Anyta - velnio pramanyta :-) Ar tikrai?

Komentuoti
  1. 2019.06.17 17:06 (prieš 1 mėn.)

zosyte-Vilnius parašė:
    Na anyta turbūt nėra top modelis, tuo labiau, kad anūkų turi. O žiūrėti į kitus žmones nebūtina. Man gal būna, kurie bjauriai apsirengę, ir ką?

Nu bet jie apsirenge! tiesiog elementariai nepatogu gali buti, kai apsinuoginama netinkamu laiku netinkamoj vietoj viskam yra vieta ir laikas ir su senatve ar figura nieko bendro
    O anytu tikrai gali buti top modeliu, ir koks skirtumas kad anuku turi? mano mama turi 2 vaikus ir 2 anukus ir atrodo ojojoj kaip, sleptis kitom jaunom bet su bikiniu po kiema nelaksto

4
  2. 2019.06.18 09:04 (prieš 1 mėn.)

Gandriene parašė:
    Nu bet jie apsirenge! tiesiog elementariai nepatogu gali buti, kai apsinuoginama netinkamu laiku netinkamoj vietoj viskam yra vieta ir laikas ir su senatve…

Būtent. Kai kuriems, o ypatingai vaikams, nėra malonu žiūrėti į išsiplikinusius žmones, ypač kai tas vaizdas nėra pats estetiškiausias. Jie tai nesupranta, kad močiutė su bikini jau ne pirmoj jaunystėj ir čia normalus senėjimo procesas. Vaikui nemalonu ir tiek. Aš su siaubu atsimenu kai mane į lūpas močiutės ir visokios pagyvenusios tiotkos bučiuot norėdavo vaikystėj. Fu. O jeigu dar ir su maudymkėm jos būtų lakščiusios, tai išvis.. Dabar ir tai nebūtų maloniausias vaizdas žiūrėt kaip demonstruojasi mano namuose kažkas. O vaiku būnant, tai išvis nesupranti, kodėl turi leistis bučiuojamas ir kodėl esi priverstas žiūrėt į tuos nudizmus..

4
  3. 2019.06.18 09:42 (prieš 1 mėn.)

Nimfa parašė:
    Būtent. Kai kuriems, o ypatingai vaikams, nėra malonu žiūrėti į išsiplikinusius žmones, ypač kai tas vaizdas nėra pats estetiškiausias. Jie tai nesupranta…

musu giminej tai jokiu buciavimusi nera, bet va vyro... kuo senesne baba tuo labiau buciuotis nori ir butinai i lupas. budavo nuvaziuojam, isvengi to momento, tai vistiek vakare atsimins 96 metu babulencija ir priartes letai tos senos sudziuve lupos jei i zanduka - butinai lieps dar. savo vaiko tai liepiau i lupas nebuciuot , jei nori tegu i zanduka.

4. 2019.06.18 10:31 (prieš 1 mėn.)

Nimfa parašė:
    Būtent. Kai kuriems, o ypatingai vaikams, nėra malonu žiūrėti į išsiplikinusius žmones, ypač kai tas vaizdas nėra pats estetiškiausias. Jie tai nesupranta…

Na mano uosvis gali buti supermodelis, as jo po triauzais matyt nenoriu
    O del vaiku ir estetikos, tai gi aisku vaikus traukia jaunyste ir grozis.. Mano bernuzelis kadrina grazias tetas mieste o ir mano sunenas paauglys ji traukia, nors atrodo didelis kaip suauges bet va vaikas supranta kad cia dar nesuauges ir tiek ir lenda draugaut

5. 2019.06.18 11:01 (prieš 1 mėn.)

Gandriene parašė:
    Na mano uosvis gali buti supermodelis, as jo po triauzais matyt nenoriu
    O del vaiku ir estetikos, tai gi aisku vaikus traukia jaunyste ir grozis.. Mano be…

Jau jūs čia perdedat. Vaikui nemalonu žiūrėt į močiutę su maudymosi kostiumėliu? O tai kaip vaiką į paplūdimį vesit?
    Vaikai kaip tik mažieji nekreipia dėmesio į detales, o mato visumą- žmogų. Tik paskui kai tėvai akcentuoja, "gėdina"; atsiranda dėmesys į tai apie ką kalbama.
    Lindimas bučiuotis yra asmeninės erdvės pažeidimas, tai jau kas kita.
    Vaikščiojimas kito namie nuogam irgi iš kosmoso, bet pjauti žolę su bikiniu ir taip kartu pasideginti - tai jau nežiūrėkit, jei nepatinka, bet vaikas nieko nemalonaus neprisižiūrės 🎈

27
  6. sūnelis :) 7 m.
    dukryte :) 8 m. 9 mėn.

2019.06.18 21:38 (prieš 1 mėn.)

brigita.ku parašė:
    Jau jūs čia perdedat. Vaikui nemalonu žiūrėt į močiutę su maudymosi kostiumėliu? O tai kaip vaiką į paplūdimį vesit?

Gedinimas, nuogo kūno baimė, ar pasakymas kad vaikui nemalonu žiūrėti į issiplikiusius žmonės parodo pačio suaugusiojo primetama ir sakyčiau, šiek tiek ribota požiūrį. Man taip vienodai, kaip žmonės vaikšto, nors nuogi su keptuve ant galvos.
    O vat kunisko kontakto, buciavimosi, lietimo iš tikrųjų nepernesu, ypatingai iš man nemalonių ar svetimų žmonių. Tai lindimas į mano asmenine etdve

14
  7. 2019.06.19 12:00 (prieš 1 mėn.)

brigita.ku parašė:

brigita.ku parašė:

As niekur ir nerasiau kad vaikui nemalonu i mociute ziureti, as tik pasidziaugiau kad mano vaikas tetas kadrina cia labiau toks etapas jam kai pradeda isimyleti ir siuo metu ji traukia grozis, niekur nerasiau ir nemanau kad jei mociute negrazi ji jam atgrasi ar dar kaip.. Su mociute vaiko visai kitoks rysys, nesusijes su isvaizda. O apie bucinius irgi ne as rasiau tegu buciuoja man netrukdo.
    As tik atkreipiau demesi kad man asmeniskai, ne vaikui, nemalonu kai nevietoje zmogus apsinuogina nepaisant jo formu ar amziaus. Pirtis, baseinas, plezas, savas kiemas kai jame nera pasaliniu - vietos apsinuoginti. O ne tada kai visi apsirenge ir tu net nesitiki ir islekia uosvis is vonios po triusikais (ne su maudymu), man nemalonu. Todel suprantu kad kazkam gal ir nemalonu kai su maudymu kieme zole pjauna, nes koks tas maudymas, jei koks bikinis kur koks papas isvirtes tai nzn
    Kazkaip didzioji dauguma zmoniu nevaiksto pusnuogiai ;)
    Ir isvis man labiausiai uzkliuvo kad iskart raso kad jei nepatinka apsinuogines zmogus reiskia smerkia ji del isvaizdos. Na man kaip ir minejau isvaizda nesvarbu man pats nuogumo faktas nera priimtina kai tai nera vietoje.

8. 2019.06.19 12:06 (prieš 1 mėn.)

zosyte-Vilnius parašė:
    Gedinimas, nuogo kūno baimė, ar pasakymas kad vaikui nemalonu žiūrėti į issiplikiusius žmonės parodo pačio suaugusiojo primetama ir sakyčiau, šiek tiek ribota požiū…

Nu va kas kur riboti. As galbut ribota nes manau kad nuogybems vieta ir laikas yra. O kazkas nepernesa buciniu ir laiko tai asmenines erdves pazeidimu. Man buciniai netrukdo tegu tik buciuoja tos mociutes, kuo daugiau meiles tuo geriau. Man pvz italu ispanu kultura lb grazi kai pasisveikinant pasibuciuoja i zanduka

Ir savo vaiko tikrai negedinciau nei uz ka. Taip man nemalonu kad uosvis pusnuogis bet tikrai nesakysiu vaikui kad fuu senelis nuogas ar kai vaikas kelnes nusimauna irgi tikrai negedinsiu, nes apskritai niekur vaiko gedinti nereikia ir negalima.

9. 2019.06.19 12:10 (prieš 1 mėn.)

zosyte-Vilnius parašė:
    Gedinimas, nuogo kūno baimė, ar pasakymas kad vaikui nemalonu žiūrėti į issiplikiusius žmonės parodo pačio suaugusiojo primetama ir sakyčiau, šiek tiek ribota požiū…

O beje baime kad vaikui nemalonu matyti visiskai nuoga mociute manau pagrista, ne apsinuoginusia o nuoga. Autore kurios uosviene asinuogino juk ir rase kad ir jos vyrui ir jo sesei akivaizdu padare itakos. Manau savo vaikui nei viena nelinketu.

3
  10. 2019.06.19 17:12 (prieš 1 mėn.)

Gandriene parašė:
    O beje baime kad vaikui nemalonu matyti visiskai nuoga mociute manau pagrista, ne apsinuoginusia o nuoga. Autore kurios uosviene asinuogino juk ir rase kad ir jos v…

taip! cia ir yra esme: visiskai nuoga uosviene vaiksciojanti po namus su savo vadzaina ir senom milziniskom krutim tikrai nedaro teigiamos itakos berniukam. bikiniai, apatiniai cia smulkmena - vaikai to net nepastebi. cia visa diskusija nukrypo nuo esmes

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras