Apie kūdikio kakutį (su nuotraukomis)

Mažylio išmatų spalva, kvapas ir tekstūra yra kitokia, nei suaugusio žmogaus. Be to, tuštinimosi dažnis mažyliui augant kinta. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.02.07 18:49 (prieš 4 mėn.)

Naktis parašė:
    Kazkas sualergizavo greičiausiai

Gal koks jogurtas... bandysiu braukt lauk iš savo valgiaraščio tokius dalykus. Ačiū

2. 2019.02.07 20:56 (prieš 4 mėn.)

Gelyte956 parašė:
    Gal koks jogurtas... bandysiu braukt lauk iš savo valgiaraščio tokius dalykus. Ačiū

Gali būti, pieno produktai dažni alergenai

3. 2019.02.08 11:05 (prieš 4 mėn.)

Merginos gal pasakysit ar normalus kakutis po nakties? Maitinama MP, spalva geltona, cia gal biski i zaluma nuo apsvietimo. Bet tas sukritimas/tekstura normali? o

4. 2019.02.08 20:39 (prieš 4 mėn.)

Mūsų kakutis kur buvau neseniai idejusui foto tamsiai žalias tai atėjo pasėlio rezultatas auksinis stafilokokas ir nieko nepadarysi tikiusi išaugs su biogaia

5. 2019.02.08 21:20 (prieš 4 mėn.)

nest parašė:
    Mūsų kakutis kur buvau neseniai idejusui foto tamsiai žalias tai atėjo pasėlio rezultatas auksinis stafilokokas ir nieko nepadarysi tikiusi išaugs su biogaia…

Aš gerąsias bakterijas vos ne nuo gimimo daviau, tačiau nuo 1,5mėn amžiaus taip pat kakutis pasidarė žalias. Gydytoja sakė jog nuo pieno produktų, bet aš jų nuo gimimo nevartojau. Tuomet liepė laikytis dietos ir nieko nevalgyt kas turi baltymų. O mano pagrindinis maistas ir buvo paukštiena nes nuo visko vis vaikui pilvą pūtė. Galiausiai karts nuo karto karto ir kraujo siūliukų atsirado. Tuomet gavus siuntimą pas gastroenterologę ji padarė pasėlį ir taip pat rado auksinį stafilikoką. Tiesa, per tą savaitę laiko kol laukėm atsakymo, kakutis pasidarė net rausvas, su kraujo krešuliukais, net nebe pavieniaos siūliukais. Mums siūlė ir toliau gerti tas pačias bakterijas. Bet kadangi mes jas ir taip vartojom, o rezultatas vis blogėjo tad pasiūlė pabandyti bioflora baby bakterijas pradėjus jas vartoti jau po savaitės dingo kraujas! O po dar kelių savaičių ir spalva iš tamsiai žalios/rudos pradėjo šviesėti. Dabar jau 1,5mėn kaip vartojam tas bakterijas ir kakutis jau garstyčių spalvos ir normalios konsistencijos
    Tiesa, tos bakterijos nepigios, bet nesigailiu kad jas išbandžiau net ir išsigydžius AS, ir toliau planuoju jas duoti

6. 2019.02.11 10:40 (prieš 4 mėn.)

Typota parašė:
    Aš gerąsias bakterijas vos ne nuo gimimo daviau, tačiau nuo 1,5mėn amžiaus taip pat kakutis pasidarė žalias. Gydytoja sakė jog nuo pieno produktų, bet aš jų nuo gim…

Laaabai labai ačiū už pasidalinima savo patirtimi!!! Labai tikiuosi kad ir mūsų atveju pasiteisins šios gerosios bakterijos ir manau reikia abiems dvynukems duoti nes blogiau nebus
    Bjauri ir gazdinanti bacla koria tikiusi greitai įveiksime!! Klausimas tik toks ar paseli rekomendavo pakartoti po kiek nors laiko?

7. 2019.02.11 12:41 (prieš 4 mėn.)

nest parašė:
    Laaabai labai ačiū už pasidalinima savo patirtimi!!! Labai tikiuosi kad ir mūsų atveju pasiteisins šios gerosios bakterijos ir manau reikia abiems dvynukems duoti n…

Prašom ne, pasėlio pakartoti nesakė, bet kai baigsis gripo epidemija, planuoju vėl eiti pas gastroenterologę ir pakartoti pasėlį.

8. 2019.02.11 15:53 (prieš 4 mėn.)

Ar normali tokia kakučio spalva ir konsostencija? Realiai spalva šviesesnė, tokia lyg haki (purvina/žalsva geltona). Vaikas kelias dienas irzlus labai. Kas galėtu būti?

9. 2019.02.18 23:10 (prieš 4 mėn.)

Sveikos sakykit ar normalu kad pas 5men kūdikį išmatos tokios tąsios, nelabai suprantu ar ten gleivės ar tokios išmatos yra normalu...

10. 2019.02.21 19:10 (prieš 3 mėn.)

Mamos, vaikiuko kakis tapo zalias ir gleivetas, taciau turim virusiuka, ar gali buti del to? Mityboj nieko nekeiciau.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras