Anyta - velnio pramanyta :-) Ar tikrai?

• Apklausa

Kokia manoji anyta?
    Labai gera (Balsų: 244)
    25%
    normali (Balsų: 396)
    41%
    nušaut maža (Balsų: 331)
    34%
Komentuoti
  1. marie claire
    2018.06.22 20:45 (prieš 3 sav.)
    2018.06.22 20:45 (prieš 3 sav.)

Everlyn parašė:
    Maniske tai kazkada sake, kad ji galiu turi tada juokinga pasirode, bet kai po jos klausimo “kaip tavo mama? Viskas gerai?” mano mamai atsitiktinai vezi rado, ta…

Mamai ir tau stiprybes, o del anytos manau tiesiog pritempi, nes klausimas gan naturalus ir kasdienis.

2. marie claire
    2018.06.22 20:50 (prieš 3 sav.)
    2018.06.22 20:50 (prieš 3 sav.)

veruce parašė:
    Aha,maniske ejo pas bureja issiburti ka tures anuka ar anuke tada sako man pasake kad bus mergaite,o as viduje zinojau kad berniukas bus

Kaip kitaip, maniske ir panasiai jei kas neatitinka, viduj visad viska teisingai jaucia ir zino, ko tik nera prisvaigus, o paskui jei situacija leidzia 'jaucia', o jei ne 'pamirsta' ir apsimeta, kad nieko panasaus nera sakius bet cia ir siaip ne tik apie burejas, ji baisi intrigante ir tokia jau jos natura, kai atsiriboji gyventi tampa daug ramiau.

3. User has not uploaded an avatar
    2018.06.23 05:38 (prieš 3 sav.)
    2018.06.23 05:38 (prieš 3 sav.)

veruce parašė:
    Aha,maniske ejo pas bureja issiburti ka tures anuka ar anuke tada sako man pasake kad bus mergaite,o as viduje zinojau kad berniukas bus

O man atvirkščiai, išbūrė berniuką o turėsim mergytę ir vis manęs klausinėja, nu ar žinai ką turėsi 😂😂 nežinau sakau, užpakalį rodo 😂😂 oi bus jei staigmena, kai prakeiks tą būrėją 😂😂

4. Teresik
    2018.06.26 19:48 (prieš 3 sav.)

Kotryna 6 m. 4 mėn.

2018.06.26 19:48 (prieš 3 sav.)

O

Leliukas2018kretinga parašė:
    Matot draugas turėjo išeiginę, aš ligoninėje, jam nebuvo ką veikti, sesuo buvo ten ir nuvažiavo, nematau aš čia nieko blogo. Bet va vien jos tos kalbos tokios. Kita…

Oj skirtingų anytu būna. Maniškė niekada nepaskambina nepaklausia kaip anūkės ir panašiai. Ir dar. Buvo pasakius kad aš durna kam man antras vaikas. O kai sužinojo kad dukra jos trečio laukiasi tai normaliai čia viskas tai kad nelabai aš noriu kad jinai pas mus lystu lai gyvena su savo trečią anūkais o šitos anūkės ir be jos uzaugs

1
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras