Antakalnio gimdymo namai (Archyvas iki 2019.02.21)

Antakalnio g. 57, Vilnius
Informacija +370 5 234 45 19
Gimdyvių ir nėščiųjų registratūra +370 5 239 14 86
Ginekologinių pacientų registratūra +370 5 234 20 58
Perinatalinių konsultacijų kabinetas +370 5 239 14 88
Ultragarsinių tyrimų kabinetas +370 5 23
Daugiau apie įstaigą
  1. 2019.01.21 11:20 (prieš 4 mėn.)

sauluzytee parašė:
    Geriau traskanti lova, nei gaaaarsiai knarkianti palatos drauge smagu tik kad is tikruju drauge is mokyklos laiku, tai bent jau dienos…

aš kaip pirmą parąnegavau privačios palatos, tai gulėjau su kaimynę, na taiji knarkė kaip traktorius, bet patikėkit aš tokia pavargus ir išsękus buvau, tai man visiškai dzin knrakimas buvo galėjo ir iš tanko šaudyti prie ausies miegojau kaip užmušta

2. 2019.01.21 11:22 (prieš 4 mėn.)

aquabona parašė:
    Prispausdinta.. Tai ir internetas pilnas bet kai realiai reikia pritaikyt, tie piešinukai nieko nesako rūpi, kad realiai parodytų kaip paimti, kaip patogiau l…

ateina paklausia ar viskas gerai ar reikia pagalbos, bet galima ir pačiai nueiti ir pasikviesti, maloniai ateina parodo viską, ir kaip pampersą keisti, ir kaip apiplauti ir pan.

3. 2019.01.21 11:33 (prieš 4 mėn.)

Fauna-TVTB parašė:
    aš kaip pirmą parąnegavau privačios palatos, tai gulėjau su kaimynę, na taiji knarkė kaip traktorius, bet patikėkit aš tokia pavargus ir išsękus buvau, tai man visi…

Nezinau kiap imanoma taip pavargt, kad negirdet nieko gal as jutriau miegu, nors po gimdymu ir buvau pavargus man ligonine abu kartus buvo kancia del kitu pirmakart kitos gimdyves vaikas klyke visas naktis, antrakart kaimyne knarke ziauriai bet tai tik kelios dienos, o ir dziaugsmas grizus namo didesnis buvo

4. 2019.01.21 11:33 (prieš 4 mėn.)

JuleK parašė:
    As gulejau antram skyriui personalas nerealus ir pries gimdyma para gulejau o po gimdymo net 5paras buvau...kai tik gime is karto parode poza gulima kaip maitinti..…

O mums neleido uzsirakint. O kad vagia?

Fauna-TVTB parašė:
    aš irgi su šaukštu tepiau sviestą

Matyt nuo nemigos galvoja gal pavojinga.

5. 2019.01.21 12:42 (prieš 4 mėn.)

JuleK parašė:
    As gulejau antram skyriui personalas nerealus ir pries gimdyma para gulejau o po gimdymo net 5paras buvau...kai tik gime is karto parode poza gulima kaip maitinti..…

Užsirakinti neleisdavo. Jei vyro nebūdavo ir miegodavau, poste paprašydavau, kad duris pažiūrėtų mano. Bet kai vyro nebūdavo, tai nebūdavo kaip ir miegoti - gi vaiką reikėjo žiūrėti

6. G 13 m. 7 mėn.

2019.01.21 13:03 (prieš 4 mėn.)

Taip man ir neleido uzsirakint bet kai pavoge moba tai tada sake kodel neuzsirakinau ir tada peadejom su vyru nakciai uzsirakinti ir ryte atrakindavom..nakciai manau tikrai galima

7. 2019.01.21 13:28 (prieš 4 mėn.)

JuleK parašė:
    Taip man ir neleido uzsirakint bet kai pavoge moba tai tada sake kodel neuzsirakinau ir tada peadejom su vyru nakciai uzsirakinti ir ryte atrakindavom..nakciai mana…

Negalima ir nakčiai. Ten ne viešbutis, o ligoninė. Medikai turi turėti galimybę bet kada įeiti

6
  8. G 13 m. 7 mėn.

2019.01.21 13:36 (prieš 4 mėn.)

LaMona parašė:
    Negalima ir nakčiai. Ten ne viešbutis, o ligoninė. Medikai turi turėti galimybę bet kada įeiti

Mums nieko nesake kai mes uzsirakindavom...net zinau kad ir kovo 8ligon ir leido rankintis...o nakti gydytojai nevaiksto jeigu ju neiskvieti...mes 6ryto atrakindavom...ir siaip net spinoj raktai...

9. G 13 m. 7 mėn.

2019.01.21 13:39 (prieš 4 mėn.)

Jei nera reikalo medikai nakti nevaiksto...mane kai apvoge vyr gydytojad atejo ir pasake reikejo uzsirakinti..

10. 2019.01.21 14:58 (prieš 4 mėn.)

Turiu klausimėlį, gal kuri galės atsakyti Gavus siuntimą suėjus 40 sav. nėštumui iš nėštumą prižiūrinčios gydytojos (įskaitoje esu pas savo šeimos gydytoją ir papildomai pas savo gine kitur vaikštau) į akušerijos priėmimo skyrių (kaip suprantu tonų stebėjimui, ir šiaip apžiūrai ar vyksta jau procesai gimdymo) reikia registruotis vizitui, ar tiesiog atvykti į registratūrą ir stovėti bendroje eilėje? Planuoju gimdyti AGN, o pas savo gine lankausi privačiai, ji gimdymų nepriima tai reiktų manau į antakalnį pavažiuot ir pasirodyt...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.