Antakalnio gimdymo namai (Archyvas iki 2019.02.21)

Antakalnio g. 57, Vilnius
Informacija +370 5 234 45 19
Gimdyvių ir nėščiųjų registratūra +370 5 239 14 86
Ginekologinių pacientų registratūra +370 5 234 20 58
Perinatalinių konsultacijų kabinetas +370 5 239 14 88
Ultragarsinių tyrimų kabinetas +370 5 23
Daugiau apie įstaigą
  1. 2019.01.14 11:15 (prieš 5 mėn.)

Kaja parašė:
    Tamsiu juodu trumpu plauku akusere istiesu baisune.... mane prieme kazkada su skausmais siaip ne gimdymui, tai toookia nemaloni!!!

Taip taip ji ten saukt pradejo kodel vaikas neisuktas i kaldra, visa laika kai veze bumbejo kad lovos stringa as galva kilstelejau pasitaisyt tai ji man su ranka atgal taip grubiai priglaude, jei buciau buvus ne po gimdymo tai buciau neatlaikius ir susikoliojus, reik paziuret kokia pavarde cia jos. Nenormali zodziu

1
  2. 2019.01.14 12:18 (prieš 5 mėn.)

IvetaŽy parašė:
    Taip taip ji ten saukt pradejo kodel vaikas neisuktas i kaldra, visa laika kai veze bumbejo kad lovos stringa as galva kilstelejau pasitaisyt tai ji man su ranka at…

Zinosit pavarde, parasykit!

1
  3. 2019.01.14 12:25 (prieš 5 mėn.)

Man atrodo as ja zinau, ant jos priemime pasitikrint kai buvau uztaikiau. Mates, kad nori prisikabint prie kazko vis, bet nepavyko. Tokia tik pati sau idomi, sedi, gmail varto savo, uzdavineja klausimus, kur reikia dar ir perklaust jos pacios, ar teisingai ja supranti.

Paziurekit jos pavarde, ar ji tik ne is 2-os pamainos? Visose pamainose yra tokiu auksiniu zmoniu..

4. 2019.01.14 13:29 (prieš 5 mėn.)

IvetaŽy parašė:
    Jolanta Gelazanskiene auksine! Uzrase net i eile del mokamos palatos nes girdejo kaip klausiau ir sake kad ner vietos

O, gimdziau pas Gelazinskiene, pritariu - labai faina gydytoja

1
  5. 2019.01.14 20:47 (prieš 5 mėn.)

KarinaBaby parašė:
    Zinosit pavarde, parasykit!

Mazutaite parašė:
    Man atrodo as ja zinau, ant jos priemime pasitikrint kai buvau uztaikiau. Mates, kad nori prisikabint prie kazko vis, bet nepavyko. Tokia tik pati sau idomi, sedi, …

ar ne Gaideliene?? Nu as nesu tikra bet labai panasi, po gimdymo neisiziurejau, bet man lyg oi tikrai visokiu yra, dar va kas buvo. Aplanke trys skirtingi daktarai ir visi aiskino kaip zindyt skirtingai. Vienas sake nekelti nakti maitinti, tegul miega, kita sake kad cia jaunu mamu dabar nesamone tik kas ir kist papa pagal laika duot, o viena buvo superine nes jauna manau tai jau sake duoti kada tik nori, nes cia nusiraminimas ir maistas vaikui tai va kokie musu gydytojai

6. Aretas 6 m. 2 mėn.

2019.01.14 22:31 (prieš 5 mėn.)

IvetaŽy parašė:
    ar ne Gaideliene?? Nu as nesu tikra bet labai panasi, po gimdymo neisiziurejau, bet man lyg oi tikrai visokiu yra, dar va kas buvo. Aplanke trys skirtingi da…

Gaidelienes cia lb sena foto... as porma sunu pas ja gimdziau tai neriali buvo... lb svelni ir pan. Nebent per 5meyus subjaurejo....

7. 2019.01.14 23:02 (prieš 5 mėn.)

Sakykit,jei mes norim po gimdymo atsidekoti saldainiais ir kava ar kazkas panasaus visam kolektyvui, galima? Negalvos, kad kysis? Pinigu nesiruosiam niekam duot..

8. Romanas 16 m.
    Robertas 22 m. 1 mėn.

2019.01.14 23:05 (prieš 5 mėn.)

KarinaBaby parašė:
    Sakykit,jei mes norim po gimdymo atsidekoti saldainiais ir kava ar kazkas panasaus visam kolektyvui, galima? Negalvos, kad kysis? Pinigu nesiruosiam niekam duot..

Mess nunesem i posta sesutem kavos ir saldainu ir pasatoj slaugytojoms dezute saldainiu palikau ,kad tvarkyti butu linksmiau 😊

9. 2019.01.14 23:06 (prieš 5 mėn.)

Natalen79 parašė:
    Mess nunesem i posta sesutem kavos ir saldainu ir pasatoj slaugytojoms dezute saldainiu palikau ,kad tvarkyti butu linksmiau 😊

Aciu! Nes kazkur skaiciau,jau nepamenu kurioj ligoninej, kad negalima net saldainiu, gal vgn.. ar santaruose

10. 2019.01.14 23:25 (prieš 5 mėn.)

KarinaBaby parašė:

As irgi isvaziuodama palikau saldainiu dezute poste

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.