Antakalnio gimdymo namai

Antakalnio g. 57, Vilnius
Informacija +370 5 234 45 19
Gimdyvių ir nėščiųjų registratūra +370 5 239 14 86
Ginekologinių pacientų registratūra +370 5 234 20 58
Perinatalinių konsultacijų kabinetas +370 5 239 14 88
Ultragarsinių tyrimų kabinetas +370 5 23
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.04.11 08:43 (prieš 10 mėn.)

gruodisbalandis parašė:
    Isjungti jie buvo kol nepasiskandalinau....

2 skyriuje

2. 2018.04.11 08:57 (prieš 10 mėn.)

LaMona parašė:
    Na aš nžn man karšta būdavo langus atsidariusi vėdinausi, nors lauke tada net sniego buvo. Ten radijatoriai reguliuojasi. Gal nepasididinote tempos…

Mums tai nebuvo šalta,bet skersvėjis didelis buvo vos pradarius duris. ?

3. Gediminas 11 m. 2 mėn.

2018.04.11 20:11 (prieš 10 mėn.)

Reik pamperso geriau. Nes nupirkau tinklines kelnaites ir diiiddddeeellliiii stooorrrAaa paketa TENA... Hmmmm
    O tai jei as pasiimsiu i gimdykla leliukui drabuziukus jie vistiek uzdes savo ar mano des?

4. 2018.04.11 20:16 (prieš 10 mėn.)

Man dejo, mano drabuzelius. Tai reikia pilno komplektuko:bodis, kelnytes ar sliauztas ir kepure bei vilnones kojines

1
  5. 2018.04.11 20:24 (prieš 10 mėn.)

Monitele parašė:
    Reik pamperso geriau. Nes nupirkau tinklines kelnaites ir diiiddddeeellliiii stooorrrAaa paketa TENA... Hmmmm

Man nedejo mano drabuzeliu, paeeme tik vilnones kojines maziukui, matyt nuo pamainos priklauso ;))

6. 2018.04.11 20:43 (prieš 10 mėn.)

Vilnones kojines būtinai reikia turėti leliukui. Visa kitką duoda, bet aš savo turėjau, tai viską mūsų aprengė. Net sauskelnę mūsų

7. 2018.04.11 22:34 (prieš 10 mėn.)

Pas koki gydytoja geriau nepapulti gimdymui?

4
  8. Dukryte danguje 1 m. 10 mėn.

2018.04.12 10:27 (prieš 10 mėn.)

As gimdziau kovo viduryje. kelios pazistamos irgi sake, kad salta, gulejom ir nemokamoje ir mokamoje palatoje 1 skyriuje, jokiu skersveju nebuvo, tik mokomoje reikejo nuimti radiatoriaus plastmase ir pasireguliuot siluma ir viskas veike, nes sukant plastmase nesireguliavo sildymas. Leliuka aprenge mano rubeliais, patys paprase rubeliu, vaikelio neisnese ant krutines laikiau mazyle kiek norejau, virkstelei leido nupulsuoti, gimdysiu ir trecia vaikeli jeigu D duos irgi antakalnyje, nors manau visur gerai gimdyti tiesiog pirmiems dviems gimdymams priekaistu neturiu, tai kam bandyti kitur

3
  9. 2018.04.13 09:13 (prieš 10 mėn.)

Kojinytes ir kepuryte turekit butinai, o jeigu ir rubelius savo turesit, tai aprengs ir jais. Pampesa gimdykloje jie savo uzdejo. Man praverte suaugusiuju kelnaites, pacioj gimdykloj net kelias sunaudojau, nes labai stipriai vandenys begi, tai kad nevaiksciot slapiai, tai naudingos buvo.
    Kas liecia personalo darba, esu labai patenkinta. Nuostabi akusere pasitaike ir visas kitas personalas. Kadangi gimdymas pasidare komplikuotas, tai susauke ir kitus gydytojus, kuriu pagalba pagimdziau, taip pat net paprastos sanitares padejo, stumimo metu ranksluosciu slapiu veida vale. Na zodziu papuoliau i tokia pamaina, kur atsidave savo darbui zmones.

5
  10. 2018.04.13 10:09 (prieš 10 mėn.)

Perskaičiau, kad daug diskutuojama apie vaiko išnešimą po gimdymo. Man teko gimdyti AGN 2015 m. ir buvau labai paklusni ir nekonfliktiška; kai mano vaiką išnešė apžiūrai, neprotestavau, negalvojau, kad tai yra labai blogai, bet mūsų atveju vėliau kilo daug klausimų dėl žarnyno infekcijos, kurią parsivežėm iš AGN, kilmės. Niekas negalėjo atsakyti, ar vaikui buvo duodama mišinuko kol jis nuo manęs buvo atskirtas. Išrašė mus po 4 dienų vaikui viduriuojant, jokių tyrimų AGN nedarė, nes pasakė, kad tai funkcinis viduriavimas. Poliklinikos gydytoja taip pat infekcijos neįtarė, nes tokios neturi būti maitinant krūtimi. Paaiškėjo tikroji vaiko negalavimo priežastis kai privačiai atlikome tyrimus - rado 3 enteropatogenines bakterijas, kurių kūdikiai neturėtų turėti (mes su vyru taip pat išsityrėme - pas mus tokių bakterijų nerado), dėl vienos bakterijų atmainos buvo privaloma pranešti infekcinių ligų centrui. Laboratorijoje pasakė, kad tai tipinės ligoninių bakterijos, iškėlė hipotezę, kad gal GN mišinio iš nesterilaus buteliuko davė be mano žinios.
    Klausimas - kaip vaikas galėjo apsikrėsti? Ar tuo metu kol buvo atskirtas nuo manęs jam davė mišinio, o gal per neonatologų apžiūras - atsimenu momentą, kai gydytoja įkišo pirštą vaikui į buną, kad žindymo refleksą patikrinti - nieko neįspėjusi, aš nespėjau sureaguoti net. O ji buvo jau su tom pirštinėm į palatą atėjusi, prie visų rankenų prisilietusi ir kitus naujagimius apžiūrinėjusi - tai gal iš ten tų bakterijų atsirado Teko naujagimį gydyti antibiotikais, o po to dar ilgai-ilgai duoti probiotikų. Žodžiu, jeigu nebūtų vaiko išnešę, aiškumo būtų daugiau, gal ir infekcijos nepasigautų.
    Beje, prieš išrašymą iš AGN aš taip pat buvau žiauriai apsinuodijusi jų duodamu maistu (spėju, kad pienu, kuris buvo pilamas iš arbatinuko, iš kuriuo kiekviena diena buvo pilstoma tai arbata, tai kisielius ir pan.), bet man buvo pasakyta, kad man tokia reakcija dėl hormonų svyravimų arba dėl nuskausminamųjų žvakučių, vėlgi tyrimų niekas nedarė. Namuose jau atsigavau ir man papildomai gydytis nereikėjo.
    O pats gimdymas buvo praėjęs pakankamai sklandžiai. Skausmai buvo didžiuliai, bet turbūt visoms taip. Gydytoja buvo jauna, labai žmogiška, maloni, gerai sutvarkė tai kas buvo kirpta. Deja akušerė buvo labai nemandagi, grubi, tyčiojosi iš skausmų (o gal ji tiesiog džiagėsi, kad pagaliau gimdau). Kai bandžiau sakyti, kad aparatas neteisingai rodo sarėmius (rodė kažką kai nieko nejutau ir atvirkščiai per didelius sarėmius rodė štilių), tai atsakydavo, kad ne mano reikalas ir aparatas čia ne man turi rodyti kažką o jai. Po to paaiškėjo, kad veltui valandų valandas gulėjau pririšta su tonų matavimo aparatu, nes jis buvo užstrigęs ir nieko nežymėjo. Mums pasisėkė, kad vaiko tonai nebuvo sutrikę per tą laiką. Vaikščioti neleido, gerti neleido, į tualetą taip pat nenorėjo leisti (gulėjau virš 10 val.) - visam tam procesui diregavo akušerė ir aš mintyse tik norėjau, kad ji kuo mažiau prie manęs būtų. Bet kadangi vaikas gimė 10/10 pagal Apgar, tie nemalonumai/nepatogumai per gimdymą būtų buvę labai greit pamiršti, jeigu ne ta bjauri infekcija ir ligoninėje ilgiau pralaikė tos infekcijos nenustatę ir negydę, sakė, kad nori stebėti dėl geltos ir svorio kritimo. Norėjosi tik greičiau pabėgti iš ten...

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras