2023.01.22 14:21 (prieš 3 m.)
Daug metų stebėjau ir pati diskutavau žindymo klausomais. Ką per dešimtmetį įsitikinau, tai, kad maitinančios mišiniu NUOLAT kartoja, kad "maitinami mišiniu, nėra kitokie, nėra prastesni". Ir vis retoriškai žinančių klausia "o tai norit pasakyti, mano vaikas prastesnis, nes nežindomas?" ir tiek pastoviai tai kartoja ir retoriškai klausia, kad jau man tapo labai akivaizdu, kad jos pačios jaučia viduj, kad nedavė vaikui kas geriausia ir kovodamas pačios su vidiniais jausmais tiesiog garsiai šaukia, kad jų vaikai nėra prastesni, kad mamos nėra prastesnės kurios nežindo. Nu aš gyvenime nesu nei girdėjus nei skaičius, kad žindanti rašytų "taip aš geresnė mama už tave", "taip tavo vaikas prastesnis". Niekada. Bet kiekvienoj temoj 1000 pasikartojimų iš maitinančių mišiniu, kad jų vaikai nėra prastesni. Tai žinokit jei tikrai tuo tikėtumet, tai to net nekartotumėt.