Apie kūdikio kakutį (su nuotraukomis)

Mažylio išmatų spalva, kvapas ir tekstūra yra kitokia, nei suaugusio žmogaus. Be to, tuštinimosi dažnis mažyliui augant kinta. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2018.10.19 12:52 (prieš 3 sav.)

Jolita931 parašė:
    Sveiki. Mums buvo identiška jūsų situacija. Kvapas kaip ir sakė normalu nes kakutis ilgai užsistovėjo ir prasidėjo rugimo pricesas. Burbuliukai dėlto kad vaikas val…

Aciu labai!! Tas kvapas labiausiai itarima kele. Nes tiesiog anksciau jo nebudavo. Na kadangi vaikas jauciasi gerai tai it jus dar nuraminot. Aciu!

2. 2018.10.20 16:28 (prieš 3 sav.)

Eisim pirmadienį pas daktarę, bet baisiai neramu... Mano vaikui 6men, valgem bulve, moliuga, morka. Po morkos praejo jau savaite laiko, kakojo vaikas po kelis kartus i diena zalsvai su gleivem, isange raudona jau savaite laikosi, todel duodavau tik bulve su keliais lasais alyvuogiu aliejaus. Antra diena vaikas viduriuoja, po ne daug, net viskas susigeria, o siandien ir kraujo siuleliai pasirode... labai neramu, vaikas aktyvus, temp neturi, tai gal tik alergija morkai gali buti taip ilgai?

3. 2018.10.20 18:15 (prieš 3 sav.)

Mimiii parašė:
    Eisim pirmadienį pas daktarę, bet baisiai neramu... Mano vaikui 6men, valgem bulve, moliuga, morka. Po morkos praejo jau savaite laiko, kakojo vaikas po kelis kartu…

Turbut taip ir bus, bet visvien gydytojai reiktu pasirodyt.

4. 2018.10.20 19:05 (prieš 3 sav.)

Mimiii parašė:
    Eisim pirmadienį pas daktarę, bet baisiai neramu... Mano vaikui 6men, valgem bulve, moliuga, morka. Po morkos praejo jau savaite laiko, kakojo vaikas po kelis kartu…

Su moliūgu irgi atsargiai, jis prie didesnių alergenų.

5. 8 m. 1 mėn.

2018.10.20 19:54 (prieš 3 sav.)

Mimiii parašė:

O gal galit nupasakoti kaip tas išangės žiedo paraudimas atrodo? Ar daug parausta? Didelis plotas? Nesuprantu ar mano vaikučiui taip pat. Ačiū 🌷

6. 2018.10.20 20:49 (prieš 3 sav.)

Mimiii parašė:

Maniskiui dare lopo tyrima, pasirode, kad jis bulvei alergiskas, o ji pas mus labai dazname meniu buvo. Vis paberdavo ir nesuprasdavau nuo ko, o ir as jas labai megstu. Tai teko atsisakyti ir baigesi berimai.

7. 2018.10.20 22:11 (prieš 3 sav.)

Mums moliūgas ir morka užkietino vidurius. O su morka apskritai kiek skaičiau , tai reikėtų atsargiai.
    Klinikose sakė, kad žalsvas kakutis yra normalu, jei pagrinde maitinama mp.

8. 2018.10.20 23:48 (prieš 3 sav.)

Kaip manot, jei maitiname pm, o ismatos geltonos (kartais i zalsvuma) bet su grudeliais, tai cia del to, kad misinukas netinka? Ar gali buti alergiska pieno baltymui 🤔

9. 2018.10.21 00:28 (prieš 3 sav.)

Sunrise21 parašė:
    Kaip manot, jei maitiname pm, o ismatos geltonos (kartais i zalsvuma) bet su grudeliais, tai cia del to, kad misinukas netinka? Ar gali buti alergiska pieno baltymu…

Grudeliai yra nesuvirškintas maistukas(tai yra nieko blogo) o kakučio spalva nuo geltonos iki žalsvai geltonos ar žalios yra visiškai normali 🙂

10. 2018.10.21 11:19 (prieš 3 sav.)

Jolita931 parašė:
    Grudeliai yra nesuvirškintas maistukas(tai yra nieko blogo) o kakučio spalva nuo geltonos iki žalsvai geltonos ar žalios yra visiškai normali 🙂

Bet kazkur skaiciau,kad valgantiems misinukus grudeliai nebudingi 🤔

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras