Antibiotikų vartojimas

Komentuoti
  1. v.j.k
    2012.11.16 23:33 (prieš 5 m.)

Kartu jau 17 m. 3 mėn.

2012.11.16 23:33 (prieš 5 m.)

Perkelta iš temos apie skiepus

Kas liečia alergines reakcijas, tai jos labai dažnos ir nuo antibiotikų vartojimo. Tai jei jūsų vaikučiai sirgs, tai neduosite ir jų?

2. in.ma
    2012.11.16 23:59 (prieš 5 m.)

Nu kaip cia pasakius, ne gydymui.
    Is asmenines patirties. Persalus visada gydausi liepziedziu arbata. Ir visada pasveikstu per para laiko, jei jau aukstesne temperatura buna, prireikia 2. Jokiu antibiotiku nesu gerus, kai tuo tarpu aplink turiu pilna pavyzdziu, kur zmones elementariausio persalimo be antibiotiku neissigydo.
    Viena pavasari pasedejau ant saltos zemes ir pasigavau inkstu ir pusles uzdegima. Nuejau pas gyd. tai ka jie man israse, aisku antibiotikus. Dar bandziau klaust, gal yra kazkokiu lengvesniu vaistu, gal arbatos kokios, ar kas. Ne, kur tau, tau vaikeli jau tik antibiotikai. Ir net ne vieni, o dveju rusiu. Nu gerai. Sugeriau as tuos antibiotikus, pasveikau, uz menesio vel atsinaujino. Vel nueinu, vel man ta pati israso. Praeina vel kazkiek laiko, ir vel tas pats. Zodziu, trecia karta as ju begeriau, man gaila savo organizmo. Pradejau gydytis spanguoliu arbata, berods meskauogem ir spanguoliu koncentrato kapsulem. Padejo lygiai taip pat kaip tie antibiotikai. Skirtumas tik tas, kad nebeatsinaujina man sita liga jau 3 metai, o gydytojai snekejo "jau dabar viskas, pasigavai vienakart, visalaik kas tik biski turesi sita beda".

3. v.j.k
    2012.11.17 00:07 (prieš 5 m.)

Kartu jau 17 m. 3 mėn.

2012.11.17 00:07 (prieš 5 m.)

in.ma parašė:
    Nu kaip cia pasakius, ne gydymui.

Bet kalba ne apie suaugusį žmogų, o vaiką !!!!!!!!!! Kai mano vaikas buvo mėnesiuko laiko, susirgo sloga. Atrodo baisus čia daigtas ta sloga. Pasisnargliuos ir praeis, praplausiu jūros vandeniu ir viskas bus gerai. Bet anaip tol taip nebuvo. Teko ligoninėje gulėti ir 10 dienų pilnas antibiotikų kursas. O mano vienos pažįstamos vaikui (panašaus amžiaus) nuo nekaltos slogos sepsis buvo. Gydytojai davė 50 ant 50, kad vaikas išgyvens. Tai kaip tokiose situacijose pasielgtum?????? Ar kokliušą pasigautų vaikas? Gi jau viena gydė kokliušą žolelėmis, ir kas iš to išėjo - vaikas mirė, nes pavėlavo mama, gerokai pavėlavo. Tad savo ironijas ir pasišaipymus pasilikit sau, o į gyvenimiškas situacijas žiūrėkit realiai

4. Šaltakojė
    2012.11.17 00:12 (prieš 5 m.)

Pagrandukas 1 m. 9 mėn.
    Broliukas 5 m. 10 mėn.
    Berniukas 7 m. 10 mėn.

2012.11.17 00:12 (prieš 5 m.)

vaidajk parašė:
    kam tas sarkazmas ir ironija?????? Aš paklausiau apie rimtos ligos gydymą, o ne nuo šūdniekio.

Esant rimtam reikalui - ko gero tektu pasverti rizika ir greiciausiai, reiketu duoti.
    Vienok siai dienai daugelis gydytoju antibiotikus labai daznai skiria tik del to, kad apsidrausti(?). Musu seimos gydytoja antibiotikus siulo tik tuomet, kai yra isbandytos visos kitos priemones ir jos nebuvo veiksmingos. Pazistu ne viena zmogu, kuriem jie yra skiriami prie menkiausio persalimo .

5. v.j.k

EglVa parašė:

Na, kai skiria į kairę ir į dešinę - tai neatsakinga.

6. Raudonplaukė

Caraitė 4 m. 5 mėn.
    Karalaitė 6 m. 7 mėn.

vaidajk parašė:

O man tai ironiją kelia kad kai vienas vaikas numiršta nuo gydymo žolelėmis, tai visi tą mamą pirštais bado ir dar 100-tą metų prisimena. O kai gydytojai savo vaistais gydo, nugydo arba neišgydo tūkstančių- norma.

7. Lūšiukė

Berniukas 4 m. 11 mėn.
    Berniukas 6 m. 11 mėn.
    Berniukas 13 m. 6 mėn.

in.ma parašė:
    Nu kaip cia pasakius, ne gydymui.

nesu priekabus zmogus, bet jau negaliu neprisikabinti, jusu zinutej du sakiniai vienas kitam priestaraujantys ''2. Jokiu antibiotiku nesu gerus, kai tuo tarpu aplink turiu pilna pavyzdziu, kur zmones elementariausio persalimo be antibiotiku neissigydo.'' o kitoj pastraipoj jus sitaip rasot... ''Sugeriau as tuos antibiotikus, pasveikau, uz menesio vel atsinaujino.'' tai jus esat gerusi antibiotiku ar ne?

8. 2012.11.17 00:16 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas

Ivetut parašė:
    na nereik ironizuoti... arbateles ne gydymui, o prevencijai, o ikibus rimtesnei ligai galit ir paveluot su gydymo del noro islikt naturalistem... nieko tokio nenutiks, jeigu i toki klausima ir protingai atsakysit

Juk ne visada liga būna iškart baisi ir stipri. Nespjaunu į tikrai rimtus atvejus, bet jei peršalimo požymiai, žinoma, kad natūraliais būdais pirmiausia. Pati buvau bacilą parsinešus, po poros dienų ir mažylis perėmė. Tai tik arbatom. Pasiskambinau ir savo gydytojai, žinoma. Susakiau simptomus, tai jos žodžiai tokie ir buvo, kad bandykit arbatom. Tik tepaliuką parekomendavo padukams ir krūtinei tepti, nors jį vos porą kartų tepiau. O išgijo nuo arbatų. Tai negi reikia tokiais atvejais iškart vaistų?

9. v.j.k
    2012.11.17 00:18 (prieš 5 m.)

Kartu jau 17 m. 3 mėn.

2012.11.17 00:18 (prieš 5 m.)

arbuziuke parašė:
    O man tai ironiją kelia kad kai vianas vaikas numiršta nuo gydymo žolelėmis, tai visi tą mamą pirštais bado ir dar 100-tą metų prisimena. O kai gydytojai savo vaistais gydo, nugydo arba neišgydo tūkstančių- norma.

tikrai ne vienas vaikas. O kad tokių baisių atvejų nebenutiktų, tai reikia daryti išvadas ir gelbėti vaiką, paminti savo įsitikinimus. Aš taip pat nesu už antibiotikų vartojimą bet kada, bet esu už tai, kai tikrai esant būtinybei jų reikia.

10. v.j.k
    2012.11.17 00:20 (prieš 5 m.)

Kartu jau 17 m. 3 mėn.

2012.11.17 00:20 (prieš 5 m.)

Mary.S parašė:

Ačiū Dievui, kad jos jums padėjo. Matyt nebuvo grėsminga bacila.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras