Apie kūdikio kakutį (su nuotraukomis)

Mažylio išmatų spalva, kvapas ir tekstūra yra kitokia, nei suaugusio žmogaus. Be to, tuštinimosi dažnis mažyliui augant kinta. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2018.07.20 02:44 (prieš 3 mėn.)

. Sveikos kas galetu but pasitustino su krauju buvo ryskesnis kraujas bet kai sugalvojau nufotkint jau buvo praeja laiko?

2. 2018.07.20 17:38 (prieš 3 mėn.)

cia normalu? 😔

3. 2018.07.20 18:26 (prieš 3 mėn.)

Šeimoka parašė:
    cia normalu? 😔

Jei mp maitinat tada ne. O kaip jaiciasi vaikutis? Net nelabai suprantu kokia spalva cia?

4. 2018.07.20 19:56 (prieš 3 mėn.)

monas parašė:
    Jei mp maitinat tada ne. O kaip jaiciasi vaikutis? Net nelabai suprantu kokia spalva cia?

Spalva geltona . Tik ant foto tamsi kazkokia gavosi.

5. 2018.07.21 02:55 (prieš 3 mėn.)

Šeimoka parašė:
    Spalva geltona . Tik ant foto tamsi kazkokia gavosi.

Tada viskas gerai, nes mane spalva ir isgazdino. Ziurekit bendrai kaip jauciasi, bus visokiu tu kakuciu, as gal pieno produktu atsisakyciau porai savaiciu jei ir toliau bus gleiviu

6. 2018.07.22 16:38 (prieš 2 mėn.)

OdetukasMetute parašė:
    . Sveikos kas galetu but pasitustino su krauju buvo ryskesnis kraujas bet kai sugalvojau nufotkint jau buvo praeja laiko?

Jei kraujo siuleliai ir jei maitinate mo, tuomet panasu, kad sualergizavo. Bent jau mano antrajam taip budavo.
    Bakterinis uzdegimas atrodo kitaip. Ta galiu pasakyti taop pat is patirties.

7. 2018.07.22 17:26 (prieš 2 mėn.)

Wassermelone parašė:
    Jei kraujo siuleliai ir jei maitinate mo, tuomet panasu, kad sualergizavo. Bent jau mano antrajam taip budavo.

O kaip atrodo bakterinis ?

8. 2018.07.23 08:58 (prieš 2 mėn.)

Is karto atsiprasau uz prideta foto :/

Kaip manot, cia normalus kakutis? Tasmiai zalios/juodos daleles yra nuo colic calm, kakio spalva geltona, bet kaip suprantu yra gleiviu ir man kakis atrodo skystokas, galvoju, kad viduriuoja. Maitinu savo pienu

9. 2018.07.23 09:33 (prieš 2 mėn.)

Coldplay parašė:
    Is karto atsiprasau uz prideta foto :/

Tie balti grūdeliai ir gleives tai man panašu kad jus valgėte pieno produktų ir vaikui alergizuoja . Balti grūdeliai - del nesuvirskinto pieno baltymo.

10. 2018.07.23 09:52 (prieš 2 mėn.)

Pilietė parašė:
    Tie balti grūdeliai ir gleives tai man panašu kad jus valgėte pieno produktų ir vaikui alergizuoja . Balti grūdeliai - del nesuvirskinto pieno baltymo.

Valgiau pieno produktus, nuo vakar juos isbraukiau is savo maisto raciono idomu, kada turetu kakutis pasikeisti? Ar reiktu kreiptis pas gydytojus?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
29,00 €
25,00 €
42 | 14 | M
6,00 €
104 | 3 - 4 m.