Anyta - velnio pramanyta :-) Ar tikrai?

Komentuoti
  1. 2019.06.02 13:21 (prieš 2 sav.)

Terba parašė:
    Manau susidraugausit. Kartais uztenka nuosirdziai atsiprasyt (atleisk, kad nepazinodama taves smerkiau ir leidaus nuteikiama). Tevu tikslas, manau, ir buvo suskaldy…

Nu tikiuos.. Dbr kolkas ir broliai nelabai sutaria. Ir vyras mano brolienes nelabai megsta.. Bandau dbr parodyt kad nera taip kaip piesia tevai. Tikiuos iseis su laiku susitaikyt. Mano vyras jau ir pats pradejo suprast ir brolio zmona ir kaip istikro galima apsukt situacija ir parodyt is kitos puses....

2. 2019.06.02 14:40 (prieš 2 sav.)

As kai jauna, netekejus buvau, daznai savo gimineje girdedavau kalbant apie pusbrolio seima ir jo zmona: va, vyro neisleidzia pas gimines, pati nenori irgi vaziuoti, priekaistai, kad neseimyniska, jei i svecius atvaziuosi, tik arbatos isvirs, kad vyro brolio i svecius nepasikviecia, nors gyvena salia. Bet as dabar po tiek metu suprantu ja. Jei vyrui noro nera, jo nepriversi ir sakyti, kad zmona kazka draudzia vyrui yra taip kvaila. As net pastebejau, kad man paskutinius metus kol nebuvo vaiko reikedavo vyrui priminti, paskambinti tevams, nes jis budavo net jei jie skambina, neatsiliepia, nenori sneketi sako. Tai vadinas ir paciam vyrui nera noro bendrauti ir as cia nagu neprikisusi. Buna ir pats pasako, kad va tevai visai darosi 'nupuse' , kai pasakys kokiu 'perliuku'. O mano mama ant manes pykata, as kai jai pasakau ka nors apie anyta, ji man sako: reikia gerbti anyta, vadinti mamyte. Nu laba diena, jei man pagalius i ratus kaiso, kaip as galiu islikti nuolankioji ir besilankstanti? Tai butu vaidmainiska, o as prasta aktore, tad spektaklio nevaidinu. Juo labiau, kad ji nei mane gimde, nei augino, nei as pas ja gyvenu.

4
  3. 2019.06.05 12:40 (prieš 1 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    mes nesipykstam su uosviene bet mane jinai ziauriai siutina... tai as del vyro ijungiu "lempa"ir koncentruoju visa demesi i vaika - zaidziu su juo, kalbu, uzsiimu, …

Tai dėl ko siutina?

4. 2019.06.05 12:49 (prieš 1 sav.)

Vijone parašė:
    Mano situacija tokia, kad uosviai galetu suvalgyti anuka, jie labai ji myli, nes pirmas anukas,eina is proto. Tai as tokioje situacijoje dziaugiuosi tuo, bet jei an…

Nu čia tai viršūnė. Vargšas mamytės sūnelis nusilps vyru būdamas ir dirbdamas. O tai jūs Sodros išmokos negaunat? Ar čia nesiskaito?

5. 2019.06.05 13:05 (prieš 1 sav.)

Zylė27 parašė:
    Tai dėl ko siutina?

del komentaru.. viska visa para.komentuoja. toks zmogus. daznai sako tai ko etiskas zmogus nesakytu ir pan. nu ir bando vaikui kist viska ko prasom nekist - tortus, ledus, sokoladus, naujagimiui lasinius ir arbatas ir t.t. tipine tokia bobele. is principo turbut labiausiai siutina kad turejus tris infarktus o toliau kemsa visa para viska ir masto kad "po manes nors ir tvanas" - o man atrodo jei as buciau vaikui vienintele mociute tai viska padaryciau kad gyvent ir pajudet! negaleciau ne 5min jai palikt vaiko nes vos pajuda tiek sverdama. nu.zodziu daug visko.

6. 2019.06.05 14:49 (prieš 1 sav.)

Zylė27 parašė:
    Nu čia tai viršūnė. Vargšas mamytės sūnelis nusilps vyru būdamas ir dirbdamas. O tai jūs Sodros išmokos negaunat? Ar čia nesiskaito?

😁Nu. Sunus ne angliakasio darba dirba😁 mes uzsienyje gyvenam, pas mus motinystes ismokas moka tik 9men. (vaikui tuo metu bus 6.5men.) kiti 3men neapmokami ir i darba lygiai po metu grizti

7. 2019.06.13 14:13 (prieš 3 d.)

Viskam reikia laiko ir apsitrinimo... Aš suprantu abi puses, tiek anyta kaip moterį - mama, ir marcia - sūnaus išrinktąją, pradžiai su savo anyta labai nesutariau net buvau jos pradėjusi nekęsti, nes vis prasinedavo pinigų pas sunu, komentuodavo mano ruosta maistą pvz, oj stambiai čia papjaustei, Darius gi megsta plonai, žodžiu buvo visko, bet laikui bėgant susidraugavom, issikalbejom, ji pasakojo, kad labai buvo sunku, nes sunus visada buvo artimas, o kai susituoke su manimi atšalo rečiau užsuka, ji Ale galvojo, kad sūnus jos nebemyli, aš kažkaip kaip mama mama tikrai ta karta net apsiverkiau, paraginau vyrą skirti mamai daugiau dėmesio, kad nesijaustų užmiršta, ta akimirka ir man ta nematoma konkurencija isgaravo.. Taip nutiko, kad su vyru šiuo metu skiriamės, anyta visapusiškąi man padeda, prižiūri anūke ir yra man lyg mama.

6
  8. 2019.06.13 14:23 (prieš 3 d.)

Katrina123 parašė:
    Viskam reikia laiko ir apsitrinimo... Aš suprantu abi puses, tiek anyta kaip moterį - mama, ir marcia - sūnaus išrinktąją, pradžiai su savo anyta labai nesutariau n…

Grazus santykiai. As tai stengiuos dabar kazkaip nebereaguoti ir viska su sypsena priimti, vien del vyro ir musu santykiu, nes jo tevai vienintele musu nesutarimu priezastis, ir jau iki labai stipriu barniu buvom prieje. Zadu dar pirkti knyga “Toksiski uosviai” nes bijau, kad viskas kaupsis viduj ir sprogsiu su ta dirbtine sypsena viena karta 😁 Gal kuri esat skaiciusi?

Tik va anytai kazkodel labai sunku suprasti, kad su savo mama ir apskritai savo seima as esu artima. Ir siandiena buvo uzsukus, tai is bendros kalbos isejo paminet mama, tai ji iskart persikreipia ir keicia tema. Nu bet jau del sito tai nezadu tikrai pergyventi, manau, tikrai normalu, kad man mano mama yra daug artimesnis zmogus. Gal kuri esat susidurusios su tuo? Daret kazka? Nes del to tai tikrai nemanau, kad turiu sukti galva. Man nelabai net suvokiamas toks mastymas. 🤷🏻‍♀️

9. 2019.06.13 14:45 (prieš 3 d.)

DainaMi parašė:
    Grazus santykiai. As tai stengiuos dabar kazkaip nebereaguoti ir viska su sypsena priimti, vien del vyro ir musu santykiu, nes jo tevai vienintele musu nesutarimu …

Mano anyta irgi PYKSTA kad as artimesne su savo tevais nzn ar ji pyksta nes as artimesne su mama nei ji su savo vaikais, ar ji nori su manim buti artimesne nei kad as su savo mama 🤦‍♀️dar itarimas yra kad galvoja kad mano tevai reguliuoja mums kaip ka daryt. Ko nera istikro. Istisai klausineja ar mano tevai nedave pinigu, ar jie uz krikstynas nemokejo, ar uz atostogas nemokejo ir t.t. Mat mano tevai pinigu turi, bet as ju neprasau ir nepriimciau jei lb brangaus noretu siulyt. Esu savarankiska ir uosviai vis bando mums isitikt su tais pinigais. Pvz per krikstynas jie padovanojo vaikui pinigu, suma nedidele, bet tarkim mano tevai tik simboliskai zaisla nupirko 🙉 buvo sakyta kad jokiu pinigu 🙉🤦‍♀️ nu zodziu.
    Anyta kaip tik manes klausineja istisai nu kiek laiko pas tavo tevus busit, jau su anuo seneliu susibendraves anukelis, kaip tau gerai pas mamyte pavieset, mamytei daznai skambini ir per skype snekat ir t.t. Tai as kaip tik lb trumpai i tuos klausimus atsakau, vistiek mano atsakyamais netiki. Pvz per skype skambinam tiek pat vyro tevam tiek mano, gaunasi retai gan, bet niekas netiki kad as ir savo tevam taip retai skambinu 🤦‍♀️mes telefonu pasnekam, foto nusiunciu..
    Zodziu.. Nesuprantu as tu jos pavydo priepuoliu..

10. 2019.06.13 15:08 (prieš 3 d.)

Gandriene parašė:
    Mano anyta irgi PYKSTA kad as artimesne su savo tevais nzn ar ji pyksta nes as artimesne su mama nei ji su savo vaikais, ar ji nori su manim buti artimesne nei k…

Na del pinigu tai panasiai ir pas mus, tai gal va cia suo ir pakastas... Bet niekada nesam nieko lygine ir sake, kad va jus maziau kazka padovanojot ar panasiai. O anyta su vyro sese (savo dukra), tai labai daug bendrauja, jos ten suseda ir per dienas visa jos vyro gimine bei kaimynus apsneka, realiai, nesu girdejus nei vieno gero zodzio apie kazka, kas ne is ju puses, nenoriu net pagalvot, ka apie mane uz akiu kalba 😁🙈 Nors va, ir pati sedziu ir bambu ant ju dabar internete 😂😂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras