Antakalnio gimdymo namai

Antakalnio g. 57, Vilnius
Informacija +370 5 234 45 19
Gimdyvių ir nėščiųjų registratūra +370 5 239 14 86
Ginekologinių pacientų registratūra +370 5 234 20 58
Perinatalinių konsultacijų kabinetas +370 5 239 14 88
Ultragarsinių tyrimų kabinetas +370 5 23
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2018.05.27 04:21 (prieš 4 mėn.)

giedrulisimo parašė:
    Aš ruošiuosi gimdyti Antakalnyje. Ir nesiruošiu su niekuo tartis ir kažkam mokėti į kišenę. Esu labai prieš tokius dalykus. Nebent, tik oficialiai į kasą.

100% pritariu. Visokiu zmoniu yra skirtingose srityse. O del kysiu palaikau -kokia Valstybe kuriame, tokioje ir gyvename.

3
  2. Susituoke :) 9 m. 3 mėn.
    Kartu :) 11 m. 6 mėn.

2018.05.27 04:51 (prieš 4 mėn.)

Katėlapė parašė:
    Seku visas diskusijas apie gimdymo vietas ir pasirodė, kad antakalnyje daugiausiai istorijų tokių, kaip tariausi, atsidėkojau ir pan... jau įdomu pasidarė, ar čia t…

Gimdziau abu vaikus Antakalnyje. Net neplanavau nieko duot. Visur yra nemaloniu zmoniu, tiesiog neisvengiama tai yra. Porai dienu galiu pakentet, o be to viskas dzin buvo kai mano kruopos buvo salia

1
  3. 2018.05.27 04:53 (prieš 4 mėn.)

Katėlapė parašė:
    Seku visas diskusijas apie gimdymo vietas ir pasirodė, kad antakalnyje daugiausiai istorijų tokių, kaip tariausi, atsidėkojau ir pan... jau įdomu pasidarė, ar čia t…

Zinoma verta. Butinai apsilankyk ir tik tada priimk sprendima.
    As gimdziau antakalny dukart. Su niekuom nesitariau, niekam neatsidekojau. Viskas buvo gerai. Uzkliuvo tik po gimdymo pora akuseriu.

4. 2018.05.27 05:24 (prieš 4 mėn.)

Katėlapė parašė:

Čia, matyt, kaip pats nusiteiki, taip viskas ir atrodo;) Neturiu jokių priekaištų, žinojau kur ir ko važiuoju. Viską, kas priklauso, gavau, mokėjau tik už privačią palatą, kurios norėjom, kad vyras galėtų būti šalia, o daugiau nei cento niekam nedavėm. Gimdymas pasibaigė vaiko gaivinimu, todėl nei vieno blogo žodžio negaliu pasakyti, visi dirbo savo darbą puikiai, nes abi su dukryte esam sveikos🙂👍

2
  5. 2018.05.27 05:44 (prieš 4 mėn.)

giedrulisimo parašė:
    Aš ruošiuosi gimdyti Antakalnyje. Ir nesiruošiu su niekuo tartis ir kažkam mokėti į kišenę. Esu labai prieš tokius dalykus. Nebent, tik oficialiai į kasą.

Kiek skaitau Antakalni yra du skyriai ir visos prasosi i ta antraji. Jus irgi ten prasysites, ar matysite kur papulsite ir bus kaip bus?

6. 2018.05.27 06:14 (prieš 4 mėn.)

Duosi ar neduosi kysio, bet uz tave NIEKAS NEPAGIMDYS! juk vaziuojama ten GIMDYT, o ne PASISNEKET su gydytojais... tad malonus-nemalonus gydytojas, mano nuomone neturetu but lemiamas faktorius visur visokiu zmoniu yra o jei gydytojas akivaizdziai praso kysio - yra tam tikros institucijos, kurioms reikia pranesti
    Pati dukart gimdziau, niekam nedaviau, niekas neprase, viskas puikiai, maistas valgomas, lovos nelabai kokios, bet juk tik keliom dienom

4
  7. 2018.05.27 06:44 (prieš 4 mėn.)

Maistu neapsivertė liežuvis pavadinti.

2
  8. 2018.05.27 07:10 (prieš 4 mėn.)

Na maistu as nesiskundziau. Ne namai, bet tikrai valgoma. Viska atnesa , nunesa. Personalui priekaistu neturiu. Visi malonus..

6
  9. Jokūbas 3 mėn. 2 sav.
    2 m. 1 sav.

2018.05.27 07:21 (prieš 4 mėn.)

Stirnaitee parašė:
    Kiek skaitau Antakalni yra du skyriai ir visos prasosi i ta antraji. Jus irgi ten prasysites, ar matysite kur papulsite ir bus kaip bus?

Dar nežinau... mąstau apie tai Neturių kažkokių simpatijų vienam ar kitam gydytojui. Kuris man patinka ir pas kurį norėčiau papulti - dirba visai kitame skyriuje ir reiktų spec tartis. Juokiausi, gal per kokį stebuklą jis atsidurs gimdymo skyriuje Nes taip sutapo, kad kelis kartus extra atsidūrus priimamajame būtent jis budėjo

sauluzytee parašė:
    Duosi ar neduosi kysio, bet uz tave NIEKAS NEPAGIMDYS! juk vaziuojama ten GIMDYT, o ne PASISNEKET su gydytojais... tad malonus-nemalonus gydytojas, mano nuomone …

Na, maistas toje ligoninėje buvo tikrai ne koks

10. 2018.05.27 08:53 (prieš 4 mėn.)

giedrulisimo parašė:
    Dar nežinau... mąstau apie tai Neturių kažkokių simpatijų vienam ar kitam gydytojui. Kuris man patinka ir pas kurį norėčiau papulti - dirba visai kitame skyriuje…

Apie kuri gydytoja kalbate?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras