Apie kūdikio kakutį (su nuotraukomis)

Mažylio išmatų spalva, kvapas ir tekstūra yra kitokia, nei suaugusio žmogaus. Be to, tuštinimosi dažnis mažyliui augant kinta. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.01.15 13:44 (prieš 1 mėn.)

Boružėlytė parašė:
    Gali būt dygstantys dantys, peršalimas, kitoks virusas, netiko koks maistas, alergija...

Aciu!

2. 2019.01.16 20:18 (prieš 1 mėn.)

Sveikos mamytes ce ne apie kakuti bet gal patarsit man ant lupos atsirado sloga ir bijau kad mazytei nebutu nes atsirado ir jei spuogelis toks kaip puslyte gal galit patart ka tept kad ji neisiplestu ir mazylei ka patept.Gal kuriai mamytei ta pati bėdelė buvo .Ačiū mum 8 men

3. 2019.01.23 14:38 (prieš 4 sav.)

Boružėlytė parašė:
    Gali būt dygstantys dantys, peršalimas, kitoks virusas, netiko koks maistas, alergija...

Galvojau radau priezasti-bananas, nes lyg buvo atsistate kelias diena nedavus jo, bet dabar vel rugsciai kakoja ir valgant gabaliukais dazniausia ismatose buna zirneliu ir morku gabaliukai ar man toliau juos duoti ir pripras (gal skuba valgydamas) ar neduoti dar gabqliukais, palaukti..

4. 2019.01.26 20:26 (prieš 3 sav.)

Labas merginos, gal kurios vaikuciui keliones metu ir po keliones buvo viduriavimas? Vaikui metukai ir menuo ir pradejo viduriuot 4 keliones diena. Grize paseli niekas neisaugo (bet jau kelionej gavo antibiotika silpna) ir noro roto virusu nerado. Jau antra savaite vaikas tai viduriuoja tai vel normaliai. Duodu bakterijas gerasias. Temperaturos neturi. Kraujas crb nepadidejes o leukocitu vos daugiau

5. 2019.02.01 18:28 (prieš 2 sav.)

Sveikos mamytes gal galit padėti susiprasti ar labai reikia nerimauti nes mergaitė viena iš dvynių 4 men pasitustino tamsiai pilkos spalvos kakuciu, apetitas sumažėjęs jau 2 mėn sutapo su rota skiepu kakoja kas 2-3 d. Ar kaim buvo tokios spalvos, kaip elgetes kokios priežastis nustatė. Valgo MP plius PM

6. 2019.02.01 18:43 (prieš 2 sav.)

nest parašė:
    Sveikos mamytes gal galit padėti susiprasti ar labai reikia nerimauti nes mergaitė viena iš dvynių 4 men pasitustino tamsiai pilkos spalvos kakuciu, apetitas sum…

Oho kokia spalva, aš kreipciausi į gydytoją. Normali spalva kiek zn oranžinė, tokia garstyčių, valgant mišinuką truputį keičiasi.

7. 2019.02.01 21:27 (prieš 2 sav.)

nest parašė:
    Sveikos mamytes gal galit padėti susiprasti ar labai reikia nerimauti nes mergaitė viena iš dvynių 4 men pasitustino tamsiai pilkos spalvos kakuciu, apetitas sum…

Kiek matau spalva žalsva. Kūdikio maitinamo mp gali būti kakio spalva visų žalios spalvos atspalvių

8. 2019.02.02 09:41 (prieš 2 sav.)

Naktis parašė:
    Oho kokia spalva, aš kreipciausi į gydytoją. Normali spalva kiek zn oranžinė, tokia garstyčių, valgant mišinuką truputį keičiasi.

Ačiū už pasisakymą labai, kita sav vesim kakucio paseli daryti rekomendavo gydytoja

9. 2019.02.02 09:44 (prieš 2 sav.)

Spurgius parašė:
    Kiek matau spalva žalsva. Kūdikio maitinamo mp gali būti kakio spalva visų žalios spalvos atspalvių

Oi labai tikiuosi kad jus teisi ir čia misinelio kaltė, nes man spalva labai gazdinanti galima visko prisigalvoti, šiuo momentu daugiau PM gavo nes laktostaze puolė..
    Ačiū už pasisakymą

10. 2019.02.02 12:17 (prieš 2 sav.)

nest parašė:
    Ačiū už pasisakymą labai, kita sav vesim kakucio paseli daryti rekomendavo gydytoja

Na va, puiku Sužinosit kaip kas. Aš kaip sakau geriau pasitikrint, nei laukt

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras