau.Taciau mokausi ir Esol tik b1 lygi baigsiu.Mano dukterecia LT.baige 12kl.sake laike egza B2 …

O per kur mokotės? jie nėra lengvesni? Čia gal dar kitokie... Pačiam koledže nueikit ir paklauskit. Jei turit level 2, tai jus tikrai į koledžą priims. Geriausia nueiti į patį koledžą ir jums viską paaiškins.

8. 2019.02.18 12:27 (prieš 3 mėn.)

Lūšiukė parašė:
    O per kur mokotės? jie nėra lengvesni? Čia gal dar kitokie... Pačiam koledže nueikit ir paklauskit. Jei turit level 2, tai jus tikrai į koledžą priims. Geriausia nu…

pries tai buvo gateway sertifikatai,o dabar koledzas pakeite i aschentis,paklausiau koks tame skirtumas,tai menedzeris newham koledzo paaiskino,kad jiems truksta finansavimo ir pasirinko pati pigiausia egzu laikymo varianta ir gaunasi,kad lengvesnis egzas buna,negu buvo su gateway.taciau mokytoja turim kuris desto univere ir jis visada spaudzia mokytis 1lygiu auksciau ,negu priklauso pagal kursa,bet egzai buna per len gvi dabar

9. 2019.02.18 12:34 (prieš 3 mėn.)

Manau issigando daug kas to brexit,nes neber klasiu,visi zmones dingsta.sujungineja klases i viena is skirtingu lygiu ir tai gaunasi mazos grupeles.plius dar kai buvo gateway egzai puse ju neislaikydavo.jau 3m.mokausi...tai dabar palengvino egzus tikriaus,kad zmones islaikyti kazkaip.

10. Berniukas 6 m. 4 mėn.
    Berniukas 8 m. 4 mėn.
    Berniukas 14 m. 11 mėn.

2019.02.18 12:34 (prieš 3 mėn.)

Mavitidi parašė:
    pries tai buvo gateway sertifikatai,o dabar koledzas pakeite i aschentis,paklausiau koks tame skirtumas,tai menedzeris newham koledzo paaiskino,kad jiems truksta fi…

Bet va svarbu kokiam kurse esat. Man tekę būti tokioj grupėj, kur mes viena mokėmės, o kitas buvo lygis. Koledžai mėgsta tiesiog temt laiką ir sau tiesiog darbo vietas kuria. Seip ar taip jums eiti mokytis į koledžą specialybėms užtenka level 1-2. Tai drąsiai eikit jau ką nors rimčiau mokytis.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras