Antakalnio gimdymo namai (Archyvas iki 2019.02.21)

Antakalnio g. 57, Vilnius
Informacija +370 5 234 45 19
Gimdyvių ir nėščiųjų registratūra +370 5 239 14 86
Ginekologinių pacientų registratūra +370 5 234 20 58
Perinatalinių konsultacijų kabinetas +370 5 239 14 88
Ultragarsinių tyrimų kabinetas +370 5 23
Daugiau apie įstaigą
  1. 2018.05.06 14:29 (prieš 1 m.)

carm parašė:
    Mamos, kokius daiktelius vaikui reikia atsinesti i gimdyklą?
    Pampersas+vilnonės kojines+kepuryte?

Mums kursuose sake kad galit tureti o galit ir ne - tada aprengia ligonines rubais ar suvynioja leliuka, nes jis vistiek buna ir kraujuotas, tai siule leist gimdykloj rengti ligonines rubais, na nebent kojinytes norit, o jau palatoj galima bus apsirengti savais. Sake cia mamu pasirinkimas. Jokiu paklotu sake nereikia, sauskelne sau galit turet,leliukui irgi uzdetu ligonines jeigu savo neturetumet.

2
  2. 2018.05.06 20:50 (prieš 1 m.)

Pries pora dienu gimdziau 1-jame skyriuje pas Jolanta Gelazanskiene ir akusere Oksana Kimso. Patys geriausi atsiliepimai! Akusere nereali isvis, juk su ja daugiausiai laiko praleidi

2
  3. 2018.05.06 21:32 (prieš 1 m.)

Liepa321 parašė:
    Mums kursuose sake kad galit tureti o galit ir ne - tada aprengia ligonines rubais ar suvynioja leliuka, nes jis vistiek buna ir kraujuotas, tai siule leist gimdykl…

Ačiū už atsakymus!

4. 2018.05.06 22:30 (prieš 1 m.)

Gimdziau pries pora men savo pirmagyme pirmame skyriuje. Nekartociau. Gimdziau pirmame sk. Atvaziavau su tekanciais vandenimis virs 12 val. bet be saremiu. Dar lauke ju ir skatint pradejo tik praejus dar 6 val. Nesismulkinsiu, bet akusere jauna mergina Monika - nuostabi, itin svelni. Gydytojos vardo nepamenu ir buvo del ko. Tokia apvalesne, tamsiais plaukais su kare kirpimu. Tai ji buvo "pagerinta". Kai pradzioj kalbejo grieztai, tai net apsidziaugiau, kad bent suprasiu ka man sako, nes is skausmo nuo skatinamuju del haliucionacijus jau nesugebejau kitu girdet. Galiausiai ipusejus stumimo stadijai, "malonioji" gydytoja nuejo nuo manes, atsistojo prie lango ir pareiske, kad man nepades "isterikei, tinginei" ir t.t. gal ir pati nebuvau tobula gimdyve, bet stengiaus, kiek leido jegos. Rekiau ant viso gimdymo skyriaus is skausmo, per saremius kalbejau apie aksesuarus per haliucionacijas. Bet tikrai nemanau, kad as buvau jos tokio spektaklio nusipelnius. Isimine tai, kad ji sake, esant penktam sunkiam tokiam gimdymui siandien ir ji esanti labai pavargus. Kosmariukas
    Ir nusprendem su vyru pasiimt privacia palata. Vyras su negalia, as kirpta/plysus/siuta. Gavom palata, uz kuria mokam papildomai. Nueinu i wc, kuris su dusu. Kaip zinia po tokiu siuvimu tualeta atlieki po dusu. Ir ka jus manot, mokamoj palatoj kempinine sluota padeta... tam kad po duso suvarytum vadeni i skyle. Teko man daryt, nes vyras vienos kojos negali slapint, o i wc nueit per bala ir sudetinga. Kosmaras kosmariukas ir dar. Per paskaitas pasakoja, kaip viska mielai parodo paaiskina apie vaika ar kas jums rupi apie jus. Nop. Melas. Kai turejom klausima tekdavo eit ieskot kieno cia gali paklaust.zinoma ta savaite buvo didelis gimstamumas ir uzimtimas. Na, cia nesipleciant i smulkesnius pastebejimus.
    P.s. maistas buvo geras ;)

5. Susituoke :) 9 m. 10 mėn.
    Kartu :) 12 m. 1 mėn.

2018.05.07 00:00 (prieš 1 m.)

Vaida Kal. parašė:
    Gimdziau pries pora men savo pirmagyme pirmame skyriuje. Nekartociau. Gimdziau pirmame sk. Atvaziavau su tekanciais vandenimis virs 12 val. bet be saremiu. Dar lauk…

Mokama palata nieko nesiskiria nuo paprastos palatos

2
  6. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.05.07 01:50 (prieš 1 m.)

Ishdeekele parašė:
    Mokama palata nieko nesiskiria nuo paprastos palatos

Skiriasi-privatumu ;)

2
  7. Susituoke :) 9 m. 10 mėn.
    Kartu :) 12 m. 1 mėn.

2018.05.07 02:37 (prieš 1 m.)

gruodisbalandis parašė:
    Skiriasi-privatumu ;)

Nelabai matosi supratot ka turejau omenyje

1
  8. 2018.05.07 13:02 (prieš 1 m.)

Vaida Kal. parašė:
    Gimdziau pries pora men savo pirmagyme pirmame skyriuje. Nekartociau. Gimdziau pirmame sk. Atvaziavau su tekanciais vandenimis virs 12 val. bet be saremiu. Dar lauk…

Kas cia per naujove kad daryt tualeto reikalus po dusu???

6
  9. 2018.05.07 13:45 (prieš 1 m.)

Liepa321 parašė:
    Kas cia per naujove kad daryt tualeto reikalus po dusu???

Ir aš nustebau. Po to visos ten prausiamės

10. 2018.05.07 13:53 (prieš 1 m.)

Vaida Kal. parašė:

Gydytojos elgesys negražus. Bet dėl privačios palatos jūs turbūt nesupratot...jūs tik negulit su kita gimdyve ir su jumis gali likti nakvoti vienas žmogus. Niekas neateina padėt praustis ar tuštintis, beje, dušas yra dušas, o tualetas yra tualetas. Apie vaiką galima klaust per vizitaciją, o kai kyla klausimų einat pati ieškot, kas atsakys.

Tiesa, gimdydama buvau mandagi, nerėkiau per sarėmius, bet nepavykus išstumt vaiko, kai gydytoja liepė, gavau negražių komentarų. Per vizitaciją į klausimus neatsakė, pirmą parą gydytoja net nebuvo užsukus, nes vizitacija jau buvo baigta. Priežiūra man nepatiko, bet vargu ar yra kur geriau.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.