Ar svėrimas parodo, kad kūdikis gauna pakankamai MP?

Komentuoti
  1. Skitles
    2013.10.11 23:57 (prieš 4 m.)

Sveikos, noriu patarimo. Mums jau trys mėnesiai. Kiekvieną mėnesį priaugame po 500g. T.y minimuma.

Raidos gydytoja sakė, kad vystomės gerai, tačiau mergytė labai kūda ir silpnutė atrodo. Sako įvertinus svorį tai gal ir neblogai, tačiau aišku kaip ir visos gyd sunerimo ar pakanka pienuko. Pasiūlė bandyti sverti prieš ir po maitinimo. Kadangi mane visus tuos mėnesius lydi nerimas dėl mažosios svorio nusprendžiau pabandyti. Turiu geras svarstykles. Dviejų dienų rezultatai nenudžiugino. Sako, kad tokio amžiaus vaikutis turėtų per parą suvalgyti apie 700g. Per pirmą dieną ji suvalgė apie 450 antra apie 420. Panašiai svėrė ir pampiai. Antrą dieną specialiai dar kuo dažniau dėjau prie krūties praktiškai kas valandą.

Kokia jūsų nuomonė? Ką pasiūlytumėte daryti?

2. viktorija.vir
    2013.10.13 11:19 (prieš 4 m.)

Sūnelis 3 m. 4 mėn.
    Dukrytė 6 m. 1 mėn.

2013.10.13 11:19 (prieš 4 m.)

Skitles parašė:

Priaugat normaliai Bet man visų pirma klausimas iškilo ar mergytė rami? Svorį gali lemti ir genetika.. Jei Jūs ar vyras esat iš kudų nereikia tikėtis, kad vaikelis bus "spurgiukas"

3. Agnuole
    2013.10.13 12:04 (prieš 4 m.)

❤❤Evanukas❤❤ 4 m. 7 mėn.

2013.10.13 12:04 (prieš 4 m.)

Šiaip dabar kaip tik skaitau knygą "nepakeičiamas kaip motinos meilė" ir kaip tik skyriu apie tai ar užtenka pieno,nelabai tikslu yra sverti,kadangi vaikas kekvieną dieną suvalgo skirtingą kiekį,šiaip siūloma patikrinti ar vaikui pakanką pieno skaičiuoti šlapius vystiklus,ne pampius! Nemažiau kaip 6 pasišlapinimai yra rodiklis kad vaikas gauna pakankamai,dar galima stebėti šlapimą jeigu kūdikio organizmui ima trūkti pieno šlapimas darosi labiau koncentruotas,tamsesnis ir aštraus kvapo.

4. zivilaja
    2013.10.13 14:32 (prieš 4 m.)

Gabrielė 5 m. 8 mėn.
    Emilis 12 m. 6 mėn.

2013.10.13 14:32 (prieš 4 m.)

Mano mergyte lygiai taip pat priaugdavo kas menesi po 500g. Niekada i tai nekreipiau demesio, zinojau, kad ji pavalgius, nes neklykdavo, gerai miegojo. Ir maitindavau tada kada nori, nesvarbu ar praeidavo 3val ar 15 min, jei nori valgyti ir duodu. Mes gyvename uzsienyje, gydytojai sake, kad cia labai normalu, sverdavo kas menesi ir sake labai viskas gerai. Kai grizome i Lietuva ir pasisvereme, tai gydytoja is karto pasake, kad per mazai sveriame. Tada as jai ir pasakiau, kad mes tikrai svetuame uztenkamai, o kad knygoj parasyta, kad vaikas privalo ddverti tiek ir tiek, tai dar nereiskia, kad taip turi buti. Vienu vaiku kaulai stambesni, kitu smulkesni. Juk ir suauge zmones nebisi vuenodi.
    Rutoj mums metukai, bet nesveriame nei 9 kg. Bet mano mergyte stipri, linksma, guvi, ir visai nepergyvenu, kad mazai sveria. Vaikscioja jau pusantro menesio pati.
    Reziume: niekada nesveriau, nepergyvenau ir nekreipiau demesio ka sake daktarai. As pati maciau, kad mano mergyte jauciadi gerai ir tuo dziaugiausi ir dziaugiuosi!

5. 2013.10.13 22:25 (prieš 4 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2013.10.13 22:25 (prieš 4 m.)

Mes kiekvieną mėnesį priaugam skirtingai, vieną mėnesį vos ne kilogramą, o kitą tik keturis šimtus gramų.. Todėl manau, kad svoris tikrai nėra rodiklis, ar pakanka pienuko. Nebent vaikelis nepriaugtų išvis, arba dar blogiau - svoris pradėtų kristi. Tiesiog reikia stebėti vaikutį, ar jis ramus, ar neverkia, kiek kartų per parą šlapinasi, ir taip pat atkreipti dėmesį į šlapimo spalvą, nes būtent šlapimas yra pirmasis rodiklis ar organizmui uztenka skysčių ir ar jis nedehidratuoja. O jeigu visi šie rodikliai geri, tai tikrai nereikia pergyventi.
    Be to, labai pritariu mamytei, parašiusiai, jog viską gali lemti genetika, jeigu Jūs pati esate labai liekna, vyras taip pat, tai nereikėtų stebėtis, jog ir vaikutis nėra stambuolis.
    Ir kaip bebūtų, juk kiekviena mama geriausiai pažįsta savo vaiką ir ji geriausiai jaučia, kas jam geriausiai. Jeigu matote, jog jūsų vaikas laimingas, linksmas, geriai jaučiasi, tai maitinkite toliau į sveikatą ir džiaukitės Didžiausios sėkmės Jums

6. Skitles
    2013.10.14 13:12 (prieš 4 m.)

Dekoju uz atsakymus. Pilnai su jumis sutinku del priaugamo svorio. Taciau daug kur raso ta orientacini ml kieki kiek per para turetu suvalgyti tam tikro amziaus ir svorio kudikis. Ty apie 700-900 ml musu atveju. Mano triju draugiu, kurioms deja teko nusitraukineti pienuka, vaikai panasiai ir suvalgydavo. Savaja as jau sveriu savaite laiko. Tai ji suvalgo apie 400ml. Pansiai ir issisioja. Yra tie 6 pampiai. Tik jau tris savaites normaliai nebesitustina. Vos karta i savaite. Kas beja irgi nera nenormalu. Pagal visus punktus mes laip ir normalios. Kadangi tai mano pirmas vaikas ir neturiu su kuo palyginti nezinau ar ji pakankamai guvi. Lyginant isvaizda tai ji bunatokia pablyskusi. Nera tokis kaip tie sveiki kudikiai is paveiksliuko.

7. Skitles
    2013.10.14 13:12 (prieš 4 m.)

Beja su vyru abu esame normalus, vyras prie aukstuju. Kudikysteje abu augome gerai.

8. frolka
    2013.10.16 10:12 (prieš 4 m.)

Skitles parašė:

mp maitinamas kudikis gali nesitustint iki 10paru ir tai nera blogai,nebent jau steni,zirzia ir pan. Kiekvienas vaikas skirtingas,vienas gali ir litra pieno isgert,o kitam uztenka ir 500ml,taip kad nereik imt i galva.jei jum svoris nekrenta,raida twarkoj,tai nematau ko pergyvent

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras